Esileht Ilu ja tervis Haisude tundmine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Haisude tundmine

Postitas:

Viimased 2 päeva olen tundnud kohati oksehaisu. Keegi oksendanud ei ole. Tundsin eile tööl olles ja tunnen täna kodus. Ei tea kas viitab enda terviseprobleemile sellised aistingud? Kord juhtus, et ei tundnud üldse lõhna mitte ühelgi asjal. Õnneks oli see ühel korral vaid, aga oli ehmatus. Juba üle nädala valutab ka magu ja on hullemad gaasid ja seedehäired. Oksendanud siiski ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 11:02; 19.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mao ja söögitoru vaheline klapp ei pea hästi? Refluksi ka on? Kas teised tajuvad su hingeõhus kah maosisu aroome?
Mina pakuksin esimese asjana, et põhjuseks on needsamad seedehäired ja see, et maost aega-ajalt midagi söögitorru tagasi pääseb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mao ja söögitoru vaheline klapp ei pea hästi? Refluksi ka on? Kas teised tajuvad su hingeõhus kah maosisu aroome?

Mina pakuksin esimese asjana, et põhjuseks on needsamad seedehäired ja see, et maost aega-ajalt midagi söögitorru tagasi pääseb.

On reflukshaigus ka, aga see üldiselt ei anna tunda. Praegu oleks nagu midagi teisiti. Näiteks herneid ei saa üldse süüa ja kui midagi raskemat tõstan, kohe annab kõht tunda. Nagu kõhulihased oleks haiged ja nagu kerge kõhuviirus oleks peale millegi raske tõstmist või füüsilist pingutust. Kedagi pole praegu kodus , muidu küsiks küll, et kas keegi tunneb mu juures oksehaisu. Õhtuti joon kummeliteed , see rahustab kõhtu. Maorohud aitavad ainult hetkeks. Ma ei tea enam üldse, et mida ma süüa ja juua saan, et kõhule halvasti ei mõjuks. Ilmselt on tõesti sellest , sest hambaid ka pesta ei saa , pisarad väljas siis öökimisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.07 11:02; 19.07 12:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis on küll karta, et see on sinu enda hingeõhk. Ära tarbi toorest, nt herneid. Toores ärritab magu. Söö aurutatud/keedetud toitu, kõige parem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Haisude tundmine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.