Esileht Ilu ja tervis HAIGLA ravile, kas lubatakse aastast last kaasa

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: HAIGLA ravile, kas lubatakse aastast last kaasa

Postitas:

Kui mul on aastane laps, kas siis lastakse ka laps kaasa, kui pole teda kellegi hoolde jätta?

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 23:31; 26.09 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega haiglas poleks teda ka kellegi hoolde jätta ju? kuidas see aastane laps roomaks neljases palatis mööda voodialuseid? Mis haiglaravi see selline on, kas päevaravi? Kui on vaja praegu haiglaravi ning seda edasi lükata ei saa, tuleks lapsele hoidja korraldada, mõni pereliige või sõbranna näiteks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tasuline hoidja leida. Raske uskuda, et lubatakse kaasa võtta.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul on aastane laps, kas siis lastakse ka laps kaasa, kui pole teda kellegi hoolde jätta?

Tõenäoliselt mitte, sest aastane on liiga väike ja vajab järelvalvet ning tegelemist. Haiglatöötajad on kindlasti liiga koormatud selleks, eriti praegu, et veel lapsehoidmisteenust osutada. Asjaolust tuleb rääkida ja otsida võimalust ravirežiimi kohandamiseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti mitte. Ja jumal tänatud ju. Poleks ei sul ravi ja puhkust ega ka sinu palatikaaslastel.
Lapsehoidja võtad lihtsalt, kui lapsel pole ei isa, vanavanemaid ega sul tugivõrgustikku.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et küsin, kunagi kui mul laps alles beebi oli, ja mul neeruvaagna põletik tekkis, siis viidi meid mõlemaid haiglasse. Olin koos lapsega haiglas. Aga see väga hammu. Mõtlesin, et kas nüüd midagi teisiti, siis pean kuskilt kellegi leidma

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.09 23:31; 26.09 06:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin, et küsin, kunagi kui mul laps alles beebi oli, ja mul neeruvaagna põletik tekkis, siis viidi meid mõlemaid haiglasse. Olin koos lapsega haiglas. Aga see väga hammu. Mõtlesin, et kas nüüd midagi teisiti, siis pean kuskilt kellegi leidma

Hammu?!

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis HAIGLA ravile, kas lubatakse aastast last kaasa