Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Haigusleht

Postitas:

Kui ma töötan 0,75 koormusega graafikujärgselt ja olen lapsega kaks nädalat haiguslehel, siis kas mul arvestatakse haiguslehel ikka 8 töötundi päeva kohta (ja makstakse ka 70% nende eest?) või sõltub see koormusest? Ja kui ma olen kaks nädalat haiguslehel siis juhul kui läheb kirja 80 töötundi, siis kui ma tööle lähen, kas siis võetakse tööpäevi maha, muid tekivad ju ületunnid (ja meie firmas selliseid asju nagu ületunnid olla ei tohi) Ehk siis: kui veebruaris on minu koormusega ette nähtud 126 tundi ja haiguslehel arvestatakse maha kahe nädala eest 80, ja enne haiguslehte tegin ka juba paarkümmend tundi ära, siis tööandja peab mu graafikust kuu lõpus tunde maha võtma, et arvestus klapiks? Segane kiri, aga ehk keegi oskab selgitada, tänud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:34; 13.02 12:46; 13.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiguslehte makstakse ikka täispäevades ja kõigi nädalapäevade eest.

See, mis 0,75 koormusest sõltuda võib, see on päevaraha suurus-kui eelmisel kalendriaastal töötasid 0,75 koormusega on sinu keskmine väiksem kui 1,0 koormusega oleks töötatud.
Sest maksab Haigekassa EELMISE KALENDRIAASTA keskmise alusel.

Töötunde läheb maha proportsionaalselt
e siis
126 tundi jagada 4 nädalat, 2 haigusnädala tunde on seega 63, töötada saad ka 63 t

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:18; 13.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, haiguslehel läheb maha ikka 6h päeva ees, kui sul päeva normtunde on 6. Miks peaks 8h minema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maksab eelmise kalendriaasta alusel – ok, aga kas maksab siis päevas 8 tunni või 6 tunni eest? ja mul ei ole 6 tunnised tööpäevad, vaid on graafikujärgne ehk siis vahetustega töö o,75 koormusega. Tööpäeva pikkus on keskmiselt 11,30 tundi. Kas ma saan õigesti aru, et makstakse 8 töötunni eest päevas olenemata koormusest aga töötunde arvestatakse graafikust maha 6 päevas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:34; 13.02 12:46; 13.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise aasta keskmine jagada 365 päevaga=1 päeva tasu.

Makstakse PÄEVAD, mitte 6t või 8t päeva eest.

Haigekassa ei maksa töötunde eraldi vaid haiguslehel viibitud päevi. Kõik päevad makstakse, olgu need sul graafikujärgsed tööpäevad, puhkepäevad, riigipühad…olgu muidu tööpäev 1t, 8t või 11t, see pole oluline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kohalik – aitäh. Aga kas makstakse siis esmaspäevast reedeni või 7 päeva nädalas? Ja kuidas töötunde graafikust maha arvestatakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.02 10:34; 13.02 12:46; 13.02 13:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Makstakse kõik nädalapäevad, olgu E,T,K,N,R,L,P…

Graafikujärgse summeeritud töö puhul veebruaris, kui oled 14p haiguslehel, jääb järgi pool tööaeg st pooled tunnid ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 11:18; 13.02 14:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.