Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hakkan autot ostma, palun abi natuke

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Hakkan autot ostma, palun abi natuke

Postitas:
Kägu

RE: Hakkan autot ostma, palun abi natuke

Ma tänan tähelepanu eest. Liigun hetkel põhiliselt auklikel teedel ja igapäev. Tavaliselt oleme 2-3kesi. Autosse peab mahtuma SSS turvatool. Kuigi imekombel mahub see ka meie praegusesse 206`te. Auto vahetuse juttu hakkas ajama mees, et peaks ikka olema turvalisem masin kui Peugeot 206, teatavasti avarii korral ei kaitse seal küll midagi ja siis sellest ka see linnamaasturi jutt tekkis. Pole me kumbki auto alal väga teravad pliiatsid ja seetõttu uuringi maad siit ja sealt. Päris salongist 15 tuhande eest tõesti midagi väga erlist ei saa, seetõttu peab kasutatud masinaid vaatama aga eks sellega ka jälle omad riskid- kunagi ei tea mis asi sulle müüakse. On olemas need eel-ülevaatused ( kas neid just nii nimetati? ) Aga need ju ka kõike ei näita.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

¨koda yeti. aasta auto 2010 ja talveauto 2010. olen sõitnud talvel ja lumetuisus, ülimugav ja sujuv sõit tõesti. tagaveolise punnauto kõrval oli sõiduelamus palju turvalisem.

Please wait...
Postitas:
poisteema

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma pakun,et esimese 5a.-ga võid sama palju raha paigutada oma Skoda remondi ja hoolduse kuludesse,kui 10a. vana Audi või WV sisse sama aja jooksul. [/tsitaat]

Selline jut on puhas jama. Seda võiks ju teada et Skoda on VW kontsernis ja kvaliteedilt ta VW alla ei jää.
Väikemaasturid selles hinnaklassis: Nissan Juke, Suzuki Jimny, Skoda Yeti. Nissan Qashqai (baash 16 640)oleks juba päris kobe valik, aga vist läheb yle su eelarve.

http://www.auto24.ee/new/list.php?d%5Bclass%5D=8&d%5Bstart%5D=0&sort=2

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma pakun,et esimese 5a.-ga võid sama palju raha paigutada oma Skoda remondi ja hoolduse kuludesse,kui 10a. vana Audi või WV sisse sama aja jooksul. [/tsitaat]

Ei usu et Skoda kvaliteedi poolest VW oluliselt alla jääb. Tootjaks on sisuliselt sama firma.

http://www.auto24.ee/new/list.php?d%5Bclass%5D=8&d%5Bstart%5D=0&sort=2

Siit odavamast otsast ma ise valiks ilmselt Nissan Qashqai. Vaata, mis nad kasutatuna maksavad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Hakkan autot ostma, palun abi natuke

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.