Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleht – kohalikule, palun nõu!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Haigusleht – kohalikule, palun nõu!

Postitas:
Kägu

Tere!

Mure siis järgmine, ei teagi, mida teha. Töötan 0,95 kohaga 2,5 päeva nädalas. Nüüd jäin haigeks ja minu töö teeb ära teine inimene. Nüüd ei teagi, kas mul oleks mõttekas maksta need 2 pikka ja 2 poolikut päeva talle kinni, või võtta sinine leht? Kuidas oleks mulle rahaliselt kasulikum? Arvan ise, et sinise lehe eest makstakse mulle ju kõikide päevade eest. Olen siis lehel 1 nädal. Andke palun nõu. Ah jaa, palk on 460 eur -i.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
kohalik

RE: Haigusleht – kohalikule, palun nõu!

Mina võtaksin haiguslehe nüüd ja kohe st kui haigestusite reedel siis helistaks E arstile ja teataks, et palun alates reedest või laupäevast haiguslehte (kinnitades arstile, et see oli graafikujärgne tööpäev st töötate ka nädalavahetuseti).

Haigekassa maksab kõik nädalapäevad ja eelmise aasta keskmise alusel st teda ei huvita, et hetkel töötate 0,95 vm koormusega.

Leht lõpetage kindlasti alles siis, kui terve olete ja mitte varem kui päev enne tegelikku tööpäeva.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jäin haigeks oma tööpäeval ja alustasin lehte neljapäeval, tööle peaksin minema alles ülejärgmisel esmaspäeval. Arvate siis, et rahaliselt on mõõteks ikkagi leht vormistada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

haiguslehte makstakse alates 4ndast päevast 70% eelmise kalendriaasta keskmisest, seega nädal haiguslehel olles saad 3 päeva palgast 70%

0
0
Please wait...

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haigusleht – kohalikule, palun nõu!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.