Esileht Pereelu ja suhted Haisvad mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )

Teema: Haisvad mehed

Postitas:

Mitte, et ma oma kontori mehi nuusutamas käiksin, aga paraku jääb see väga ebameeldivalt silma ja “ninna”, kui inimestel hügieeniga probleemid on. Sellised üle neljakümnesed mehed eriti, istuvad täpselt külje alla ja täitsa lõpp mis rõve läpp osadega kaasa tuleb. Liiati kui veel suu avavad, siis tuleb sealt ka enamasti vägagi ebameeldivat haisu. Juuksed rasvased ja kõõmased, ise haiseb higi järele, suu mingeid katkisi hambaid ja haisu täis…

Mul on juba koos töötada nendega rõve, alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda? Ma ei kujutaks elu sees ette, et sellisega peaks veel voodit jagama või õrnusi vahetama…. Väkk!
Kuidas nende abikaasad või lähedased selle ebameeldiva haisu kohta midagi ei ütle? Või on ise samasugused räpakotid?

(tean, et kõik kõnealused on abielus ja pereinimesed)

+20
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 09:47; 31.10 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures sama kehtib ka naiste kohta. Mõni lehkab nii, et jube kohe.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka sama probleem, et teatris, poes või tööl olen ma sageli sügavalt hädas, et keskenduda sellele, mida ma tegema tulin, sest kehalõhnad tungivad väga pealetükkivalt ninna. Samas ma taipan, et mul on kuidagi ülearenenud haistmismeel ja enamik inimesi ei tunne neid lõhnu ega oska seepärast neist ka hoiduda. Ma ei tea, kuidas oma lõhnataju vähendada, need halvad lehad tõepoolest häirivad igapäevaelu.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures sama kehtib ka naiste kohta. Mõni lehkab nii, et jube kohe.

Absoluutselt, kindlasti on neid. Lihtsalt kuna ise puutun igapäevaselt haisvate meestega kokku (tõele au andes, mulle teadaolevalt mitte ühtegi ebameeldivalt haisvat ja räpast naisterahvast meie kollektiivis), siis mõtlesingi uurida, et kuidas saab sellise räpakolliga üldse koos elada? Kuidas see võimalik on.
Miks ei suunata kaaslast rohkem enda hügieeni eest hoolitsema?

+9
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.10 09:47; 31.10 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt see siis tasapisi muutunud ja ju on naisel ka sarnased standardid. Sulle on sinna vist jah siis ainult haisvad mehed sattunud, aga eks naisi ole ikka ka.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõtlesin just eile sama asja peale. Meil oli töökohaga motivatsiooniüritus ja seal tehti vahepeal 15 min harjutusi. No selliseid lihtsamaid venitusi, kontoririietes. Seisime kõik üsna lähestikku ja sellist jubedat mustuse ja higi haisu hakkas tulema. Süüdlaseid oli ilmselt mitu ja üks neist kõige haisvamatest oli viisakalt riides ontlik keskealine naine. Tegu soomlastega ja kontoritöötajatega.

Helsingis on küll tihti just kuskil trammis või metroos tunda seda higi ja pesematuse lõhna ka siis kui keegi ümberringi otseselt kodutu moodi välja ei näe. Enamasti haisevad küll enam-vähem korralikult riides olevad mehed. Mul üks soomlasest sõbranna (30+ vanuses) ei luba oma mehel kodus duši all käia tihemini kui kaks korda nädalas. Ütleb, et see olevat mõttetu veekulu ja nahale kahjulik. Olen ühel sünnipäeval tema mehe kõrval istunud ja kui ta laual oleva salatikausi järgi sirutas, läks küll süda pahaks. Tegu muidu heal järjel olevate kõrgharitud inimestega. Ju siis naisele meeldib see hais.

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised üle neljakümnesed mehed eriti, istuvad täpselt külje alla ja täitsa lõpp mis rõve läpp osadega kaasa tuleb. Liiati kui veel suu avavad, siis tuleb sealt ka enamasti vägagi ebameeldivat haisu. Juuksed rasvased ja kõõmased, ise haiseb higi järele, suu mingeid katkisi hambaid ja haisu täis…

Meil on üks noor sekretär. Mingi 20+, alati hoolitsetud, soeng, meik, küüned jne, raske või võimatu uskuda, et ta nüüd ei pese ennast.
Aga higilõhn on, pigem päeva lõpupoole on tunda.

See on lihtsalt inimese omapära, järelikult. Ja mis ta siis sinuarust tegema peaks; poole päeva pealt dušši all käima?
Meie kollektiiv teda selleks ei sunni, perekooli teemat ei tee ja meie jaoks ta on lihtsalt “oma”.
Sest inimene on väga sõbralik, abivalmis jne, tõeline kohalik päike. Aitab ka siis, kui sul mingi tööväline probleem on. (kui tal aega on; enamasti sahmib ringi)
Oma poiss on tal olemas; see käib vahel tal tööl vastas. Kas sina läheks poissi küsitlema, et kuidas kannatad?
Armastab järelikult, mis muud. Tore ju.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 11:48; 03.11 14:19; 08.11 07:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pole eluaeg higistaja olnud aga teatud juhtudel (näiteks suvisel ajal peale tööpäeva kuskile üritusele minek) olen kotis kaasa võtnud väikese õhukese rätiku, mille saab WC kraani all märjaks teha ja kaenlaalused üle tõmmata.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda?

Miks sa arvad, et nende meeste naised on nende meeste puhtuse eest kuidagi rohkem vastutavad, kui need mehed ise?
Miks alati peetakse mehe puhtuse ja väljenägemise eest naisi vatsutavaks?`
Minu meelest on selline mõtteviis juba rõve.

+34
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on üks noor sekretär. Mingi 20+, alati hoolitsetud, soeng, meik, küüned jne, raske või võimatu uskuda, et ta nüüd ei pese ennast.
Aga higilõhn on, pigem päeva lõpupoole on tunda.

See on lihtsalt inimese omapära, järelikult. Ja mis ta siis sinuarust tegema peaks; poole päeva pealt dušši all käima?

On muidugi oluline vahe, kas inimesest tuleb lihtsalt higilõhna, või on tal seljas mitmendat päeva samad, hapuks läinud higiga läbi imbunud rõivad. Seda vahet peab ka oskama teha.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 14:36; 31.10 14:38; 05.11 19:19; 05.11 22:45; 07.11 12:39; 07.11 12:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga higilõhn on, pigem päeva lõpupoole on tunda.
See on lihtsalt inimese omapära, järelikult. Ja mis ta siis sinuarust tegema peaks; poole päeva pealt dušši all käima?

Selle jaoks on stickid olemas, Rexona nt, maksab 3 eur. Või te käite ringi ilma higipulka panemata?
Ja kui on ununenud, siis kaenlaaluste pesemiseks pole vaja dushi alla ometi minna!

+5
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.

Äkki neil meestel polegi naisi?

Ise ka ei kannataks haisvat meest. Aga võimalik, et need naised ei tunne mehe haisu.

Äkki loeks enne kommenteerimist teemaalgatuse lõpuni?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et ma oma kontori mehi nuusutamas käiksin, aga paraku jääb see väga ebameeldivalt silma ja “ninna”, kui inimestel hügieeniga probleemid on. Sellised üle neljakümnesed mehed eriti, istuvad täpselt külje alla ja täitsa lõpp mis rõve läpp osadega kaasa tuleb. Liiati kui veel suu avavad, siis tuleb sealt ka enamasti vägagi ebameeldivat haisu. Juuksed rasvased ja kõõmased, ise haiseb higi järele, suu mingeid katkisi hambaid ja haisu täis…

Mul on juba koos töötada nendega rõve, alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda? Ma ei kujutaks elu sees ette, et sellisega peaks veel voodit jagama või õrnusi vahetama…. Väkk!

Kuidas nende abikaasad või lähedased selle ebameeldiva haisu kohta midagi ei ütle? Või on ise samasugused räpakotid?

(tean, et kõik kõnealused on abielus ja pereinimesed)

Eks peaks päevas mitu korda pesemine, aga see ei aita, kui inimene sööb valgurikast toitu. Pese palju tahad, kui valku on toidus üle normi, siis inimene haiseb. Miks hais tekib. Kui magu ei suuda valku äraseedida ( sest palju on); siis soolestikus valk mädaneb. Ja see ja kohe tuleb see hull lõhn ka higina välja. Ja ei aita mingid deodorandid. Ehk iga tunni tagant pesemine veel kuidagi päästab. Mida siin öelda on. Vastus on, et peab ju liha sööma. Eks siis tuleb leppida, et käiaksegi haisvatena ringi.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siinsamas perekooliski on räpasuse õigustajaid oi kui palju, mis siis veel päris elust rääkida.

Igapäevane dušš on saatanast.
Voodipesu on paras vahetada kord kuus.
Samade riietega saab mitu-mitu päeva käia.
Suuhügieen piirdub ainult hambaharja kasutamisega.

Kui mõnda hügieeniteemasse kiikad, siis loe ja imesta, mis vaated inimestel on.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tegelikult ei haise ju higi, vaid bakterid, mis higiga kokku puutuvad. Seega, hügieen on ikka võtmesõna! Kui ei ole baktereid nahal, mis higiga koos haisema hakkaks, poleks ka seda meile teada higihaisu. Näiteks need higipulgad, rulldeodorandid jm tooted just ongi antibakteriaalse toimega. Hoiavad ära bakterite vohamise.

Mul kodupoes, Maximas tunnen juba riiulite vahel käies, kui üks kaubapaigutajast noormees tööl on. Sest terve riiulivahe lehkab. Seda haisu on praktiliselt pood täis, sest tüüp käib ringi. tema ümber oleks nagu pomm plahvatanud, silma võtab märjaks. ise noor mees, täisealine. Aga ilmselt selline veidi tossike, võiks arvata, et elab koos emaga ja higipulgast pole kuulnudki.
Teine haisupomm on mu kolleegist naisterahvas, kellega ma kontorit jagan. JUUBBBEEE!! Leian muudkui põhjuseid, et akent avada. Endal külm, aga teine variant oleks lämbumine.
Nimelt haisevad tema riided nagu läppunult, kui riided niiskelt kokku panna peale pesu. Jääb selline hapu hais riietele. Hingemattev! Ja siis 1 x kuus, kui tal on päevad… oehh…. Ma ei saa aru, kuidas see võimalik on, aga terve kontor haiseb siis. Piinlik isegi temaga lõunatamas käia.
On jah jube, kui kui inimesed haisevad. samas, see on nii delikaatne teema, et ei lähe ütlema ka ju.

+12
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks need on need, kelle arvates on deodorandid mürgised ning saatanast. Siit saanud lugeda neid lugusid küll ja veel.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte, et ma oma kontori mehi nuusutamas käiksin, aga paraku jääb see väga ebameeldivalt silma ja “ninna”, kui inimestel hügieeniga probleemid on. Sellised üle neljakümnesed mehed eriti, istuvad täpselt külje alla ja täitsa lõpp mis rõve läpp osadega kaasa tuleb. Liiati kui veel suu avavad, siis tuleb sealt ka enamasti vägagi ebameeldivat haisu. Juuksed rasvased ja kõõmased, ise haiseb higi järele, suu mingeid katkisi hambaid ja haisu täis…

Mul on juba koos töötada nendega rõve, alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda? Ma ei kujutaks elu sees ette, et sellisega peaks veel voodit jagama või õrnusi vahetama…. Väkk!

Kuidas nende abikaasad või lähedased selle ebameeldiva haisu kohta midagi ei ütle? Või on ise samasugused räpakotid?

(tean, et kõik kõnealused on abielus ja pereinimesed)

Eks peaks päevas mitu korda pesemine, aga see ei aita, kui inimene sööb valgurikast toitu. Pese palju tahad, kui valku on toidus üle normi, siis inimene haiseb. Miks hais tekib. Kui magu ei suuda valku äraseedida ( sest palju on); siis soolestikus valk mädaneb. Ja see ja kohe tuleb see hull lõhn ka higina välja. Ja ei aita mingid deodorandid. Ehk iga tunni tagant pesemine veel kuidagi päästab. Mida siin öelda on. Vastus on, et peab ju liha sööma. Eks siis tuleb leppida, et käiaksegi haisvatena ringi.

Aitavad küll deodorandid, apteegist maxim ja I.L.U st lancome la rose rullik näiteks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üks mega rõve omadus veel meestel on lõikamata küüned, no nii kui ma näen, siis tuleb okserefleks kohe.
töötan klienditeenindajana ja vahel on nii, et mingi välimuse järgi viisakas meesterahvas tuleb ja hakkab maksma ja ma näen neid pikki küüsi (ma ei mõtle et 1mm on kasvanud peale lõikamist), no siis on küll nagu niiiiii rõve, kas teile mehed endal piinlik pole või. Täitsa jube.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jaoks on stickid olemas, Rexona nt, maksab 3 eur. Või te käite ringi ilma higipulka panemata?
Ja kui on ununenud, siis kaenlaaluste pesemiseks pole vaja dushi alla ometi minna!

Oot, miks sellele vastusele 5 miinust pandi?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

alati tekib küsimus, et kas teie, naised, tõesti ei tunne nende lõhna või miks lasete oma mehel haiseda?

Miks sa arvad, et nende meeste naised on nende meeste puhtuse eest kuidagi rohkem vastutavad, kui need mehed ise?
Miks alati peetakse mehe puhtuse ja väljenägemise eest naisi vatsutavaks?

Ei saa ka aru, miks üks täiskasvanud inimene peaks olema teise hügieeni eest vastutav? Võimalik, et kaaslasele isegi öeldakse tihti, et käi duši all, pese hambaid, vaheta särki, kuid iga päev ei jõuaks küll keegi kõrval seista ja meelde tuletada või siis täiskomplektis riideid, sokkidest, aluspesuni ette laduda, kui inimene seda ise oluliseks ei pea. Puhtad riided võivad sellistel inimestel isegi kapis olemas olla, kuid kui mitu päeva kantud vanad sokkidel, pole nende arvates midagi veel viga, siis need ka jalga pannakse.
Suur higistamine ei pruugi tulla pesematusest, vaid kehaga seotud probleemidest. Hambapesu on ikka väga paljudel puudulik ja sellele ei pöörata erilist tähelepanu või arvatakse, et 30 sekundist piisab. Ei teagi, millest kehv hügieen alguse saab, kas kodusest kasvatusest, laiskusest või mõlemast koos, sest vett, seepi ja pesukaussi peaks igas majapidamises leiduma.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastutama ei pea, aga ausalt öeldes mind paneb ka imestama, kuidas naised kodus selliste meestega voodis möllata tahavad. Või ilmselt ongi siis tegu juba nende “pärast teist last enam ühes voodis ei maga” inimestega. Muidu ei oleks ju mõeldav, päriselt ka.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mehel kolleeg on selline. Kui vallaline oli, siis suvisel ajal oli neil kontoris täiesti mõeldamatult halb hais koguaeg üleval. Keegi öelda ka ei julgenud. Mingi ime läbi leidis omale pruudi ja siis oli kohe aru saada, kui reede õhtul pruudile küllaminek – poiss oli kenasti pestud ja ei haisenud. Nüüd elavad koos ja juba kontori ukselt on aru saada, kas tüübil on naine kodus või ära. Kui naist kodus pole, siis juba ukse avades lööb higi ja mustade jalgade lehka üles.
Minu jaoks müstika tegelt, et 30+ inimene ise ei saa aru, kui rõvedat haisu temast tuleb, kui ta end ei pese. Eks see on tema moodus vett ja raha kokku hoida… 🙁

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina kaenla alla ei saa higipulka panna. Eksi vana pulka kasutan ja sellega on hästi kõdi kui sisse lülitada. Ma ei saa aru kuidas ta sellega vannitoas tundide viisi

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 19:09; 01.11 22:10; 01.11 22:37; 04.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen haisev naiskolleeg. Tegelikult on nii, et olen väga puhas inimene, kuid töö on minu jaoks nii pingeline, et pidevalt ise tunnen, et higileht lööb välja. Kusjuures mingitel aegadel kuus hormonaalne tasakaal ka kõigub, mistõttu lööb ka mõne teise lõhna üles, kuid higihais on kindlalt garanteeritud. Vabal ajal selliseid muresid ei ole.
Jah, mõni inimene võibki olla selline, eks piisavalt ei pese, kuid mõnikord võib midagi muud ka seal taga.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 21:54; 02.11 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle jaoks on stickid olemas, Rexona nt, maksab 3 eur. Või te käite ringi ilma higipulka panemata?
Ja kui on ununenud, siis kaenlaaluste pesemiseks pole vaja dushi alla ometi minna!

Oot, miks sellele vastusele 5 miinust pandi?

Võimalik, et on aru saadud, et polegi vaja pesta, pane lihtsalt higipulka ja kõik on ok.
Haisu peale veel deodoranti? see ju ei aita, ikka veega üle tõmmata on vaja.
Kiirel juhul või tööl muidugi ei saa duši alla, aga siis võiks niiske väikse rätikuga või wc paberiga nutsakuga endal kaenlaalused üle tõmmata. Ja alles siis higipuöka peale. Aitab ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen haisev naiskolleeg. Tegelikult on nii, et olen väga puhas inimene, kuid töö on minu jaoks nii pingeline, et pidevalt ise tunnen, et higileht lööb välja. Kusjuures mingitel aegadel kuus hormonaalne tasakaal ka kõigub, mistõttu lööb ka mõne teise lõhna üles, kuid higihais on kindlalt garanteeritud. Vabal ajal selliseid muresid ei ole.

Jah, mõni inimene võibki olla selline, eks piisavalt ei pese, kuid mõnikord võib midagi muud ka seal taga.

Mul sama teema. Piisab kui mõni evasoovitav isik lähedal on, hakkan mürki tootma. Kodus ei tule üldse

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 19:09; 01.11 22:10; 01.11 22:37; 04.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

40+ meeste seas on palju selliseid, kes arvavad, et igasuguste hügieenivahendite kasutamine peale hambapasta, seebi ja šampooni on pedekas. Näiteks deodorant, higipulk, palsam, jala-, käe-, näo- ja kehakreem, habemeajamisvaht jne. Nende jaoks on pedekas ka enda hügieeni peale mõtlemine ja iga päev duši all käimine, kui ikka sügelema ei aja, siis pole vaja minna ja üldse on see pidev pesemine ja kreemitamine eitede asi.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen haisev naiskolleeg. Tegelikult on nii, et olen väga puhas inimene, kuid töö on minu jaoks nii pingeline, et pidevalt ise tunnen, et higileht lööb välja. Kusjuures mingitel aegadel kuus hormonaalne tasakaal ka kõigub, mistõttu lööb ka mõne teise lõhna üles, kuid higihais on kindlalt garanteeritud. Vabal ajal selliseid muresid ei ole.

Jah, mõni inimene võibki olla selline, eks piisavalt ei pese, kuid mõnikord võib midagi muud ka seal taga.

Pead need haisubakterid ära hävitama. Selle vastu on olemas spetsiaalsed higipulgad. Kaenlaalused tuleb riietel korralikult pesta. Need bakterid on seal riidekiu sees ja ootavad higi.

Ega higi ise ei haise. Bakterid haisevad. Kõik inimesed higistavad, aga kõik ei haise higi järgi.

masin peseb. Või sa lõikad välja ja keedad läbi?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.11 19:09; 01.11 22:10; 01.11 22:37; 04.11 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mina olen haisev naiskolleeg. Tegelikult on nii, et olen väga puhas inimene, kuid töö on minu jaoks nii pingeline, et pidevalt ise tunnen, et higileht lööb välja. Kusjuures mingitel aegadel kuus hormonaalne tasakaal ka kõigub, mistõttu lööb ka mõne teise lõhna üles, kuid higihais on kindlalt garanteeritud. Vabal ajal selliseid muresid ei ole.

Jah, mõni inimene võibki olla selline, eks piisavalt ei pese, kuid mõnikord võib midagi muud ka seal taga.

Pead need haisubakterid ära hävitama. Selle vastu on olemas spetsiaalsed higipulgad. Kaenlaalused tuleb riietel korralikult pesta. Need bakterid on seal riidekiu sees ja ootavad higi.

Ega higi ise ei haise. Bakterid haisevad. Kõik inimesed higistavad, aga kõik ei haise higi järgi.

Ma saan sellest bakteri jutust aru. Jah, mina olen mõne asja äragi visanud, sest nagu ei lähe asi päris puhtaks, kuid minul on ikkagi nii, et ega see bakter mujal ei haise, ainult tööl lööb pingega välja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.11 21:54; 02.11 07:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

#2957408:
Selle jaoks on stickid olemas, Rexona nt, maksab 3 eur. Või te käite ringi ilma higipulka panemata?
Ja kui on ununenud, siis kaenlaaluste pesemiseks pole vaja dushi alla ometi minna!
Oot, miks sellele vastusele 5 miinust pandi?
Võimalik, et on aru saadud, et polegi vaja pesta, pane lihtsalt higipulka ja kõik on ok.
Haisu peale veel deodoranti? see ju ei aita, ikka veega üle tõmmata on vaja.
Kiirel juhul või tööl muidugi ei saa duši alla, aga siis võiks niiske väikse rätikuga või wc paberiga nutsakuga endal kaenlaalused üle tõmmata. Ja alles siis higipuöka peale. Aitab ikka.

Võimalik, et on aru saadud, et polegi vaja pesta, pane lihtsalt higipulka ja kõik on ok.
Haisu peale veel deodoranti? see ju ei aita, ikka veega üle tõmmata on vaja.
Kiirel juhul või tööl muidugi ei saa duši alla, aga siis võiks niiske väikse rätikuga või wc paberiga nutsakuga endal kaenlaalused üle tõmmata. Ja alles siis higipuöka peale. Aitab ikka.

Sticki kasutatakse ikka hommikul peale pesu, puhtale nahale. Mitte mingit higilõhna ei teki kuni 24h.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.10 15:05; 01.11 15:10; 02.11 10:36; 05.11 13:54; 07.11 00:03; 07.11 00:05;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 55 )


Esileht Pereelu ja suhted Haisvad mehed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.