Esileht Tööelu, raha ja seadused. haigusleht enne dekreeti

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: haigusleht enne dekreeti

Postitas:

Mõtlesin 30 päeva enne sünnitust.koju jääda, et rahas ei kaotaks. AGA tervisega on probleeme. Kas arst annab näiteks 1,5 kuud haiguslehte enne sünnitust või peab varem dek.jääma ?
Ühed räägivad, et saab-teised jälle mitte…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ongi nii või naa. sõltub ju otseselt, millest su tervis halb. Kui on ikka jalaluumurd või põskkoopapõletik või köha, siis keegi sünnituspuhkusele selle diagnoosiga sind ei suru. Kui tervis kehv rasedusega seoses, siis võib küll raseduspuhkusele suunata arst ka varem, kuid sundida päris ei saa ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arst ütles, et haiguslehte ta mulle enam 70 ja vähem päeva enne sünnitust anda ei saa. Sel juhul kohe dekreedileht. Võimalik, et kui oleks rasedusega mitte seotud probleem olnud, siis kuidagi saaks. Aga sellest meil juttu polnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saab küll haiguslehte võtta/anda. Ise olen selle läbi teinud. Küsisin Haigekassast ka üle. Ja oli just rasedusega seotud probleem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult võib arst soovitada juba rsp-le(dekreeti) jääda
aga
nõuda seda EI SAA.
Kui inimene ei soovi veel rsp-le, tuleb väljastada haigusleht kood 19 (haigestumine raseduse ajal).

Kui just tegu pole üleviimisega kergemale tööle-siis saab kohe dekreeti saata kui sünnituse tähtajani jääb 70p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. haigusleht enne dekreeti

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.