Esileht Veebikonstaabel Haisev onu ühistranspordis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Haisev onu ühistranspordis

Postitas:

Kuidas reageerida ülihaisvale onule ühistranspordis? Viimasel ajal olen mitu korda sattunud sõitma ühistranspordiga, kuhu sisse astub kusehaisune onkel. Ükskord ajas trollijuht selle inimese välja. Teinekord istusin magava lapsega süles ning pidin jubedat haisu kannatama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:26; 22.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende isikutega tegeleb bussijuht ja/või bussifirma. Ehk sellisel juhul on Teil endal kõige lihtsam anda bussijuhile märku, et selline probleem on ja bussijuht võimalusel palub isikul bussist väljuda, kuna isik rikub ühistranspordi kasutamise eeskirju. Tavaliselt on ühistranspordifirmadel ka kokkulepped turvafirmaga, kes tuleb ja lahendab selle mure siis, kui bussijuhi palumisest jääb väheks. Teine võimalus on see, et kirjutate selle ühistranspordi firma kodulehele kaebuste/märkuste rubriiki, et olete korduvalt sellist isikut näinud nr x bussi/trammi peal, kes häirib Teie rahulikku sõitmist ning sel juhul saab firma vaadata, kuidas olukorda parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tore on lugeda kuidas asi peab käima aga tegelikkuses ei käi. Päriselus sõidavad sellised rahus ja isegi MUPO ei kontrolli neid. Bussijuht julgeb õiendada vaid laste ja naistega suures osas, elu on näidanud.
MUPO tulles peale kontrollis pileteid ja ühel inimesel polnud, siis sõitis kodutu ja ülla-ülla teda ei kontrolli keegi. Ma nagu ei mäletaks, et mida suurem haisupilv peakohal annaks tasuta sõiduõiguse. Peale seda kui enamus bussi selle nn jänese kaitseks välja astus, sest haisukotist marssisid nad mööda, ma pole iial näinud nii üksmeelset MUPO mõnitamist reisijate poolt. Igatahes jäi see bussijänes koos haisva jänesega bussi, sest seda nad ei suutnud kaasa võtta. Nad vabandasid välja, et see haiseb.
Teisest küljest ei saa juht alati tegeleda haisukollidega bussis, sest graafik nõuab oma ja liikluses pole reaalne tegeleda muude asjadega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 08:56; 08.07 09:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olukorras, kus Te näete, et reaalselt isik, kes peaks kontrollima piletite olemasolu ja ka korda ühissõidukis ignoreerib probleemi võite alati julgelt kodanikuna juhtida tähelepanu. Usun, et ülejäänud reisijad toeatavad Teid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ütleks selle kohta,et kui sulle ei meeldi inimesed,kes ühissõidukis sõidavad(olgu selleks siis vanamammid,kes jalapealt jooksevad maha,haisvad inimesed vms) siis KÄI JALA või VÕTA TAKSO.Ahjah üks varjant on veel,et OSTA AUTO!
Inimesi on igasugused ja kõik meist tahavad sõida ühissõidukis.
Ühissõiduks-hmmm,kus selline sõna tulnud on üldse,kui me hakkame viskama välja inimesi,kes meile ei meeldi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]reif kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina küll ütleks selle kohta,et kui sulle ei meeldi inimesed,kes ühissõidukis sõidavad(olgu selleks siis vanamammid,kes jalapealt jooksevad maha,haisvad inimesed vms) siis KÄI JALA või VÕTA TAKSO.Ahjah üks varjant on veel,et OSTA AUTO!
Inimesi on igasugused ja kõik meist tahavad sõida ühissõidukis.
Ühissõiduks-hmmm,kus selline sõna tulnud on üldse,kui me hakkame viskama välja inimesi,kes meile ei meeldi?[/tsitaat]

Ma väga loodan, et satud samasse situatsiooni koos oma lapsega!
Kui ikka inimene pole veel penskar, sõidab ilma piletita ning haiseb kuse järgi (loe: on ennast täiega täis kusnud ning pole end karvavõrdki kasinud), siis miks Tal peaks olema õigus ühistransaga sõita nagu kuningakassil?
Ma ise pole nii rikas, et autot osta… Ja suurema osa ajast käingi jalgsi.
Aga kas minu 3 aastasel lapsel pole õigust sõita bussis nii, et Ta ei peaks täiskasvanu täispissinud inimese haisu omale sisse hingama!? Miks mina oma lapsega pean bussist väljuma (nagu kõnts), et üks piletita haisunäss saaks sõita?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.06 16:26; 22.06 14:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]reif kirjutas:[/small]

Ma väga loodan, et satud samasse situatsiooni koos oma lapsega!
Kui ikka inimene pole veel penskar, sõidab ilma piletita ning haiseb kuse järgi (loe: on ennast täiega täis kusnud ning pole end karvavõrdki kasinud), siis miks Tal peaks olema õigus ühistransaga sõita nagu kuningakassil?
Ma ise pole nii rikas, et autot osta… Ja suurema osa ajast käingi jalgsi.
Aga kas minu 3 aastasel lapsel pole õigust sõita bussis nii, et Ta ei peaks täiskasvanu täispissinud inimese haisu omale sisse hingama!? Miks mina oma lapsega pean bussist väljuma (nagu kõnts), et üks piletita haisunäss saaks sõita?[/tsitaat]

Olen sattunud aga ma ei hakanud inimest halvustama,et ta eluheidik oli.Ta on ka ju inimene nagu me kõik.Kui inimene pole ise sellisesse olukorda sattunud,kus ta ei saa igapäev sooja toitu,sooja vett,tal pole katust pea kohal…siis me ei teagi tegelt kaasa rääkida vaid oskame ikka mõnuga mõnitada ja iriseda selliste inimeste kallal.
Jah tean millest räägin,kuna olen vabatahtlik,kes jagab toitu ja riided sellistele inimestele ja püüan neid mõista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka sellel elu hammasratase vahele jäänud isikul on tegelikult linnas võimalik sotsiaalabi raames saada korralikke riideid ja pesemise ning magamise võimalusi. Tean kodutuid, kes tänavapildis ei jäta sugugi kodutu muljet.
Sõitjate üldeeskirjas on olemas keelud. Sõitjal on keelatud:
1) sõita ühissõidukis määrdunud riietes, suitsetada või häirida kaassõitjaid;
5) lõhkuda, risustada ja määrida ühissõidukit ja selle sisustust;
8) sõita ühissõidukis joobeseisundis, kui sellega kaasneb ühissõidukijuhti või kaassõitjaid häiriv käitumine.
Kui keegi nende keeldude vastu teadlikult eksib, on õigus nõuda sellisel isikul ühissõidukist lahkumist. On see turvafirma, bussijuht või keegi muu, oleneb juba konkreetsest ühissõidukist ja selle asukohast. Kui mure on korduv, tasub kindlasti anda sellekohast tagasisidet teenusepakkujale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maarja

-Sõita ühissõidukis määrdunud riietega.
Et siis tibumammad ei lähegi selle punkti alla,kui toovad oma tibusid lasteaiast/mänguväljakult poriste riietega koju ja siis tibumammad lasevad oma lastel ronida mustade jalanõudega bussi istme peal?

-Häirida kaassõitjad.
Et ka see on normaalne,et tibumammad lasevad oma tibukestel täiest kõrist üle ühissõiduki röökida,kuna nende tibumammad pööravad pilgu ära,et see kasvatamatu laps nagu poleks nende laps.

Jutu kokkuvõte on siis selline,et meie tibumammad,kes kaebavad teiste üle pidevalt(olgu see siis see haisev onu ühissõidukis) aga vot oma tibukesi ei näe,sest see on nende arvates normaalne,mida nende tibuke teeb ühissõidukis või millisena ta seal viibib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tibuemme on kana ja kana koos tibudega pole kohanud ühistranspordis, eriti veel jalatsites tibukarja.
Viimasele soovitaks sügavalt psühhiaatrilist abi, sest kui ikka nii palju suisa röökivaid tibusi bussis on ikka jama tõesti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 08:56; 08.07 09:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Veebikonstaabel Haisev onu ühistranspordis

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.