Esileht Pereelu ja suhted Halb eks

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: Halb eks

Postitas:
Kägu

Jah, sel hetkel oli eksnaine ja neil on ka ühine laps, kelle tõttu ei kadunud eksnaine ta elust ja proovis teda väga tagasi meelitada. Mina seda takistada ei saanud ega soovinudki. Lõpuks tal see õnnestus, aga tundub, et nad pole koos õnnelikud. Või kui ka on, siis see pole enam minu asi. Ei, ma ei olnud armuke. Ma hoolisin temast väga ja ei tahaks olla ükskõikne, kui ta mulle ka nüüd veel kirjutab, aga ma olen eluga edasi läinud, nii on kõigile parem. Täpsustan veel ka seda, et ma olen iseseisev ja ei saanud sellest suhtest mingeid materiaalseid kingitusi vms. Alati tasusin oma arved ise. Mina olin 25, tema 35. Meie vahel tekkis seletamatu kirg, mis ei tunne vanuse piire.

Kurb vaadata, kuidas armukesed end õigustavad. Poleks sina seksteenuseid osutanud, leidunuks teisi. 35aastane mees on piisavalt noor, et olla oma perest tüdinenud ja neid eksnaise jutte on paljud kuulnud. Ei väsi kordamast, et need on ullikeste lollitamiseks.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla, aga mingil hetkel ta otsustas oma naise juurde tagasi minna (mõlemad minust 10a vanemad). Suhe lõppes lihtsalt päeva pealt. Mõtlesin, et mis seal ikka, tema kaotus. Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

??? Väga arusaamatu tekst. Oma naise? Oma eksnaise ehk?

Käis vahepeal ära ja läks tagasi?

Jah, sel hetkel oli eksnaine ja neil on ka ühine laps, kelle tõttu ei kadunud eksnaine ta elust ja proovis teda väga tagasi meelitada. Mina seda takistada ei saanud ega soovinudki. Lõpuks tal see õnnestus, aga tundub, et nad pole koos õnnelikud. Või kui ka on, siis see pole enam minu asi. Ei, ma ei olnud armuke. Ma hoolisin temast väga ja ei tahaks olla ükskõikne, kui ta mulle ka nüüd veel kirjutab, aga ma olen eluga edasi läinud, nii on kõigile parem. Täpsustan veel ka seda, et ma olen iseseisev ja ei saanud sellest suhtest mingeid materiaalseid kingitusi vms. Alati tasusin oma arved ise. Mina olin 25, tema 35. Meie vahel tekkis seletamatu kirg, mis ei tunne vanuse piire.

Kirg?!  Mehel oli laps+ naine ja sina siis armastad edasi… Kust sa leiad, et nad pole õnnelikud?!

oletusena: Pane end naise asemele ja kas oled kindel, et laste emana oleksid sina õnnelik ja armastav edasi teades, et mees hoorab ringi ja kahtleb oma valikus?!

 

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla,

Jah, sel hetkel oli eksnaine ja neil on ka ühine laps, kelle tõttu ei kadunud eksnaine ta elust ja proovis teda väga tagasi meelitada. Mina seda takistada ei saanud ega soovinudki. Lõpuks tal see õnnestus, aga tundub, et nad pole koos õnnelikud. Või kui ka on, siis see pole enam minu asi. Ei, ma ei olnud armuke. Ma hoolisin temast väga ja ei tahaks olla ükskõikne, kui ta mulle ka nüüd veel kirjutab, aga ma olen eluga edasi läinud, nii on kõigile parem. Täpsustan veel ka seda, et ma olen iseseisev ja ei saanud sellest suhtest mingeid materiaalseid kingitusi vms. Alati tasusin oma arved ise. Mina olin 25, tema 35. Meie vahel tekkis seletamatu kirg, mis ei tunne vanuse piire.

Pigem käis mees ise eksnaiselt uut võimalust palumas ja nagu näha, ka sai.

Sellest sulle veel kirjutamisest ma ei saa ka aru. Kas sa siis vastad neile kirjadele ka kuidagi või mida sa teed, kui ta sinuga ühendust võtab, loed ta mõtteid lihtsalt? Ja mida need sulle annavad?

Ma küll oma eksidega ei suhtle üldse.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli selline kogemus, et meil oli tore koos olla,

Jah, sel hetkel oli eksnaine ja neil on ka ühine laps, kelle tõttu ei kadunud eksnaine ta elust ja proovis teda väga tagasi meelitada. Mina seda takistada ei saanud ega soovinudki. Lõpuks tal see õnnestus, aga tundub, et nad pole koos õnnelikud. Või kui ka on, siis see pole enam minu asi. Ei, ma ei olnud armuke. Ma hoolisin temast väga ja ei tahaks olla ükskõikne, kui ta mulle ka nüüd veel kirjutab, aga ma olen eluga edasi läinud, nii on kõigile parem. Täpsustan veel ka seda, et ma olen iseseisev ja ei saanud sellest suhtest mingeid materiaalseid kingitusi vms. Alati tasusin oma arved ise. Mina olin 25, tema 35. Meie vahel tekkis seletamatu kirg, mis ei tunne vanuse piire.

Pigem käis mees ise eksnaiselt uut võimalust palumas ja nagu näha, ka sai.

Sellest sulle veel kirjutamisest ma ei saa ka aru. Kas sa siis vastad neile kirjadele ka kuidagi või mida sa teed, kui ta sinuga ühendust võtab, loed ta mõtteid lihtsalt? Ja mida need sulle annavad?

Ma küll oma eksidega ei suhtle üldse.

Ma pole see, kellelt küsid, aga egoboosti ju annavad need ehk siis tõstavad enesehinnangut. Hea ju teada, et keegi tahab ja igatseb sind. Muidugi see võib olla illusoorne, et mehel lihtsalt ajutiselt naisega suhted jälle kehvemad või tahab lihtsalt seksis vaheldust, siis üritab midagi ja pole seal mingeid tõsisemaid tundeid taga, aga abiks ikkagi ja parem kui ei midagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski ta suhtleb minuga edasi ja siiamaani vahel kirjutab ja ütleb, et igatseb. Olen ka ükskõikne, sest tema valik oli, mitte minu. ????

Blokeeri kohe ära ja lõpeta see jant.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pigem käis mees ise eksnaiselt uut võimalust palumas ja nagu näha, ka sai.

Sellest sulle veel kirjutamisest ma ei saa ka aru. Kas sa siis vastad neile kirjadele ka kuidagi või mida sa teed, kui ta sinuga ühendust võtab, loed ta mõtteid lihtsalt? Ja mida need sulle annavad?

Ma küll oma eksidega ei suhtle üldse.

Armuke pole eks ometi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav, kui õelad inimesed siin koos on ja avaldavad arvamust asjade kohta, millest neil õrna aimugi ei ole.

Selles konkreetses loos oli lapse ema käitumine allapoole arvestust. Ta manipuleeris mehega last ära kasutades ja pidevalt sekkus mehe ellu, kuigi nad olid lahus (elasid eraldi samas linnas). Kas ma usun, et see naine muutus? Ei, inimesed ei muutu, nad lihtsalt õpivad elu jooksul oma negatiivseid jooni varjama.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav, kui õelad inimesed siin koos on ja avaldavad arvamust asjade kohta, millest neil õrna aimugi ei ole.

Selles konkreetses loos oli lapse ema käitumine allapoole arvestust. Ta manipuleeris mehega last ära kasutades ja pidevalt sekkus mehe ellu, kuigi nad olid lahus (elasid eraldi samas linnas). Kas ma usun, et see naine muutus? Ei, inimesed ei muutu, nad lihtsalt õpivad elu jooksul oma negatiivseid jooni varjama.

Blokk! Blokk! Blokk! Unusta võõraste inimeste elu ja hakka elama!

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Polnud sinuga armastusest, vaid eksnaise negatiivsete joonte pärast. Sina olidki see plaastersuhe. Koged pealaest varvasteni armastust…. kahepoolset… korraga, lasteta, ja su elu saab värvi tagasi. Asendusnaine.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

??? Väga arusaamatu tekst. Oma naise? Oma eksnaise ehk? Käis vahepeal ära ja läks tagasi?

Mis siin siis arusaamatut on. Ilmselt ta ei käinudki kuskil ära, vaid pidas armukest. Siis saatis armukese kukele, ilmselt leidis mõne teise lollikese. Oma naine on ikka kogu aeg edasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

Ise oleksid nõus kellelegi plaastriks olema?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

See küll ei toimi. Esiteks nii saab see asendus kindlasti haiget, nii vajad ise järjest ja järjest rohkem asendusi, lõpuks lähed suhetega üldse rappa. Tuleb rahulikult edasi vaadata, mis elu toob, igaühe jaoks on kusagil keegi.

Rahulikult liikudes elu seisab.

Kas elu peab siis alati olema üks pidev tormiline action? Miks?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

Ise oleksid nõus kellelegi plaastriks olema?

Seksisõpra (kaks vallalist saavad kokku) pidasin silmas. Plaaster on vale nimetus, aga lohutussuhe ühesõnaga. Kuna olen abielus, ei kavatse seksisõpra otsida. Piisab oma mehest.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab kummaliselt, aga asendussuhe toimib. Soovitan nö plaastrit proovida.

ei ole hetkel tõesti uut inimest leidnud..ehk see ka põhjus.

See küll ei toimi. Esiteks nii saab see asendus kindlasti haiget, nii vajad ise järjest ja järjest rohkem asendusi, lõpuks lähed suhetega üldse rappa. Tuleb rahulikult edasi vaadata, mis elu toob, igaühe jaoks on kusagil keegi.

Rahulikult liikudes elu seisab.

Kas elu peab siis alati olema üks pidev tormiline action? Miks?

Üle saamiseks või mida ohkimine annab?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutav, kui õelad inimesed siin koos on ja avaldavad arvamust asjade kohta, millest neil õrna aimugi ei ole.

Selles konkreetses loos oli lapse ema käitumine allapoole arvestust. Ta manipuleeris mehega last ära kasutades ja pidevalt sekkus mehe ellu, kuigi nad olid lahus (elasid eraldi samas linnas). Kas ma usun, et see naine muutus? Ei, inimesed ei muutu, nad lihtsalt õpivad elu jooksul oma negatiivseid jooni varjama.

Kui naine manipuleerib mehega last ära kasutades, siis see naine põlgab seda meest, see tähendab, et ei armasta. Ja kui naine ei armasta seda meest, siis on ta avatud uuele. Jah, ma pean tõenäoliseks, et naisel oli keegi teine. Sest armastaval naisel ei ole halbu külgi, mille pärast mehel on üleüldse vaja lahus olla, asendusest rääkimata.
Mina olen selle jama pidanud kaks korda läbi tegema, et aru saada, kuidas naine käitub kui ta meest ei armasta. Selle mehe naine ei armasta teda, põhjus miks ta mehe tagasi võttis, on tõenäoliselt selles, et naise võimalik afäär ei toiminud aga lapsel on isa ja majas meest vaja. Kui taastub endine rutiin, taastuvad ka endised käitumismustrid ja need viivad samade tagajärgedeni.
Seega jah, sina olid plaaster nagu keegi juba ütles, mees armastab naist, kes teda tegelikult ei armasta. Lohutuseks ütlen, et see jama ei kesta kaua, minul kestis kolm aastat ja oleks kestnud kauemgi kui mõni poleks liiga julgeks läinud.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine manipuleerib mehega last ära kasutades, siis see naine põlgab seda meest, see tähendab, et ei armasta.

Manipuleerimine on mehe kinnihoidmiseks, sest naine tajub, mis mees on, aga armastsb ja ei soovi ilma tast jääda. Õiglane ka ju, tema mees.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lohutuseks ütlen, et see jama ei kesta kaua, minul kestis kolm aastat ja oleks kestnud kauemgi kui mõni poleks liiga julgeks läinud.

Oled ikka rumal, et raiskad sellise suhte peale 3 aastat. Ja ikka pole üle saanud, sest muudkui soovid sellest heietada ja ennast kaitsta. Mis tähtsust sel on, milline see eksnaine on. Igatahes su armuke armastab teda ja mitte sind, ega ta muidu esimese viipe peale oma naise juurde ei jookseks ja sind päevapealt üle parda ei heidaks. No vahelduskepp muidugi mõlgub meeles ja seetõttu hoiab igaks juhuks sinuga ka raua soojas. Kui ta sulle mingit loba ajaks, et tegelikult ju armastan ainult sind, see oma naine lihtsalt ei anna lahutust, lapse pärast koos või mis iganes rumal jutt, mille õnge armukesed ikka langevad, siis sa jookseks jälle kohe.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui naine manipuleerib mehega last ära kasutades, siis see naine põlgab seda meest, see tähendab, et ei armasta.

Manipuleerimine on mehe kinnihoidmiseks, sest naine tajub, mis mees on, aga armastsb ja ei soovi ilma tast jääda. Õiglane ka ju, tema mees.

Armastav inimene ei manipuleeri, veel vähem kasutab selleks lapsi. Inimese iseloom üldjuhul ei muutu, see tähendab, et naise halvad omadused jäävad ikka alles ja ükskord löövad need ikka välja.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastav inimene ei manipuleeri, veel vähem kasutab selleks lapsi. Inimese iseloom üldjuhul ei muutu, see tähendab, et naise halvad omadused jäävad ikka alles ja ükskord löövad need ikka välja.

Selle naise mustamine ei aita sind. Otsi endale vaba mees, kes sinust hoolib ja liigu edasi.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastav inimene ei manipuleeri, veel vähem kasutab selleks lapsi. Inimese iseloom üldjuhul ei muutu, see tähendab, et naise halvad omadused jäävad ikka alles ja ükskord löövad need ikka välja.

Nimetagem seda siis armukadeduseks. Ei lase niisama ära armukesega jalutada. Kui on aastaud/kümneid minu aega raisatud ja lapsed saadud, siis mina ei loobuks. Armumine läheb üle, armastust ja hingesugulust ei hävita mingi mööduv lollus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastav inimene ei manipuleeri, veel vähem kasutab selleks lapsi. Inimese iseloom üldjuhul ei muutu, see tähendab, et naise halvad omadused jäävad ikka alles ja ükskord löövad need ikka välja.

Selle naise mustamine ei aita sind. Otsi endale vaba mees, kes sinust hoolib ja liigu edasi.

Mina ei ole teemaalgataja ja ei ole naine. Mina olen mees, kes ei saanud aru, et naine sellepärast manipuleerib, et ei armasta aga tahab saada kõiki lastega vähegi seonduvaid õigusi ja hüvesid. Tahtis saavutada seda, et lapsed mind samamoodi põlgaks nagu temagi, sest tema ju põlgab. Ja põlgab sellepärast, et ma ei ajanud taga seda, mida ise põlgan, ehk võimu ja sellest eeldatavasti tulenevat privileegi lüüa mis tahes poe uks jalaga lahti, et osta hinda vaatamata seda, mis meeldib.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja põlgab sellepärast, et ma ei ajanud taga seda, mida ise põlgan, ehk võimu ja sellest eeldatavasti tulenevat privileegi lüüa mis tahes poe uks jalaga lahti, et osta hinda vaatamata seda, mis meeldib.

Järjekordne tüüp, kes arvab, et asi on ainult rahas. See on sinu lohutus, et oleks sul raha, siis poleks sind maha jäetud. Tavaliselt pole asi selles, vaid takistuseks on halb iseloom ja egoism. Aga kõige lihtsam on ju igale asjale leida õigustus, et näe, ma ei taha raha taga ajada, sellepärast mul seda pole ja sellepärast naine läks ära, naised ei taha vms. Võin sulle öelda, et suurem osa mehi on täiesti keskmise palgaga ja mitte mingid rikkurid. Sellegipoolest on neil toimiv pereelu täiesti olemas, mille õnnelikkus oleneb tavaliselt ikka sellest, kui palju naisele tähelepanu pööratakse, laste eest hoolitsetakse, ringi ei liiderdata jne.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja põlgab sellepärast, et ma ei ajanud taga seda, mida ise põlgan, ehk võimu ja sellest eeldatavasti tulenevat privileegi lüüa mis tahes poe uks jalaga lahti, et osta hinda vaatamata seda, mis meeldib.

Järjekordne tüüp, kes arvab, et asi on ainult rahas. See on sinu lohutus, et oleks sul raha, siis poleks sind maha jäetud. Tavaliselt pole asi selles, vaid takistuseks on halb iseloom ja egoism. Aga kõige lihtsam on ju igale asjale leida õigustus, et näe, ma ei taha raha taga ajada, sellepärast mul seda pole ja sellepärast naine läks ära, naised ei taha vms. Võin sulle öelda, et suurem osa mehi on täiesti keskmise palgaga ja mitte mingid rikkurid. Sellegipoolest on neil toimiv pereelu täiesti olemas, mille õnnelikkus oleneb tavaliselt ikka sellest, kui palju naisele tähelepanu pööratakse, laste eest hoolitsetakse, ringi ei liiderdata jne.

Ma võin vanduda, et ma mitte ei arva, vaid minu puhul asjad nii just olidki. Jah, ma ei vaidle, et valisin ise vale inimese ja ei saanud sellest õigel ajal aru.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda stressi tekitad ju endale ise,

Asendussuhe, õigesti soovitatud, aga hakati õiendama.

Sul ju on mees olemas, oled suhtes. Kui see on sinu jaoks kõigest asendussuhe, saab su mees lihtsalt haiget su käest kokkuvõttes. Mis suhet sa veel tahad leida, kui sul juba on suhe.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ju on mees olemas, oled suhtes. Kui see on sinu jaoks kõigest asendussuhe, saab su mees lihtsalt haiget su käest kokkuvõttes. Mis suhet sa veel tahad leida, kui sul juba on suhe.

Tegele oma mehega. Oma suhtega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul ju on mees olemas, oled suhtes. Kui see on sinu jaoks kõigest asendussuhe, saab su mees lihtsalt haiget su käest kokkuvõttes. Mis suhet sa veel tahad leida, kui sul juba on suhe.

Tegele oma mehega. Oma suhtega.

Sina tegele enda omaga ja üldse enda eluga. Minul ei ole meest, see sai juba mitu aastat tagasi maha jäetud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui sul on tunded siis peavad tal ka olema, muidu on halb eks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tegele enda omaga ja üldse enda eluga. Minul ei ole meest, see sai juba mitu aastat tagasi maha jäetud.

Palun lõpeta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tegele enda omaga ja üldse enda eluga. Minul ei ole meest, see sai juba mitu aastat tagasi maha jäetud.

Palun lõpeta.

Kui nii arvad.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina tegele enda omaga ja üldse enda eluga. Minul ei ole meest, see sai juba mitu aastat tagasi maha jäetud.

Palun lõpeta.

Kui nii arvad.

Vähemalt ei ole mina asendussuhtes mehega, kes ei tea, et ta asendussuhtes.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )


Esileht Pereelu ja suhted Halb eks