Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Haigusleht

Postitas:

Kas tõesti tänapäeval kirjutavad arstid iga küsimise peale lahkelt haiguslehe? Vanasti oli haigusleht selleks juhuks, kui haiguse tõttu polnud võimalik tööd teha, aga nüüd paistab, et haigusleht aitab kõige vastu. Ülemus ei anna puhkust – võta haigusleht. Tahad päevapealt töökohta vahetada – haigusleht abiks. Tahad välismaale mehe juurde kolida, aga töökohast lahti ei soovi ütelda – jällegi aitab haigusleht. Huvitav, kui palju Haigekassa raha selliste lehtede peale kulub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei oska öelda, haiguslehel olles makstakse nii vähe, et pärast ajab nutma. Ise olen ainult väga tõsise haigusega võtnud.

Aga üsna kergelt annab mu perearst lehe küll. Helistan talle ja saan lehe kasvõi 2n, kui soovin. Lapsel on mul eraldi perearst ja hoolduslehe saab samamoodi. Ka ämmaemand (olen rase) on öelnud, et kui lehte vaja, siis võin talle helistada (siiani pole võtnud ja ilmselt ei võta ka, varsti niikuinii dekreeti minek).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvestades seda, milline häving pere eelarvele on haigusleht, siis seda ilma tungiva põhjuseta saavad endale lubada vaid väga rikkad inimesed

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean inimesi, kes nii elavadki, et lähevad suvalisse tehasesse või poodi tööle ja esimesel võimalusel võtavad haiguslehe ning siis venitavad haigust kuni saab ja kui enam ei saa tulevad töölt ära ja lähevad järgmisse kohta, kus kõik kordub. Madalapalgalistele kohtadele võetakse sellise minevikuga alati vastu, ainult perearstist ma aru ei saa. Muidugi jah, kui inimene kurdab, et ei saa hingata ja öösiti hakkab lämbuma ning nõuab aina uuringuid, et aega venitada. Mind ajab tõesti see vihale, et maksan haigekassale meeletult makse ja ei saa hambaravigi selle eest, kui petised, kes tegelikult midagi ei panusta, sellest rahast lõbutsevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan ikka siis, kui olen tõsiselt töövõimetu. Mul on tööga seoses lisaboonused, mida kodus haiguslehel olles ei saa kasutada.
Olen arvestanud, et kuu aega haiguslehel olles väheneb mu sissetulek 280 euri võrra. Mõnele vbl kommiraha, aga mulle arvestatav summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.