Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus

NĂ€itan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Haiglane armukadedus

Postitas:
KĂ€gu

Oleks, et lÀhevad oma teed. Petavad ja ei lÀhe.

Jah, ja siis kukuvad veel sind sĂŒĂŒdistama kui lahku tahad minna. Ise petavad ja kui naine pĂ€rast nĂ”uab lahutust, siis on ta perelĂ”hkuja ja paha inimene.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

AitÀh teemaalgatajtele.
Tundsin selles Àra ka iseenda.
Samuti minevikus kehvad kogemused petmisega. Enda puhul leian, et tegemist ka lapsepĂ”lvetrauma tagajĂ€rjega. Mu ema jĂ€eti mu isa poolt minu juuresolekult maha… Tundsin fĂŒĂŒsiliselt seda valu, mida ema, ka enseses ja kannan seda tahtmatult tĂ€nini ning on hirm, et juhtub sama ka minuga, et kaaslane jĂ€tab… Lisaks kardan, et kannan selle energia ka oma lastele. Õpin laskma minna, laskma vabaks. Ei taha ju kaaslast, keda peab kinni hoidma ja keda kahtlustama. Vaid kedagi, kes omast tahtest on ja keda usaldada teadmisega, et miskit kindlat olema ilmselt ei saagi? Iial ei tea…?
Ja ei tahaks ju ise ka enda kĂ”rvale, kes aina kahtlustab ja kardab ja uurib….
Tean seda raskustunnet ja probleemi olemust vÀga hÀsti ning soovin meile jÔudu ja jaksu hakkama saada ning elada usalduses ning enese vÀÀrtustamises.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kirjutaksid nagu minust. Õnneks vanusega on nĂŒĂŒd armukadedust vĂ€hemaks jÀÀnud.

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

on kellelgi veel sellist probleemi olnud, kuidas olete lahti saanud

See ei ole ju probleem, vaid rÀÀkimata lood. Mida te omavahel kokku olete leppinud? Mitte sellest Ă€ra rÀÀgi, et sa armukade oled, vaid millised on piirid, kui neid ĂŒldse ongi.  Kokkulepped vĂ”ivad ka aastatega muutuda, niiet milleks stress?  Mees ise ei ole huvi tundnud ja rÀÀkinud, mis talle ok ja mis mitte?

0
-2
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen umbes taolise mehega suhtes olnud, kes analĂŒĂŒsis kĂ”ik mu sotsiaalmeedia positused ĂŒle, kĂŒsis tĂ€iendavaid kĂŒsimus, vaatas, kes on minu pilte laikinud, kĂŒsitles, milliste meestega olen suhelnud jne. Jube keeruline oli, sest kui mina olen suhtes, siis muidugi ma suhtlen inimestega, on need mehed vĂ”i naised, kuid suhtes olen ikka konkteetse inimesega, teistega liini ei aja. Tema jaoks oli aga pidev kahtlustamine (asi muutus juba naeruvÀÀrseks, sest ta mĂ€letas minu FB postitusi paremini, ĂŒkskord kĂŒsitles mind inimese osas, kes oli tema tuttav, mina seda inimest ei tundnud, kuid ta elab mulle lĂ€hemal). No ta oli ikka paras Ă€revik ja asi muutus mulle vĂ€ga ahistavaks, sest alguses ta kĂŒsitles, siis juba lĂ”putult jauras nendel teemadel, lĂ”pus juba karjus ja ropendas. Muidugi oli minu poolt ka tihti keeruline rahulikuks jÀÀda vĂ”i lihtsalt naljaga asi katkestada, sest ta ei tulnud enam sellest kahtlustamise tsĂŒklist vĂ€lja. Ja teate, sellel lool on nĂŒĂŒd lĂ”pp. Ta pidevalt kahtlustas mind sajas asjas, kuid kokkuvĂ”ttes lahkus tema suhtest, kohe oli varrukast ka uus kaaslane vĂ”tta. PĂ€ris veider lugu! 🙂

Teemaalgataja, mine psĂŒhholoogi juurde vĂ”i otsi endale mĂ”ni alternatiivsem mentor. Minul on viimane, ma oma tehnikaid siin ei jaga, kuid kĂ”ik teemad tuleb endas lahendada, et saaks rahus ja armastuses suhet nautida. Ja on suurepĂ€rane, et sinus hetkel see teema vĂ€lja tuli, nĂŒĂŒd sa saad selle endas lahendada.

Olen ka sellises suhtes olnud ja ristkĂŒsitlused on mulle tuttavad. Me olime kaugsuhtes ja seetĂ”ttu kĂ€isime palju eraldi vĂ€ljas, aga igale vĂ€ljaskĂ€imisele jĂ€rgnes kĂŒsitlus – kes seal olid, kellega sa rÀÀkisid, kas see mees oli sinu arvates kena vĂ€limusega, mida sa samal ajal mĂ”tlesid, kui temaga rÀÀkisid, jne. Ma ei julgenud varsti enam omi mĂ”tteidki mĂ”elda, sest ta oskas selliseid kĂŒsimusi kĂŒsida, et jĂ”udis alati kĂ”igele nö jĂ€lile. Selle suhtega kaasnes ka teistsugust kontrolli ja manipulatsiooni tema poolt ja seetĂ”ttu ma lĂ”petasin suhte. “Õnneks” oli see suhe enne facebooki ja instagrammi ajastut, mis oleks talle andnud lihtsalt tĂ€iendavat materjali mida uurida.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

AitÀh teemaalgatajtele.

Tundsin selles Àra ka iseenda.

Samuti minevikus kehvad kogemused petmisega. Enda puhul leian, et tegemist ka lapsepĂ”lvetrauma tagajĂ€rjega. Mu ema jĂ€eti mu isa poolt minu juuresolekult maha
 Tundsin fĂŒĂŒsiliselt seda valu, mida ema, ka enseses ja kannan seda tahtmatult tĂ€nini ning on hirm, et juhtub sama ka minuga, et kaaslane jĂ€tab
 Lisaks kardan, et kannan selle energia ka oma lastele. Õpin laskma minna, laskma vabaks. Ei taha ju kaaslast, keda peab kinni hoidma ja keda kahtlustama. Vaid kedagi, kes omast tahtest on ja keda usaldada teadmisega, et miskit kindlat olema ilmselt ei saagi? Iial ei tea
?

Ja ei tahaks ju ise ka enda kÔrvale, kes aina kahtlustab ja kardab ja uurib
.

Tean seda raskustunnet ja probleemi olemust vÀga hÀsti ning soovin meile jÔudu ja jaksu hakkama saada ning elada usalduses ning enese vÀÀrtustamises.

Ära siis anna oma kĂ€itumisega pĂ”hjust kahtlustada. Kahtlustakse ju neid kes petavad, ju sinu ema ka siis pettis kui ta maha jĂ€eti.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

Mina olen umbes taolise mehega suhtes olnud, kes analĂŒĂŒsis kĂ”ik mu sotsiaalmeedia positused ĂŒle, kĂŒsis tĂ€iendavaid kĂŒsimus, vaatas, kes on minu pilte laikinud, kĂŒsitles, milliste meestega olen suhelnud jne. Jube keeruline oli, sest kui mina olen suhtes, siis muidugi ma suhtlen inimestega, on need mehed vĂ”i naised, kuid suhtes olen ikka konkteetse inimesega, teistega liini ei aja. Tema jaoks oli aga pidev kahtlustamine (asi muutus juba naeruvÀÀrseks, sest ta mĂ€letas minu FB postitusi paremini, ĂŒkskord kĂŒsitles mind inimese osas, kes oli tema tuttav, mina seda inimest ei tundnud, kuid ta elab mulle lĂ€hemal). No ta oli ikka paras Ă€revik ja asi muutus mulle vĂ€ga ahistavaks, sest alguses ta kĂŒsitles, siis juba lĂ”putult jauras nendel teemadel, lĂ”pus juba karjus ja ropendas. Muidugi oli minu poolt ka tihti keeruline rahulikuks jÀÀda vĂ”i lihtsalt naljaga asi katkestada, sest ta ei tulnud enam sellest kahtlustamise tsĂŒklist vĂ€lja. Ja teate, sellel lool on nĂŒĂŒd lĂ”pp. Ta pidevalt kahtlustas mind sajas asjas, kuid kokkuvĂ”ttes lahkus tema suhtest, kohe oli varrukast ka uus kaaslane vĂ”tta. PĂ€ris veider lugu! 🙂

Teemaalgataja, mine psĂŒhholoogi juurde vĂ”i otsi endale mĂ”ni alternatiivsem mentor. Minul on viimane, ma oma tehnikaid siin ei jaga, kuid kĂ”ik teemad tuleb endas lahendada, et saaks rahus ja armastuses suhet nautida. Ja on suurepĂ€rane, et sinus hetkel see teema vĂ€lja tuli, nĂŒĂŒd sa saad selle endas lahendada.

Olen ka sellises suhtes olnud ja ristkĂŒsitlused on mulle tuttavad. Me olime kaugsuhtes ja seetĂ”ttu kĂ€isime palju eraldi vĂ€ljas, aga igale vĂ€ljaskĂ€imisele jĂ€rgnes kĂŒsitlus – kes seal olid, kellega sa rÀÀkisid, kas see mees oli sinu arvates kena vĂ€limusega, mida sa samal ajal mĂ”tlesid, kui temaga rÀÀkisid, jne. Ma ei julgenud varsti enam omi mĂ”tteidki mĂ”elda, sest ta oskas selliseid kĂŒsimusi kĂŒsida, et jĂ”udis alati kĂ”igele nö jĂ€lile. Selle suhtega kaasnes ka teistsugust kontrolli ja manipulatsiooni tema poolt ja seetĂ”ttu ma lĂ”petasin suhte. “Õnneks” oli see suhe enne facebooki ja instagrammi ajastut, mis oleks talle andnud lihtsalt tĂ€iendavat materjali mida uurida.

Aelesid teiste meestega ringi, eks mees sai ju aru, et midagi on valesti. Tavaliselt need kes petavad, peavad oma kÀitumist Ôigeks ja need kes siis armukadedad on, nemad on nÔmedad. Miks suhtes naine siis peab koguaeg kÀima vÀljas, mida te teete seal vÀljas koguaeg? Otsite ju uut meest. Eks mehed saavad aru, mÔistlik oleks selline naine kohe maha jÀtta, sest pole perspektiivi suhet hoida sellisega.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
KĂ€gu

on kellelgi veel sellist probleemi olnud, kuidas olete lahti saanud See ei ole ju probleem, vaid rÀÀkimata lood.

Minu arvates ei ole nii (ma ei ole TA). Lugusid vÔib rÀÀkida lÔpmatuseni, kuid see probleem on on armukadetseja sees, mitte tema objektis vÔi rÀÀkimata lugudes.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

on kellelgi veel sellist probleemi olnud, kuidas olete lahti saanud See ei ole ju probleem, vaid rÀÀkimata lood.

Minu arvates ei ole nii (ma ei ole TA). Lugusid vÔib rÀÀkida lÔpmatuseni, kuid see probleem on on armukadetseja sees, mitte tema objektis vÔi rÀÀkimata lugudes.

Kui sul on mees kes koguaeg peab kĂ€ima pidudel, sa siis ei olegi armukade? Las kĂ€ib, sest kes koguaeg peab kĂ€ima vĂ€ljas, neil on ka neid kĂ”rvalhĂŒppeid metsikult. Kui sulle kui naisele see ei meeldi, on viga sinus, mitte mehes…

0
-1
Please wait...

NĂ€itan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Esileht Pereelu ja suhted Haiglane armukadedus