Esileht Kodunurk haisevatest nõudepesusvammidest?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: haisevatest nõudepesusvammidest?

Postitas:

Ei oska paremat pealkirja pannagi 🙂 Seoses sellega, et minu nõudepesusvammile tekib päris kiiresti imelik hais juurde, siis mõtlesin et uurin siit infot ja ehk saan targemaks. Ostan Wileda väikseid svamme 10tk.pakis, 1-2 nädalat kasutan ühte, pesen omast arust korralikult peale kasutamist ära, panen kuivama aga kui nt.järgmine päev kasutama hakkan, on imelik hais juures. Ma ei saa aru, miks? Ei mäleta, et varem nii ruttu svamm haisema hakkas ja see ei ole halva toidu hais vaid lihtsalt ebameeldiv lõhn. Kui svammi nõudepesuvahendiga üle pesen, läheb hais ära. Nõudepesuvahendit kasutan mingit saksa oma, konnapildiga st. keskkonnasõbralik, Selverist ostan. Kuidas teil svammidega on, kas tuleb halb lõhn juurde, milliseid svamme ostate, kui tihti vahetate, millist nõudepesuvahendit kasutate?
Tänud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]Nõudepesuvahendit kasutan mingit saksa oma, konnapildiga st. keskkonnasõbralik, [/tsitaat]Selle vahendi turundaja saaks seda lugedes ilmselt orgasmi kohe kätte 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No teised pereliikmed võibolla ei ole nii korralikud, et ¨vammi ära pesevad peale kasutamist. Meil mees on selline, et tõmbab sellega köögilaualt purusid ära, raputab need kraanikaussi ja siis ei viitsi enam käsi määrida, et ¨vamm ära loputada – ühe päevaga läheb selline ¨vamm haisema. Ei teagi, mida teha. Tema järelt haisva ¨vammi kasimine on siiani ainus lahendus olnud …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veel käsitsi pesin nõusid, siis ei läinud küll kunagi svammid haisema. Kasutan samasid, mis sina. Nõusid pesin Fairyga. Ühe svammi eluiga oli umbes nädal, siis läksid koledaks ja viskasin ära. Praegu kestavad kauem, sest nõusid peseb masin ja käsitsi pesen ikka väga väheseid asju(puidust lõikelauad, pannilabidad jne.)

Anthea Turner õpetas svamme mikrolaine ahjus desinfitseerima. Pane natukeseks ajaks täisvõimsusel ahju ja pidavat korda saama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selle vahendi turundaja saaks seda lugedes ilmselt orgasmi kohe kätte 🙂 [/tsitaat]

ma ei tea mis, võibolla ma ei ole veel üles ärganud, aga ma ei saa pihta naljale. see konnapildiga vahend (frosch) ongi keskkonnasõbralik, ametlikult kohe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures mul on ühe teise öko-nüdepesuvahendiga sama jama, shvammid lähevad mõne päevaga haisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ökovahenditega sobib kokku nt puust ja naturaalne nõudepesuhari, ka öko:) Kasutan ¨vammi haruharva, vaid panni küürimiseks. Hari peab vastu kuni aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan svamm õhtuti soodaveega( paar lusikatäit soodat klaasi vee kohta) ära pesta. Aitab väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin ka teiste pereliikmete süüks ajada oma haisvad svammid. Pühitakse tilk lauale läinud piima sellega ära ja pannakse kraanikausi äärele tagasi. Aga see tilk piima hakkab ikka imekiiresti svammi sees haisema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel aitab see, kui ¨vamm ca 30 sek mikrokast läbi lasta. Selle nipi sain täiuslikku koduperenaist vaadates 🙂 Ma teen seda kord nädalas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina desinfitseerin svammi ja lappi ACE-ga vastavalt vajadusele.Hais on hirmus,aga svamm näeb välja nagu uus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See svamm ei maksa ju mitte midagi. Mul, kui hakkab veidi lõhnama, viskan ära ja võtan uue. Svammil on rohkem baktereid kui vetsupotil (see on ammu kindlaks tehtud). Pole ju mõtet neid baktereid mikrouuni toppida ja pärast oma nõusid edasi pesta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, minul ei hakka küll svammid haisema. Käisin lausa nuusutasin praegu:) Kasutan üht svammi kindlasti rohkem, kui paar nädalat. Enamus asju peseb nõudepesumasin. Käsitsi pesen ja svammi kasutan: potid ja suuremad kausid, mis võtaks masinas mõttetult ruumi, pannid, lõikelauad, vahel mõni masinast välja jäänud kruus või taldrik.
Kasutan Fairyt. Natuke nõudepesuvahendit jääb ju alati svammi, juba see peaks välistama haisemise?
Küll võib haisema hakata köögilapp, kui seda korralikult ei loputa. Lappi kasutan pindade pühkimiseks, see nõudepesuvahendiga kokku ei saa ja seepärast võib ka haisema hakata, kui korralikult ei pese ega kuivata. Lapp tuleb kindlasti vahepeal lasta kuivada. Mul on ema selline, kes jätab rasvased köögilapid kokkukeeratuna kraanikausi servale mädanema. Need on vanematekodus tõesti jäledad ligased tombud, vuih!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kasuta juba aasta otsa nõudepesusvammi, vaid Norwexi nõudepesuvõrku, on alati puhas ja ei lähe haisema. Peseb ka paremini kui svamm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vihkan haisvaid svamme ja lappe. Pesen ainult harjaga (enamus asju küll masinas) ja muuks otstarbeks on köögipaber, mitte see kõige odavam liru, vaid tugevam, mida müüakse ehituspoodides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nõudepesusvamm ka ei haise, käisin ka nuusutamas just 🙂
Pesen nõusid Fairyga. Nõudepesumasinat meil pole.

Jajaa, Fairy on saatanast, aga ökomuttidele lisan, et vastukaaluks Fairyle kasvatan toas aknalaual lasna ökotomateid ja basiilikut ning rukolat ja need nullivad mu kodust kõik \”paha\” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nõudepesusvamm peale pesu ööseks sügavkülma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Meil mees on selline, et tõmbab sellega köögilaualt purusid ära, raputab need kraanikaussi ja siis ei viitsi enam käsi määrida, et ¨vamm ära loputada –
[/tsitaat]

TEIL MEES arvab, et näppude (svammi) loputamine jooksva vee alt MÄÄRIB KÄSI?? Äkki peaksite pöörduma kuhugi, kes teie majapidamisvee puhtuse eest kontrolli peab? Vetamet? Pole ju mõeldav, et kraanivesi MÄÄRIB käsi! See on nii pretentsioonikas lugu, et ma tahaks kohe ajalehele teatada – Perekooli kasutajal on kodus vesi, mida nad lauapühkimiseks ja muuks otstarbeks (vist) kasutavad, aga üldkokkuvõttes see määrib. \”Pealtnägija\”, kus te olete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, svamm viska ära. Nõusid peab harjaga pesema. Masinaga võib ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk haisevatest nõudepesusvammidest?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.