Esileht Ilu ja tervis halb enesetunne ja “päevad”

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: halb enesetunne ja “päevad”

Postitas:

Kas on veel kaaskannatajaid, kellel \”päevade\” ajal esineb pearinglust ja/või peavalu? Mina ei tea, mis on \”päevadeaegne\” kõhuvalu, küll aga valutab pea ja vahel on ka pearinglust. Kas on nippe, kuidas seda ennetada või kuidas seda leevendada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:16; 21.06 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina samuti kannataja,kellel siis iiveldab, meeletu peavalu ning lisandub ka suuur kõhuvalu:(Elan sel ajal vaid valuvaigistite najal,muidu ei suudaks midagi teha aga tööl peab käima ja pere eest peab hoolitsema.
Ohhh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tugev pearinglus on paar päeva enne päevi. Muud premenstruaalsed ebameeldivad kõrvalnähted on ka.
Päevad on üsna suurte valudega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab ütlda, millest võib olla tingitud pearinglus(mul on ka 1 päev enne päevi) ja tugev peavalu esimesel päeval).Mul ei olnud seda enne (tekkis pärast sünnitust).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 20:16; 21.06 07:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd kui magneesiumi rikkaid toite ja toidulisandeid hakkasin päevade ajal lisaks sööma, kadusid vähemalt kõhuvalud ära. Aga peavalust ja gaasidest ei saagi lõplikult lahti. Kõike olen proovinud. Tõesti, sellised äärmuslikud võtted nagu nt. magnoolia koorest tõmmise joomine, seda pole jõudnud teha. 🙂 Aga ega miski ei aitagi. Võin seda ristiköömne teed päevad läbi juua, lähen hoopis paiste kaheks-kolmeks päevaks. Olen lihtsalt leppinud, et nendel päevadel tuju ja olemine pole kiita. Valuvaigistid lähevad käiku. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõht valutab ja meeletu puhituse tunne on, valuvaigisteid tarbin ka. Väsimus ja üleüldine vaevatud olemine saadab ka esimestel päevadel, pea ei valuta, õnneks.

Aidata ei oska, ju peab lihtsalt üle elama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis halb enesetunne ja “päevad”

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.