Esileht Sünnitus Haiglasse kaasa?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Haiglasse kaasa?

Postitas:

Mõtlen vaikselt haiglakoti pakkimise peale ja tekkisid järgmised küsimused. Oskab äkki keegi varem sünnitanutest kommenteerida järgmiste asjade kohta:
– palju kulub alguses ja hiljem rinnapatju?
– kas beebi küünekääre on juba haiglas vaja?
– millal hakkasite imetamisrinnahoidjat kandma ja kas nii öösel kui päeval, st kas haiglas oleks vaja juba mitut paari?
– kas peale keisrit antakse esimesed ühekordsed aluspüksid haigla (Pelgu) poolt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskand rääkida viljandi haigla kohta. Kuid usun, et igal pool ehk sama.
-Rinnapatju polnud alguses vaja. Piim tekkis päev peale koju jõudmist(6 päeval). Hiljem vahetasin 2-3 korda päevas(nuk ultra dry mitte mega suured).
-Meil oli neid vaja kohe. Muidu küüned pidavat ise ära murduma. Või siis lõikad kodus. Või võta kindad kaasa.
-Ei hakanudki. Ei kanna siiani.
-Mina sain iga päev uued võrkpüksid(peale pesemist) ja mega suure sideme, mis meenutas mässut(või oligi mässu). Hämmastavalt mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina esimese sünnitusega ei võtnud imetamisrinnahoidjat ega rinnapatju kaasa, aga tegelikult oleks kohe vaja läinud. Piim tekkis kohe ja lekkis koguaeg. Kui on piisavalt rinnapatju, siis piisabki ühest rinnahoidjast. Peale koju saamist kandsin imetamisrinnahoidjat nii päeval kui öösel ja seda ligi 1,5 aastat:)
Kui üks oli pesus, siis teine oli kasutusel.
Minul kääre vaja ei läinud, kuna ämmakas lõikas kohe peale sündi ise lapsel küüned ära, suuremates haiglates seda kuuldavasti ei tehta, siis on hea kui on omal kaasas. Kui tulemas esimene laps, siis ma muidugi kahtlen, kas julgete seda ise teha:)

Pükse ja sidemeid peaks haiglast saama küll, ise peab küsima kui otsa saavad. Seekord võtan ise ka kaasa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rinnapatju – need olik kaasas, vaja ei läinud kunagi – hiljem vist lihtsalt viskasin ära (piima vahelt tuli aga ma ei tahntud nende patjadega jamada).

küünekääre – eelistan 100% küünetange. haiglas vist küll veel ei lõiganud aga noh, kaasas need võivad ju olla

imetamisrinnahoidja – ei olnud sellist asja ja puudust ka ei tundnud (ma ei tea, võib-olla hiigelrindadega on vaja…)

viimasele küsimusel ei oska vastata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

padjad võta kindlasti, sõltub naisest, kas läeb vaja või ei, rinna hoidja vajadus samuti, kui võimalik võta mitu paari kaasa.
omal oli vaja hästi pehmet rinnahoidjat, sest rinnad olid tohtutult valusad, patju läks esimese nädalaga umbes karp, ja läeb siiani, sest rindadest vahepeal lausa voolab ja pritsib piima
Kindlasti võta mitu rätikut kaasa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

– algul ei kulunud ühtegi. Mul hakkas vaja minema alles 3n kandis, enne ei tilkunud midagi, kuigi laps sai söönuks (kaalusin)

– beebi küünekäärid olid kaasas, aga mees tõi tavalised järgi. Nende beebi omadega ei saanud ma midagi lõigatud.

– esimest korda panin imetamisrinnahoidja siis, kui hakkasin haiglast koju minema. Haiglas ei kasutanud üldse rinnahoidjat.

– peale tavasünnitust sain Tartus küll ühed ühekordsed alukad. Keisri korra ja Pelgus ei tea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
– palju kulub alguses ja hiljem rinnapatju?
– kas beebi küünekääre on juba haiglas vaja?
– millal hakkasite imetamisrinnahoidjat kandma ja kas nii öösel kui päeval, st kas haiglas oleks vaja juba mitut paari?
– kas peale keisrit antakse esimesed ühekordsed aluspüksid haigla (Pelgu) poolt? [/tsitaat]

Rinnapadjad – kasutasin kohe imetamise algusest, läks paar päevas. Kasutasin mitte niivõrd piima lekkimise, kui just selle pärast, et nibud olid nii hellad, et padi oli vajalik polster rinnahoidja ja riiete vahel

Küünekäärid – meil läks haiglas vaja, olime üle nädala sees ja lapsel olid juba sündides küüned pikad

Imetamisrinnahoidjad – hakkasin kandma kohe haiglas, oli 2 paari. Sünnitasin kuumal suvel, nii et higistasin päris palju. Üks oli seljas, teise pesin ära ja kuivamas, nii iga päev vahetasingi neid.

Ühekordsed aluspüksid – olid endal kaasas. Ei olnud keiser, loomulik sünnitus, nii et ma ei tea, võibolla keisriga siis antakse. Sünnitasin Pelgus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Sünnitus Haiglasse kaasa?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.