Esileht Beebi ja mitmikud Hakkasin lapsele eilsest kõrvitsapüreed andma, aga täna põsed tulitavad ja nii punased

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Hakkasin lapsele eilsest kõrvitsapüreed andma, aga täna põsed tulitavad ja nii punased

Postitas:

kas see võib olla kõrvitsast allergia?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:07; 26.02 22:49; 26.02 23:12; 27.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui see oli Salvesti kõrvitsapüree, siis väga tõenäoliselt.
Aga muidugi võib anda reaktsiooni ka isetehtu. Siiski harvem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas poes tavalist kõrvitsat on veel? viimasel ajal olen näinud mingit muskaatkõrvitsat (oli vist selline nimi) – mis asi see on? kas seda võib ka alustuseks beebile anda ja kas valmistamine sama nagu nagu tavalisel kõrvitsal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole ka kindel selles, et äkki oli lapsel täna lihtsalt palav olla.
Muidugi võib olla ka mingist taimekasvatuskeemiast, mis kõrvitsa sees. Kõrvits muidu üsna süütu kraam.
Sama seis võib olla ka lillkapsaga. Praegu ju puhast kraami raske kätte saada.
Isegi siin vaatan, et mida anda…ainult kõrvits, porgand, kartul, õun ongi. Suvikõrvits, lillkapsas, brokkoli(spargel) on kõik hispaania kraam.
Minu laps on vist Hispaania vastu allergiline. Pole julgenud veel sama asja purgis või sügavkülmas osta. Peame viimasega vahet ja söödangi talle ainult oma vanaema aiasaadusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mahepoest olen tavalist kõrvitsat ostnud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin püreed ise mahepoest ostetud pähkel- ja muskaatkõrvitsat, lapsel läksid sääred karedaks, ilmselt ikka mingi allergeen seal sees on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt KÕIK võib olla allergeeniks. Lihtsalt mõned asjad on tõenäolisemalt allergeenid, kui teised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hipi kõrvitsapüreed andsin. Kõrvitsaid saab turult, vähemalt Tartust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:07; 26.02 22:49; 26.02 23:12; 27.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata, mis Hipp kõrvitsapüreel veel koostises on lisaks kõrvitsale. Kui lapsel reaktsioon möödub, siis soovitan ise keeta püree, et oleks kindlasti 1 komponendist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 22:56; 27.02 03:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ma peaksin nüüd andmise vahele jätma, et näha kuidas mõjub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:07; 26.02 22:49; 26.02 23:12; 27.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi peaksid nüüd lisatoiduga vahet pidama ja selgitama, mis reaktsiooni andis. Kui ta on varem saanud mingit toitu, mis on sobinud ja pole reaktsiooni andnud, siis seda võid anda. Uusi asju ega seda Hippi kindlasti mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 22:56; 27.02 03:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaata, mis Hipp kõrvitsapüreel veel koostises on lisaks kõrvitsale. Kui lapsel reaktsioon möödub, siis soovitan ise keeta püree, et oleks kindlasti 1 komponendist. [/tsitaat]

Hipil ongi need püreed ühest komponendist ja kasutavad mahepõllumajanduse toorainet
Kodulehel ja pakendil kirjas:
Ei ole lisatud soola
Madala allergeenide sisaldusega ühest komponendist juurviljapüree
Sobib lisatoiduga alustamiseks
Sisaldab kiudained mis reguleerivad imiku seedeprotsessi looduslikul viisil
Gluteenivaba
Ei ole lisatud paksendajat
Madala allergeenide sisaldusega
Mahepõllumajandusest pärit toorainest

Nii et ei usu hästi et allergia hipi pärast vaid nähtavasti siis ei talu kõrvitsat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis ma siin teen? Põsed on ka tänaseks karedad ja ma ei anna talle enam seda kõrvitsat praegu, aga samas peab ta hakkama juba lisa saama. Mida ma talle siis veel võiks pakkuda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 26.02 21:07; 26.02 22:49; 26.02 23:12; 27.02 15:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Putru võib ka anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Midagi ei juhtu kui sa hiljem annad, mina hakkasin oma lapsele lisa andma 7kuuselt tasapisi, mina poe püreesid ei usalda, soojas seisavad, valguse käes ja jumal teab kui kaua!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Beebi ja mitmikud Hakkasin lapsele eilsest kõrvitsapüreed andma, aga täna põsed tulitavad ja nii punased

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.