Esileht Ilu Hair jazz(harmonylife)

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Hair jazz(harmonylife)

Postitas:

Hei,

Kas keegi on kasutanud neid tooteid ja kuidas tundusid? Muidu on need väga krõbedate hindadega, aga praegusel hetkel on päris hea soodustus. Kas tasuks osta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.05 13:20; 31.10 17:11; 17.08 13:26; 23.09 18:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korra ostnud. Kasvu kiirendas tõesti, suht ruttu olid “beebijuuksed” tekkinud. Aga samas tuli väga palju juukseid ära. Väga lahti võttis juuksed. Mina kaua ei kasutanud.
Äkki see juuste lahti tulek pole kõigil nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle meeldib, kuidas tullakse ütlema, et “muidu kallis, aga praegu hea soodukaga”. See “soodukas” on neil koguaeg 😀 Ja lisaks saab Amazonist soodsamalt kui siin selle soodukaga. See selleks, eks igaüks teeb müüki nii nagu oskab.

Aga vaatan FB seinal neid reklaame, kus inimestel kuu ajaga juuksed 15cm kasvavad 😀 Olen ka oma kogemusest neile kirjutanud, aga kommentaarid kustutatakse kohe ära. Minul oli NULL kasu. Raharaiskamine. Peaks uurima, et kas neil rahulolu garantii ka on.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:54; 31.10 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka korra ostnud. Pean ütlema, et juuksekasvule mõjus küll hästi ja päris palju pikkust tuli juurde. Samuti beebijuukseid. Seda ei täheldanud, et rohkem juukseid ära oleks tulnud.
Küll aga ta kuidagi tõesti kuivatas juust. See tähendas, et ei läinud nii ruttu mustaks, aga natuke nagu õlgede moodi olid. Lisaks hakkas see lõhn mulle pikapeale natuke vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan tagasiside eest, mis seal ikka, tellisin ära. Proovin järgi, et kuidas on. Kui ei toimi, noh, siis ei toimi, aga kui toimib, siis super.

Kuna see kuivatab, siis äkki juukseõli aitab? Või isegi sellest pole kasu? Kuna ma igapäevaselt seda kasutama ei hakka, aga juukseid pean pesema pea igapäev, siis äkki oleks mul mõistlik kõrvale kasutada niisutavat maski?

Sina, kelle jaoks, oli naljakas, et ma soodustuse peale viitsain, siis ma tõesti ei teadnud, et neil on koguaeg soodukad. Mina vaatasin, et päris hind on pea 100 eurot, aga praegu 50.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 17:11; 31.10 21:29; 11.11 15:23; 11.11 16:08; 11.11 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata ükskõik kuna uuesti, neil on ikka seesama “ainult täna soodsalt” 49eur.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 19:54; 31.10 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii! Ostsin ära selle kuradi jama. Mul oli siis neli toodet. Mina ei ostnud sellepärast, et rapuntsel olla vaid pigem testimiseks.
Ma kasutan kõrvale sügavniisutavat maski, mis ma salongist ostsin ja ka sellest pole kasu. Mu juuksed on nagu kuradima õled, noniii kuivad ja koledad.
Nii seega minu katse on tehtud, üldse ei soovita!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 17:11; 31.10 21:29; 11.11 15:23; 11.11 16:08; 11.11 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan augusti kuust saati. Iga 3 päeva tagant pesen. Pesta tuleb õieti juukseid, et asi toimiks. Shampooni tuleb masseerida peanaha sisse 2 min.pluss hoida peas 2 min. Palsamit samuti hoida peas 2 min.
Plussid-juuksed kasvavad kiiresti, kuigi mulle see ei sobi, kuna juuksuris tuleb tihti käia.
Juuksed ei lange enam välja. Mul oli jube juukselangus 5 aastat. Olen kõik ära proovinud, aga tulutult. Mul tuli juukseid pihkudega.
Juuksed on tugevaks muutunud.
Juuksed on hulga kauem puhtamad.
Miinused-Rõve hais.
Peale shampooni on juuksed väga takkus, no palsam teeb asja korda.
Kaua jamamist.
Üldiselt olen väga rahul.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 16:02; 11.11 16:16; 11.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just see, et see tavaline palsam ei aita, kuidagi nii kuiv on, et paha vaadata.
Ma muidu kasutan täpselt nii nagu kirjas on.
Kuidas ma saaksin, siis niisutada oma juukseid, et need sellised õled poleks?
Lõhn mind üldse ei häiri, pigem see välimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 17:11; 31.10 21:29; 11.11 15:23; 11.11 16:08; 11.11 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just see, et see tavaline palsam ei aita, kuidagi nii kuiv on, et paha vaadata.

Ma muidu kasutan täpselt nii nagu kirjas on.

Kuidas ma saaksin, siis niisutada oma juukseid, et need sellised õled poleks?

Lõhn mind üldse ei häiri, pigem see välimus.

Kas sa kasutad ikka sama toote palsamit?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 16:02; 11.11 16:16; 11.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just see, et see tavaline palsam ei aita, kuidagi nii kuiv on, et paha vaadata.

Ma muidu kasutan täpselt nii nagu kirjas on.

Kuidas ma saaksin, siis niisutada oma juukseid, et need sellised õled poleks?

Lõhn mind üldse ei häiri, pigem see välimus.

Kas sa kasutad ikka sama toote palsamit?

Jah. Mul on shampoon, palsam, mingi pihusti ja isegi õli on nende oma. Ja ikka kuivad ja ma isegi föönita. Ühekorra tegin seda ja see oli suurim viga.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 17:11; 31.10 21:29; 11.11 15:23; 11.11 16:08; 11.11 16:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just see, et see tavaline palsam ei aita, kuidagi nii kuiv on, et paha vaadata.

Ma muidu kasutan täpselt nii nagu kirjas on.

Kuidas ma saaksin, siis niisutada oma juukseid, et need sellised õled poleks?

Lõhn mind üldse ei häiri, pigem see välimus.

Kas sa kasutad ikka sama toote palsamit?

Jah. Mul on shampoon, palsam, mingi pihusti ja isegi õli on nende oma. Ja ikka kuivad ja ma isegi föönita. Ühekorra tegin seda ja see oli suurim viga.

Huvitav jah, mina näiteks föönitan ja sellist õle effekti ei teki. Ometi on mul väga sõnakuulmatud juuksed. Proovi siis kas teist palsamit või teist niisutajat. Mitte nende firmalt. Aga shampoon jäta samaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 16:02; 11.11 16:16; 11.11 16:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Hair jazz(harmonylife)