Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleht covid-lähikontaktsena

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Haigusleht covid-lähikontaktsena

Postitas:

Tere,

mul on küsimus – olin covidi positiivsega lähikontaktne ja pidin võtma haiguslehe (pole kunagi varem võtnud), aga mu töökoht on graafikuga ja saan kindlalt igakuist tasu, haiguslehe ajal mul tööpaevi polnudki graafikus (tööpäev alles sel nädalavahetusel), kas negatiivse testi korral peaksin kiiresti haiguslehe ära lõpetama või pigem hoidma kuni uue tööpäevani?
kuidas see mu tasu muudab?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 08:14; 06.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei saa “hoida” haiguslehte kui sa terve oled.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin covidi positiivsega lähikontaktne ja pidin võtma haiguslehe (pole kunagi varem võtnud), aga mu töökoht on graafikuga ja saan kindlalt igakuist tasu, haiguslehe ajal mul tööpaevi polnudki graafikus (tööpäev alles sel nädalavahetusel), kas negatiivse testi korral peaksin kiiresti haiguslehe ära lõpetama

Miks sa üldse haiguslehel oled, kui sul pole midagi viga ja niikuinii on vabad päevad?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olin covidi positiivsega lähikontaktne ja pidin võtma haiguslehe (pole kunagi varem võtnud), aga mu töökoht on graafikuga ja saan kindlalt igakuist tasu, haiguslehe ajal mul tööpaevi polnudki graafikus (tööpäev alles sel nädalavahetusel), kas negatiivse testi korral peaksin kiiresti haiguslehe ära lõpetama

Miks sa üldse haiguslehel oled, kui sul pole midagi viga ja niikuinii on vabad päevad?

Töötan riigiettevõttes ja öeldi et võtaksin, sest detsembrist jäi üks tööpäev tegemata selle tõttu. Covid postiivse juhtum oli ka tööjuures. Ega ma vabatahtlikult ei passiks kodus.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.01 08:14; 06.01 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja mõtleb seda uut nö koroonalehte. Muidugi tasub see võtta ja maksimum päevadeks see oli vist 2 nädalat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleht covid-lähikontaktsena