Esileht Tööelu, raha ja seadused. haiguslehe lõpetamine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: haiguslehe lõpetamine

Postitas:

Kui haigusleht on 2-ks nädalaks, siis kas selle saab katkestada ka vahe peal? Ja mida selleks peab tegema? Kas piisab ainult tööandjale ütlemisest et ma nüüd tulen tööle? VÕi kas saab paluda arstilt et ta kirjutab haiguslehe vaid näiteks 4ks päevaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:57; 07.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arvad, et ei vaja haiguslehte nii pikalt siis TEATAD ARSTILE, arst lõpetab lehe.

4 päevaks võttes sa ju saad vaid 1 päeva eest raha, 3 esimest päeva on tasuta…

Miks sa katkestada tahad? Ole rahulikult 14p kodus, ravi end terveks. Küll arst teab, et on vaja, muidu ta poleks ju 14p andnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismõttes on haigusleht kaheks nädalaks? Käisid arsti juures ja arst alustas lehe ning palus järgmisele visiidile tulla 2 nädala pärast? Kui lehte ei vaja nii pikalt, siis lase arstil ära lõpetada. Ega haigusleht pole kohustus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajana unustasin mainida, et tegemist on haiguslehega mu lapsele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:57; 07.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgatajana unustasin mainida, et tegemist on haiguslehega mu lapsele.[/tsitaat]

See ei muuda midagi.
Hooldusleht ikka nii pikaks ajaks kui vaja, mitte kohustuslikus korras kaheks nädalaks. Kui vaja 4 päeva, siis 4 päevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuni 14 päeva on võimalik olla hoolduslehel, nii et makstakse 80% (miinus tulumaks) eelmise aasta keskmisest päevatasust. Aga ükski arst ei anna vaikimisi kohe laks 14 päevaks hoolduslehte, kui pole just mingi väga hull haigus. Mingi viirusnakkuse puhul meil nt antakse alguses nädalaks hooldusleht ja siis tuleb last näitama minna. Vajadusel jätkatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. haiguslehe lõpetamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.