Esileht Ilu ja tervis Haiguslehe võtmine

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Haiguslehe võtmine

Postitas:
Kägu

is haigus kestab 2 päeva?

Kõhugripp näiteks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

is haigus kestab 2 päeva?

Kõhugripp näiteks.

kahtlen sügavalt, et mõni arst noroviiruse nakkuse puhul ainult 2 päevase tvl piirdub.

Noroviirusega nakatunud isikud levitavad viirusi mõnikord juba enne haigusnähtude teket ning pärast paranemist veel 2–3 päeva kuni kaks nädalat.

https://www.kliinik.ee/uudised/aid-34641/mis-on-kohugripp-

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina näiteks kasutan oma puhkust ainult reisimiseks-olen välismaal ca 3 korda aastas 21+ päeva.

Kolm korda aastas puhkad 21+ päeva? Kuskohas sa töötad, et puhkus üle 63 päeva kestab? Ma saan ainult 28 päeva. Kui rohkem puhata tahaks, siis tuleks lahkumisavaldus esitada ja siis võin puhata palju soovi on.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda peaks lollitama? Ettevõte ei tea, mis põhjusel haigusleht avati- ehk oli tööstress. Ja seda reisil ravitigi. Ega iga haigus pole gripp, kus palavikuga kodus passitakse.

Aus olla on mingi tuumateadus? Küsida mõned päevad palgata puhkust või siis kasutada ära puhkusepäevi?

Töötajate leidmine on tuumateadus. Kui kõige kibedamal tööperioodil äkki mitu töötajat soovib palgata puhkust võtta, siis üks saab ja teised ei saa. Puhkusegraafik kinnitatakse aasta alguses ja ainult väga erandjuhul ja tööandja poolt suure vastutulekuna ollakse nõus seda muutma.

Ma panengi koolivaheajareisi aasta alguses puhkusegraafikusse mitte ei hakka tööandjaga ning perearstiga trikitama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohas sa töötad, et puhkus üle 63 päeva kestab? Ma saan ainult 28 päeva.

Puhkuse kestus on kokkuleppimise küsimus. Kui tööandjal minu oskuseid on vaja, siis ta on valmis ka minu tingimusi täitma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolm korda aastas puhkad 21+ päeva? Kuskohas sa töötad, et puhkus üle 63 päeva kestab? Ma saan ainult 28 päeva. Kui rohkem puhata tahaks, siis tuleks lahkumisavaldus esitada ja siis võin puhata palju soovi on.

3 korda aastas kokku 21+ päeva.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohas sa töötad, et puhkus üle 63 päeva kestab? Ma saan ainult 28 päeva.

Puhkuse kestus on kokkuleppimise küsimus. Kui tööandjal minu oskuseid on vaja, siis ta on valmis ka minu tingimusi täitma.

Siis peab olema tegu suht asendamatute oskustega. Üldjuhul see nii pole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuskohas sa töötad, et puhkus üle 63 päeva kestab? Ma saan ainult 28 päeva.

Puhkuse kestus on kokkuleppimise küsimus. Kui tööandjal minu oskuseid on vaja, siis ta on valmis ka minu tingimusi täitma.

Ja sinu tingimus on see, et min kaks kuud aastas sa ei tööta? Peavad need ikka oskused olema ????

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu tingimus on see, et min kaks kuud aastas sa ei tööta? Peavad need ikka oskused olema ????

Õpetajal ju suhteliselt tavaline.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujuta ette, mis perearst see on, kes käsib haigel inimesel kohale tulla. Oled gripiga voodis ja ronid sealt välja sellepärast? Kui pea valutab, siis lähed seda valu kuidagi näitama sinna? Kõhulahtisusega roomad ka kohale, mähe püksis?

Mul käib kõik telefoni teel.

Meil nii oli. Oli kopsupõletik ha 39 kraadi palavik, ei jõudnud püstigi seista. Kui helistasime, et haiguslehte saada (1. korda rohkem kui 10 a jooksul), siis kästi kohale tulla. Öeldi, et kutsu kiirabi, kui ise ei jõua tulla.. Sel päeval polnud minul võimalik teda sõidutada ja ise ta loomulikult sellises seisus rooli ei läinud. Nii algaski haigusleht hiljem, pärast seda kui haige ette näidatud. Olime üpris pahased ja selgitasin olukorra jaburust arstile. Ta vist sai aru ja loodan, et on edaspidi inimlikum. Õnneks on tööandja normaalne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olime üpris pahased ja selgitasin olukorra jaburust arstile.

Kahjuks on neid pettureid ikka väga palju, nagu siitki teemast lugeda saab ja see läheb kõik raviraha arvelt. Koroonaga läksid need haiguslehed täiesti üle käte, kui enam midagi ei kontrollitud. Igaüks teatas, et tal kokkupuude mingi nakatunuga ja istus aga kodus haiguslehel. Selles mõttes tervitatav, et arst ikka kontrollib ka. Kui ta juba inimest paremini tunneb, siis ilmselt teab, keda võib uskuda ja kes on susserdaja.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu tingimus on see, et min kaks kuud aastas sa ei tööta? Peavad need ikka oskused olema ????

Õpetajal ju suhteliselt tavaline.

See pole ju töövõtja tingimus, vaid kõikidel õpetajatel nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sinu tingimus on see, et min kaks kuud aastas sa ei tööta? Peavad need ikka oskused olema ????

Õpetajal ju suhteliselt tavaline.

MIs mõttes? Neil on ainult 56 päeva ja ühes osas ikka ja pealegi, direktor saaks naerukrambid, kui õpetaja hakkaks mingeid tingimusi esitama ja räägiks oma asendamatutest oskustest. Mõni muidugi kindlasti on ka selline privilegeeritum õpetaja, eks neid ole igasuguseid ja on aineid ja on koole, kes mingeid järelandmisi peavad tegema, aga ma ei tea, kas õppeaasta keskel mingi 21 päeva ikka antaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õpsid puhkavad ikka suvel.

Ma just eile helistasin pereõele, ütlesin, et sain kovidi. keegi kohale ei käskinud tulla ja algatatati  töövõimetusleht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Ilu ja tervis Haiguslehe võtmine