Esileht Ilu ja tervis haiguslugu, terviselugu

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: haiguslugu, terviselugu

Postitas:

selline mure, et… internetist peaks saama vaadata enda haiguslugusid, kas siis e-tervis.ee kaudu v eesti.ee kaudu, kuna mul id-kaardi kasutamis võimalust kodus ei ole, mõtlesin proovida eesti.ee kaudu, aga kahjuks ei oska ma sealt seda kohta üles leida, kust ma saaks neid haiguslugusid vaadata :S kas keegi on nii hea ja oskaks mulle seletada, kuidas ma sealt eesti.ee lehelt enda haiguslugu üles leida võiksin? ja kas enda laste kohta on ka sealt võimalik nende haiguslugusid vaadata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haiguslugu, terviselugu saab vaadata ainult e-tervis.ee kaudu, kuhu saab siseneda ainult ID-kaardi abiga. Eesti.ee vahendusel patsiendiportaali ei pääse – selle vahendusel saad lihtsalt vaadata oma perearsti ning kindlustatuse jms andmeid. Patsiendiportaalis ei näe kindlasti tervet haigus- või terviselugu, seal on ainult lühikesed kokkuvõtted ja diagnoos ning sedagi juhul, kui tervishoiuasutus on liitunud süsteemiga. Tavaliselt on tunduvalt rohkem info haiglate enda kodulehtede kaudu sisenevates patsiendiportaalides (nt Medicumis on võimalik vaadata oma uuringuid ja nende vastuseid). Kuid seegi siis oleneb sellest, kas tervishoiuasutus on vastava süsteemi välja töötanud. Ema reeglina pääseb oma laste andmetele ligi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Ilu ja tervis haiguslugu, terviselugu

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.