Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleheraha?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Haigusleheraha?

Postitas:

Olin lapsega haiguslehel ja nüüd sellest pea kuu möödas ei ole siiani raha üle tulnud. Haigekassa lehe peal näitab et leht olemas aga ei ole tagasi saadavat raha veel välja arvutatud. Olek on lihtsalt et arsti poolt edastatud. Kas võibki seal nii kirjas olla enne kui välja arvutatakse?
Ja kas keegi oskab öelda kui keegi teine helistab haigekassase ja küsib minu lehe kohta siis kas talle öeldakse , kas on ülevaadatud või on sellega mõni probleem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööandjal oli aega sinult saadud leht 7p jooksul HK viia, HK-l aega 30p maksta…
Kas 37 p on läbi?

Kui sa ise helistad ja nimetad oma tunnused(IK jms) st tõestad, et sina oled sina, saad infot küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuri, kas tööandja on lehe edastanud. See sissekanne viitab, et tööandja pole lehte edastanud, ainult märge, et arst on välja kirjutanud. Samas ega nad väga ruttu seda seisundit ei uuenda, tihti on nii, et \”arvestamisel\” vm seisund vist jääbki vahele, kohe tuleb märge, et on üle kantud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain veebruaris lapsega haiguslehe raha täpselt 10 päevaga. Viisin ise lehe haigekassasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma ootasin ka pea kuu, eile õhtul sain kätte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad uuendavadki neid andmeid seal alles siis kui raha juba üle on kantud. Minul oli dekreetlehega sama asi. Ootasin 3 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleheraha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.