Esileht Pereelu ja suhted Halb eks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )

Teema: Halb eks

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul on endiselt tunded eksi vastu, kes kahjuks ükskõikne inimene. Ka siis kui mitu kuud hiljem suhtlesin temaga. Tema kahjuks ei saa aru, et see julm suhtumine haiget teeb..</p>

+4
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil sarnast kogemust olnud? Olen teemaalgataja

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtne, sest hea eks poleks eks.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saa üle. Ära suhtle, ära tee väljagi. Vasta samaga, kuni unustad või kohtad kedagi paremat. See eriti ei loe, et sul tunded on. Temal ei ole ja mis sul muud üle jääb, kui see inimene ära unustada lihtsalt. Kui oleksite kokku loodud, te juba oleksite õnnelikult koos.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

See küll ei toimi. Esiteks nii saab see asendus kindlasti haiget, nii vajad ise järjest ja järjest rohkem asendusi, lõpuks lähed suhetega üldse rappa. Tuleb rahulikult edasi vaadata, mis elu toob, igaühe jaoks on kusagil keegi.

 

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

See küll ei toimi. Esiteks nii saab see asendus kindlasti haiget, nii vajad ise järjest ja järjest rohkem asendusi, lõpuks lähed suhetega üldse rappa. Tuleb rahulikult edasi vaadata, mis elu toob, igaühe jaoks on kusagil keegi.

Alternatiiv on muretseda haigeks ja lasta stressi tõttu juustel välja langeda? Saadi kõvasti haiget, tuleb kohe liigutada. Kindlasti ei ole vaja minna suhtesse sellisega, kes Fwbst enamat soovib ning ei saa keegi haiget. Tähelepanu, lähedus, tunnustus ravib Rahulikult liikudes elu seisab. Tegelikult võib esimene plaaster osutuda palju enamaks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

Loomulikult.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

Alternatiiv on muretseda haigeks ja lasta stressi tõttu juustel välja langeda? Saadi kõvasti haiget, tuleb kohe liigutada. Kindlasti ei ole vaja minna suhtesse sellisega, kes Fwbst enamat soovib ning ei saa keegi haiget. Tähelepanu, lähedus, tunnustus ravib Rahulikult liikudes elu seisab. Tegelikult võib esimene plaaster osutuda palju enamaks.

😀 😀

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

Alternatiiv on muretseda haigeks ja lasta stressi tõttu juustel välja langeda? Saadi kõvasti haiget, tuleb kohe liigutada. Kindlasti ei ole vaja minna suhtesse sellisega, kes Fwbst enamat soovib ning ei saa keegi haiget. Tähelepanu, lähedus, tunnustus ravib Rahulikult liikudes elu seisab. Tegelikult võib esimene plaaster osutuda palju enamaks.

???? ????

Kaisus on hea uinuda.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need juuksed siia puutuvad?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need juuksed siia puutuvad?

Oled kuulnud, et lein laastab inimest? On see lein või lihtsalt ah kahju on, aga stress mõjub organismile.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis need juuksed siia puutuvad?

Oled kuulnud, et lein laastab inimest? On see lein või lihtsalt ah kahju on, aga stress mõjub organismile.

 

Seda stressi tekitad ju endale ise, kui sa tahad kedagi, kes sind ei taha ja tähelegi ei pane. Milleks sulle seda vaja on, ei tea. Lase minna. Leia keegi, kes tahab sind, kaob ka stress.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda stressi tekitad ju endale ise, kui sa tahad kedagi, kes sind ei taha ja tähelegi ei pane. Milleks sulle seda vaja on, ei tea. Lase minna. Leia keegi, kes tahab sind, kaob ka stress.

Õnnelikus abielus 21 aastat, kuid lähedase surmaga tuli neid juukseid peast.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. 😀

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta ei oleks ükskõikne ja sinuga sõbralikult edasi suhtleks, siis sul oleks ju temast lahti lasta hoopis keerulisem.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil sarnast kogemust olnud? Olen teemaalgataja

Kas teil on lapsi?

Minul on… ja valu on vaid surmaga lõpeb, sest olen väga truuv ja impaatne inimene, mis võib ka muutuda. Loodan et aeg ravib.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil sarnast kogemust olnud? Olen teemaalgataja

Kas teil on lapsi?

Minul on… ja valu on vaid surmaga lõpeb, sest olen väga truuv ja impaatne inimene, mis võib ka muutuda. Loodan et aeg ravib.

Nõustun, et pole inimest, pole ka probleemi kui nii öelda, aga laste pärast suhtlemine ei aita valu kergendada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul on endiselt tunded eksi vastu, kes kahjuks ükskõikne inimene. Ka siis kui mitu kuud hiljem suhtlesin temaga. Tema kahjuks ei saa aru, et see julm suhtumine haiget teeb..</p>

Tunded on tunded, nad võivadki jääda. Teised ei pea teadma, et sul on tunded ja teiste tundetus ei ole julmus. Mõtle kui paljud inimesed on sinu suhtes ükskõiksed, kas nad julmad? Või on sinu tunne nii oluline, et teine peab ka midagi tundma? Minu meelest see ei ole tunne, mis vangistab teise inimese ja nõuab teiselt vastu tundeid, sest muidu on valus ja teine on vägivaldne ja julm ainult seetõttu, et on ükskõikne.  See mul on valus on tegelikult egoism, kõige ehtsam egoism. Sa võid armastada inimest, kes sind ei armasta. Lõputult ja piirideta. Tingimusteta. Nagu tekivad tingimused, on enda egoism ja käitud kui laps, kes väärtuslikust asjast ilma jäänud. Inimene, kes on sinu suhtes ükskõikne, ei ole julm, julm on ta siis kui sind lööb, tõukab jne. Kui seda ei ole, oled ise tema suhtes julm. Mis takistab sind armastada inimest, kes sind ei armasta, nii et tunned kergust ja head meelt, sest tõeline armastus on ju selline.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul on endiselt tunded eksi vastu, kes kahjuks ükskõikne inimene. Ka siis kui mitu kuud hiljem suhtlesin temaga. Tema kahjuks ei saa aru, et see julm suhtumine haiget teeb..</p>

Tunded on tunded, nad võivadki jääda. Teised ei pea teadma, et sul on tunded ja teiste tundetus ei ole julmus. Mõtle kui paljud inimesed on sinu suhtes ükskõiksed, kas nad julmad? Või on sinu tunne nii oluline, et teine peab ka midagi tundma? Minu meelest see ei ole tunne, mis vangistab teise inimese ja nõuab teiselt vastu tundeid, sest muidu on valus ja teine on vägivaldne ja julm ainult seetõttu, et on ükskõikne. See mul on valus on tegelikult egoism, kõige ehtsam egoism. Sa võid armastada inimest, kes sind ei armasta. Lõputult ja piirideta. Tingimusteta. Nagu tekivad tingimused, on enda egoism ja käitud kui laps, kes väärtuslikust asjast ilma jäänud. Inimene, kes on sinu suhtes ükskõikne, ei ole julm, julm on ta siis kui sind lööb, tõukab jne. Kui seda ei ole, oled ise tema suhtes julm. Mis takistab sind armastada inimest, kes sind ei armasta, nii et tunned kergust ja head meelt, sest tõeline armastus on ju selline.

Ma arvan, et TA peaks muutma oma suhtumist. Mõtlema, mis oli õppetund, mille see inimene talle andis. Antud juhul oli see ükskõiksus ja tunnetes põrumine. See tähendab, et TA-l tuleb olla ükskõiksem inimeste vastu, mitte nii avatud südamega, et kohe suheldes või natuke tähelepanu saades tunded tekivad. Olles ükskõiksem, saad ise vaadata, kuidas teised sinusse suhtuvad ja juhtida ise, kellega lased asjal tunneteni jõuda, kellega mitte. Niiöelda võrdselt kujunevad teie tunded, asi püsib tasakaalus või lõpeb enne tunnete tekkimist. Igal juhul võidad sina. Kui oled ükskõiksem ja vaatled niisama, ei saa ka uuesti põruda sellega, et tunded tekivad suvalise inimese vastu, kes su vastu ehk ainult lahke oli. Enda tundeid ikka peale suruda pole ka mõtet, seda on kohe kaugelt tunda ja sellisega ei taheta suhelda ka, kes seda endast välja annavad. Parem jää ükskõikseks nagu seegi inimene on ja suhtugi nii, et kui tal ükskõik, siis sul ka. Keegi ei pinguta. Järgmises suhtes tead siis olla veidi ükskõiksem.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et TA oleks sama ükskõikne ja julm, kui talle üritaks läheneda tema jaoks vastuvõetamatu mees. Tuleks ikka õppetund vastu võtta, muidu kordub ja siis oled juba ise vastupidises rollis kus sulle lähenebki selline ebameeldiv mees ja hakkab tunnetest jahuma.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

Miks sa tahad olla endast 10 aastat vanema mehega üldse koos? Nii madal enesehinnang? Mida see mees sulle pakkus? Said tutti spaas leotamas käia?

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

Miks sa tahad olla endast 10 aastat vanema mehega üldse koos? Nii madal enesehinnang? Mida see mees sulle pakkus? Said tutti spaas leotamas käia?

See pole mingi vanusevahe..tule uuesti 20nest arutama.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda stressi tekitad ju endale ise, kui sa tahad kedagi, kes sind ei taha ja tähelegi ei pane. Milleks sulle seda vaja on, ei tea. Lase minna. Leia keegi, kes tahab sind, kaob ka stress.

Asendussuhe, õigesti soovitatud, aga hakati õiendama.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

Miks sa tahad olla endast 10 aastat vanema mehega üldse koos? Nii madal enesehinnang? Mida see mees sulle pakkus? Said tutti spaas leotamas käia?

See pole mingi vanusevahe..tule uuesti 20nest arutama.

Tundus, et on, muidu poleks ju seda mainitud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

??? Väga arusaamatu tekst. Oma naise? Oma eksnaise ehk?

Käis vahepeal ära ja läks tagasi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Väga arusaamatu tekst. Oma naise? Oma eksnaise ehk?

Käis vahepeal ära ja läks tagasi?

Armukesele räägitakse eksnaisest ja suurest igatsusest, tegelikult aga…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saa ometi aru, sa ei huvita oma eksi enam kopika eest ka. Jäta ta rahule, muidu muutud talle lausa jälgiks. Kõigepealt muutud tema mõtetes ebameeldivalt kontakti nuruvaks mooriks, siis igaveseks tüütuseks, siis haledaks kaltsuks, seejärel hirmuäratavaks klammerdujaks, siis vihaleajavaks ahistajaks ja siis tülgastavaks ja kahetsusväärseks eksituseks tema elus.

Sa ei taha ju seda? Vat siis jäta ta rahule. Kui sa praegu teda piirad või enda meelest ahvatled või mis sa iganes enda meelest seal teed, siis see lõppeb fiaskoga. Kui sa ta rahule jätad ja (vähemalt tema poolt vaadates) oma eluga edasi liigud, on võimalik, et ta mingite kuude või aastate pärast ise uudishimust kohale imbub. See on võimalik, aga mitte kindel. Aga see on võimalik AINULT sel juhul, kui sa praegu lahkud ja ei saada talle ÜHTKI signaali, ka uusaastaõnnesoovi mitte. Ammugi siis mingeid ilaseid tekste tutvumise aastapäevast.

Ma saan aru, et lootus, et ehk tuleb 17 kuu või 8 aasta pärast luurama, kas saaks sinu tagasi, tundub sulle mõeldamatult totter ja pikk aeg. Minu elus kulus selleks 11 aastat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

??? Väga arusaamatu tekst. Oma naise? Oma eksnaise ehk?

Käis vahepeal ära ja läks tagasi?

Jah, sel hetkel oli eksnaine ja neil on ka ühine laps, kelle tõttu ei kadunud eksnaine ta elust ja proovis teda väga tagasi meelitada. Mina seda takistada ei saanud ega soovinudki. Lõpuks tal see õnnestus, aga tundub, et nad pole koos õnnelikud. Või kui ka on, siis see pole enam minu asi. Ei, ma ei olnud armuke. Ma hoolisin temast väga ja ei tahaks olla ükskõikne, kui ta mulle ka nüüd veel kirjutab, aga ma olen eluga edasi läinud, nii on kõigile parem. Täpsustan veel ka seda, et ma olen iseseisev ja ei saanud sellest suhtest mingeid materiaalseid kingitusi vms. Alati tasusin oma arved ise. Mina olin 25, tema 35. Meie vahel tekkis seletamatu kirg, mis ei tunne vanuse piire.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 82 )


Esileht Pereelu ja suhted Halb eks