Esileht Ilu ja tervis Haiglas viibimine ja isiklikud asjad

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Haiglas viibimine ja isiklikud asjad

Postitas:

Lähiajal pean minema operatsioonile. Kuidas tänapäeval on, kui tahaks kaasa võtta läpaka ja telefoni. Karta on, et peab pikemaks sisse jääma ja siis oleks raske olla mitmeid päevi telefoni ja arvutita.

Kas sellised asjad saab opi ajaks kuhugile kindlasse kohta hoiule anda ja pärast paluda voodisse tuua (esialgu liikuda ei saa)?

Tegemist on Pelgulinna naistehaiglaga.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 20:52; 27.12 21:39; 28.12 17:40; 28.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi saad oma isiklikud asjad kaasa võtta, sh läpaka ja telefoni. Kuidas Pelgulinna naistehaiglas täpselt on, ei tea, aga Fertlitases panin muud asjad enne opile minekut lukustatavasse kappi, telefoni jätsin opijärgsesse palatisse kapi peale – öeldi, et toovad mu samasse voodisse tagasi. Kui tavapalatisse viidi õhtul, sõidutas hooldaja mind enne kapi juurest läbi ja võtsin koti ülejäänud  asjadega kaasa.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 21:01; 28.12 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esmalt koostati dokument, mis mul üldsegi kaasas on, mida pean vajalikuks kirja panna. Sularaha loeti ka üles. Seifi pandi rahakott ja telefon. Arvuti ja seljakott, öeldi et pannakse luku taha (hiljem selgus, et õdede puhkeruumi). Kõik see oli 10a tagasi ja haiglas viibisin 3kuud jutti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin septembris Pelgulinnas. Erakorraliselt läksin, nädala olin sees opijärgselt. Mina midagi kuhugi ära ei peitnud, läpakat, tõsi, kaasas polnud. Käekott oli kogu aeg voodi kõrval. Väga toredad kaaslased olid, vahetusid küll üle päeva, keegi midagi pihta ei pannud.

Minuga samas palatis olnud naine läks opile ja tahtis koti hoiule anda, öeldi, et seif on ka, saab sinna panna. Pärast otsiti tükk aega, vist ikkagi üks õde oli õdede tuppa viinud. Seif on pisike, passi ja rahakoti saaksid panna vast. Läpaka äkki saad õdede tuppa anda, personal on väga tore ja hooliv, kindlasti aitavad.

Loodan, et aknad on talveks kinni topitud, sügisel puhus tuul tugevalt läbi.

Edukat oppi!

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 21:27; 28.12 07:49; 29.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin septembris Pelgulinnas. Erakorraliselt läksin, nädala olin sees opijärgselt. Mina midagi kuhugi ära ei peitnud, läpakat, tõsi, kaasas polnud. Käekott oli kogu aeg voodi kõrval. Väga toredad kaaslased olid, vahetusid küll üle päeva, keegi midagi pihta ei pannud.

Minuga samas palatis olnud naine läks opile ja tahtis koti hoiule anda, öeldi, et seif on ka, saab sinna panna. Pärast otsiti tükk aega, vist ikkagi üks õde oli õdede tuppa viinud. Seif on pisike, passi ja rahakoti saaksid panna vast. Läpaka äkki saad õdede tuppa anda, personal on väga tore ja hooliv, kindlasti aitavad.

Loodan, et aknad on talveks kinni topitud, sügisel puhus tuul tugevalt läbi.

Edukat oppi!

Küsiks veel seda, et kas sulle anti enne opi ka rahustav tablett? Käisin mõni aeg tagasi seal operatsioonil ning siis anti mingi tablett, mis võttis hirmu täiesti ära. Seekord, kui käisin, olin sees ainult ühe öö ja siis ma läpakat kaasa ei võtnud.

Ja kuidas söök oli? Sel ajal, kui mina olin sees, siis oli söök alla igasugust arvestust. Võiks öelda, et lausa söödamatu. Muidu, olen päris palju olnud erinevates haiglates ja mitte kuskil ei ole kohanud nii halba toitlustamist.

Tõsi, personal oli küll väga hooliv ja arvestav. Ei tundnud end kordagi seal halvasti või ebamugavalt.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 20:52; 27.12 21:39; 28.12 17:40; 28.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, tablett anti. Jõudsin opieelses toas ühele küsimusele vastata (tableti saamisest vast 4min möödas) ja rohkem ma ei mäleta ????.

Söök on nii ja naa. Mõnipäev oli väga korralik praad, teinekord jälle mitte minu maitse järgi asjad kokku klopsitud. Kõige hullem ongi opijärgne 24h, siis saad ju ainult näkileiba ja teed. Kui mulle siis teisel hommikul kohv ja vorstisai toodi, tead, ma pole elus niimoodi vorstisaia (sai+õhuke vorstiviil) nautinud. Kuna ma ise olen üsna närb sööja, siis jäi toitu alati alles ka, mehised portsud ikka.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 21:27; 28.12 07:49; 29.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, tablett anti. Jõudsin opieelses toas ühele küsimusele vastata (tableti saamisest vast 4min möödas) ja rohkem ma ei mäleta ????.

Ma miskipärast mäletan seda tableti võtmist teisiti. Võtsin ära, aga mingit ärakukkumist, uimasust või “laksu” ei saanud. Oli täiesti ärkvel ja täe reaalsuse juures. Minu arust. Aga kõik oli nii rahulik. Mitte mingit hirmupoegagi ei olnud. Muidu kartsin ikka hullult enne… Ja minu arust ei toimunud see tableti andmine vahetult enne opituppa minekut, vaid hulk aega enne.

Ok, aga äkki ma tõesti mäletan valesti. Juba mõnda aega on sellest korrast möödas.

Huvitav, mis selle tableti nimi on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 20:52; 27.12 21:39; 28.12 17:40; 28.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilmselt erinevad tabeletid. 4-minuti-käol ilmselt dormikum ja rahulikul käol xanax.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilmselt erinevad tabeletid. 4-minuti-käol ilmselt dormikum ja rahulikul käol xanax.

Ma eriti ei usu, et mul Xanax oli. Olen mõnel eluperioodil kasutanud mõlemat Xanaxit (tean, et neid on eritoimelisi – pikatoimeline? lühitoineline?). Xanax mulle absoluutselt ei mõjunud. Täiesti 0 efekti.

Ju siis mul oli ka ikka see teine tablett.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.12 20:52; 27.12 21:39; 28.12 17:40; 28.12 20:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need on ilmselt erinevad tabeletid. 4-minuti-käol ilmselt dormikum ja rahulikul käol xanax.

Kas Dormicumi haiglates siis liigub veel, turustamine lõpetati üle aasta tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem ongi opijärgne 24h, siis saad ju ainult näkileiba ja teed.

Siis oli isegi hästi, kui näkileiba ja teed anti 24h opijärgselt. Mina sain ainult vett juua. Opijärgne hommikusöök, kui opi algusest oli möödas 22 tundi ja viimasest söömisest 36 tundi, maitses tõesti hästi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.12 21:01; 28.12 20:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hullem ongi opijärgne 24h, siis saad ju ainult näkileiba ja teed.

Siis oli isegi hästi, kui näkileiba ja teed anti 24h opijärgselt. Mina sain ainult vett juua. Opijärgne hommikusöök, kui opi algusest oli möödas 22 tundi ja viimasest söömisest 36 tundi, maitses tõesti hästi!

Siis oli teil ju enamvähem. Mina sain enne kaks päeva paastu pidada, sest plaanitud opi päeval selgus, et midagi kiiret tuli vahele ja  minu op lükati järgmiseks päevaks õhtupoolikuks. Peale oppi olin ühe päeva pooludune ja ei söönud. Neljandal päeval juba enam süüa ei tahtnudki ja pakutud puljongist sõin paar lusikatäit. Kokku kulus umbes nädal enne kui jälle normaalselt süüa suutsin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna ma läksin haiglasse keset päeva erakorraliselt, aga leiti, et äkki kannatab hommikuni oodata opiga, siis mulle süüa igaks juhuks ei antud, tilka sain. Enne oppi olin 23h söömata, kell 9 hommikul 3h oppi otsa ja esimene tee+näkileib+banaan anti õhtusöögiga. Banaani näksisin alles pärast keskööd ja välja ta tuli. Kohv ja võileib siis alles järgmisel hommikul.

Tableti nime kahjuks ei tea, aga kui päevase õega rääkisin sellest, siis ta juba poole lause pealt muigas ja ütles, et midagi ei mäleta jah? Ja nimetas paar protseduuri, mis enne oppi tehakse. Pidi üsna tavaline olema, et kiirelt niidab. Ma olin ju söömata ka pikalt ja valudest väsinud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.12 21:27; 28.12 07:49; 29.12 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt Diazepam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Haiglas viibimine ja isiklikud asjad