Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Haigusleht raseduse aeg

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Haigusleht raseduse aeg

Postitas:

Tere

Kui kergesti, raskesti kirjutab naistearst haiguslehte raseduse aeg välja? Praegu on alles teine kuu ja lihtsalt ei suuda, väga pikad päevad, kehva olla, selline stress on. Kergemat tööd ka ei ole. Pole veel arstile jõudnud, aga see nädal on arst ja räägin murest ka arstile. Kuidas teil on läinud? Mõtlesin, et kannatan kuidagi jaanuari keskele ära, pühad vahel, aga see stress tööl ei kao kuhugi. Kui jaanuarist peaksin lehele jääma, siis arvutus käib 2018. a järgi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaanuari keskel on Sul enesetunne tõenäoliselt juba palju-palju parem. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kergemat tööd pole, annabki arst/ämmakas lehe kergema töö leidmiseks ja kui tööandja ka midagi ei leia, jääd haiguslehele koju. Rasedusaegse haigestumisega lehte pikalt ei anta. Minu töö oli väga stressirohke ja ämmakas andis lehe kui rääkisin, mis tööl toimub ja millised mu emotsioonid-tunded peale tööpäeva on. Kui jaanuarist lehele (kergema töö puudumise tõttu), siis jah, saad haigusleheraha 70% 2018a järgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 23:15; 26.11 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui piisavalt ohid, ikka saad. See mõjutab ühtlasi dekreediraha ja vanemahüvitist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin esimese rasedusega kaks kuud töövõimetuslehel. Põhjus oli selles, et ma lihtsalt oksendasin ohjeldamatult ja iga jumala päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui piisavalt ohid, ikka saad. See mõjutab ühtlasi dekreediraha ja vanemahüvitist.

Teemaalgataja puhul kehtib tõenäoliselt juba uus VH süsteem ehk maha võetakse raseduse 9 kuud, st tõenäoliselt tuleb teemaalgataja VH 2017-2018a sissetuleku järgi ja detsembri leht enam VHd ei mõjuta. Küll aga mõjutab dekreedirahasid, seega võib kasulikum olla ikka jaanuari alguseni ära pingutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.11 23:15; 26.11 10:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Haigusleht raseduse aeg

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.