Esileht Lapse ootamine Haiglakott sisu

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Haiglakott sisu

Postitas:

Mida täpselt panete haiglakotti?
Ja millal selle kokku pakite? Mul täna 37+5 ja ei ole veel miskit kokkupakkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paki juba praegu kokku – sul ju rasedus põhimõtteliselt täis kantud, sünnitus võib iga kell pihta hakata (ja väga kiireks minna).
Mina panin sussid, hambaharja+pasta, laadija telefonile, hügieenisidemed, mitu paari aluspükse, suure rätiku, ravimid (mul krooniline haigus), ID-kaardi (rahakotis võiks münte ka olla – pärast saab kohviautomaadist soovi korral kuuma jooki osta).
Kuna minu beebi sündis juba 36+6, siis beebiasju polnud veel valmis pandud. Mähkmed anti sünnitusmajast, samuti haiglasoleku jaoks riided (body ja mütsike).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 37+3 ja pole ka mingit kotti pakkinud. Mu meelest jõuab alati paar vajalikku asja kotti visata kui minek on, samas mul haigla lähedal, alati saab mees asju tuua. Aga kaasa võtan plätud, endale dressipüksid, särgi, sokid, aluspüksid, sidemed, hambahari ja -pasta, kamm, laadija, rätiku, veepudeli ja paar snäkki. Lapsele võtan paar tudukombet ja küünekäärid. Turvahäll koos riietega, millega koju tuleb, jäävad koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kott oli pakitud mõlemal korral juba 37. Nädalal. Kaasas oli laadijad,tahvel, omale suured sidemed, sest haiglast sai vaid paar tk. Võrkpüksid, (mahutasid hästi need suured sidemed ära). Puuvillane kitli laadne kleit/öösärk, (et vahetada haiglas antud öösärk ära, kui see verises sai. Ja just oli hea, et eest sai ruttu lahti teha, ja lapsele süüa anda). Mingit toitu ja vett (peale öist sünnitust võib kõht tühi olla ja keegi haiglas enne hommikut süüa ei anna).
Muidugi hambahari-pasta, shampoon, kamm jne. Oma rätik ka igaksjuhuks,
Lapsele niisked salvrätid, koju mineku riided, seal olemiseks riided (kui juhtub et laps on suur, siis haigla riideid ei pruugi selga mahtuda).
Küünekääridega ei ole midagi teha, vastsündinul küüsi ei lõigata kohe (ei lubata, sest on veel veidi sõrme küljes kinni), need on küll pikad, kuid murduvad ise.
Lutt oli ka kaasas, igaksjuhuks.
Loomulikult rasedakaart, sünnitusplaan, dokumendid, raha jne.
Turvahäll
Kui ka mees plaanib jääda haiglasse, võiks temalgi olla oma vajalike asjadega kott pakitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, kuidas ma igatsesin patsikumme. Juuksed olid pikad ja lahtiselt väga tüütud. Mõlema sünnituse järgselt unustasin kaasa pakkida 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Haiglakott sisu