Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haist jurist Pärnus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Haist jurist Pärnus

Postitas:

Soovitage Pärnus heaadvokaat-juristi, kes oleks tõeline hai, ühtlasi võiks ta muidugi ka soodne olla!

+2
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 12:25; 28.02 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma ameti tõelised ässad ei ole kunagi “soodsad”.

+25
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:40; 29.02 13:13; 29.02 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju mis keissiga tegu?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oluline ikka kogemus antud cases. Ei usu, et “hai” suudab mitte enda valdkonnas hästi esineda.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paul Järve, aga soodne igal juhul mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine tööandja tegeles pettusega, millest töölised teadlikud ei olnud. Mingi ajakirjanik kirjutas sellest artikli ja pani sinna ka nende tööliste nimed. Selle tõttu on mu nimi määritud ja tööle ei saa. Tänapäeval iga potentsiaalne tööandja googeldab töölist. Sain selle ajakirjaniku andmed ja nime, kuid too ei suvatsegi mu nime sealt eemaldada. Nüüd pean rahatult kasvatama lasteaiaealist last.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 12:25; 28.02 11:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endine tööandja tegeles pettusega, millest töölised teadlikud ei olnud. Mingi ajakirjanik kirjutas sellest artikli ja pani sinna ka nende tööliste nimed. Selle tõttu on mu nimi määritud ja tööle ei saa. Tänapäeval iga potentsiaalne tööandja googeldab töölist. Sain selle ajakirjaniku andmed ja nime, kuid too ei suvatsegi mu nime sealt eemaldada. Nüüd pean rahatult kasvatama lasteaiaealist last.

Sul tuleb pressinõukokku pöörduda ja oma argumendid sinna anda. Sa ilmselt pole ka avaliku elu tegelane, kelle nimi vääriks niimoodi määrimist. Ajakirjanikul on kindlasti sinu elust ja tunnetest ükskõik, sest tema saab klikkide eest feimi. Kui su tööandja tegeles pettusega, ja see lugu on näiteks ka politsei poolt läbi hekseldatud, sinu nimi pole kahtlusaluste ega süüdimõistetute hulgas, siis ma küll ei näe põhjust, miks mitte oma nimi maha saada. See on päris levinud, et materdatakse tavalisi inimesi nimeliselt, täiesti ebaproportsionaalselt, põhjendamatult ja tihti ka enne kohtuotsuseid. Päris kriminaalidest aga räägitakse anonüümselt, sest nende reaalset kättemaksu ilmselt kardetakse.

Loe ka ajakirjanduseetika koodeksit, ja pane kirja, milliste punktide vastu ajakirjanik sinu arvates eksis:
https://info.err.ee/982636/ajakirjanduseetika-koodeks

Seda pole suur osa ajakirjanikke ilmselt läbigi lugenud. Alustuseks soovitaks pöörduda ajakirjanduseetika nõuniku poole. Täiesti vabas vormis ja ausalt. Kui nõukogust tuleb sinule kasulik otsus, siis seda peab ajakirjanik täitma (see tõmbab ka ajakirjaniku ego veidi koomale).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:21; 29.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain selle ajakirjaniku andmed ja nime, kuid too ei suvatsegi mu nime sealt eemaldada.

Mingi ajakirjanik ei saa midagi eemaldada googlest 🙂 Selleks on Googlel täiesti teenus olemas –
http://www.google.com › tools › legal-removal-request

Lingi leiad ise.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:40; 29.02 13:13; 29.02 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain selle ajakirjaniku andmed ja nime, kuid too ei suvatsegi mu nime sealt eemaldada.

Mingi ajakirjanik ei saa midagi eemaldada googlest ???? Selleks on Googlel täiesti teenus olemas –

http://www.google.com › tools › legal-removal-request

Lingi leiad ise.

Google eemaldab ainult väga hea tõestuse korral. Muidu võtaksid päris kriminaalid ja petised kohe alati end kompromiteeriva info maha. Ajakirjanikul on võimalus valeinfo võtta maha algallikast, iseasi, kas ta soovib toimetusse minna tunnistama, et ta artikkel on alatu ja liiga on tehtud inimestele, kes ei ole petised. Kui muidu ei saa, siis alatu info laseb pressinõukogu maha võtta. Variant on esialgu teavitada ajakirjanikku oma kavatsusest pöörduda pressinõukokku, kui omavahel kokkuleppele ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.02 12:21; 29.02 13:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Google eemaldab ainult väga hea tõestuse korral. Muidu võtaksid päris kriminaalid ja petised kohe alati end kompromiteeriva info

EI. Sul on mingid iidvanad andmed. GDPRiga seoses on igal inimesel õigus nõuda enda “unustamist” Google poolt. Teine asi on, et see võtvat isegi kuni paar kuud aega ning uued lisanduvad kanded inimese nimega kajastuvad ikka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.03 12:40; 29.02 13:13; 29.02 15:15;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Haist jurist Pärnus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.