Esileht Ilu ja tervis Halb enesetunne

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Halb enesetunne

Postitas:

Mul on püsivalt halb enesetunne viimased paar kuud. Väga raske on õhtul magama jääda, ja kui jään, ärkan iga krõpsu peale üles. Varem magasin normaalselt. Praegu ärkan vahel üles keset ööd ja süda taob ning tunnen sügavat hirmu. Muidugi karta pole midagi, aga hirmutunne on. Ärgates tunnen end väsinuna, pea on paks ja energiat pole. Õues jalutades tunnen end kui purjus. Tegelikkuses ei tarvita üldse alkoholi, aga tunne oleks nagu kerges vines. Mingil ajal läheb see üle, siis tuleb tunne tagasi. Süda puperdab ka, tunnen nagu liblikad oleksid rinnus. Seda pole iga päev, kuid üsna tihti, st kord nädalas. Ärritun kergesti. Perearst mingit diagnoosi ei pannud, proove ega teste ei teinud. Ütles, et ei taha rohtu anda mulle ja muutku ma oma elustiili, tehes midagi vähem ja midagi rohkem. Keha andvat märku, et midagi on valesti. Halvematel päevadel on enesetunne nii halb, et olen olnud valmis kutsuma endale kiirabi. Häirib just see südame puperdamine ja joobes tunne, istudes ka puperdab. Mida sellest arvate? Millega tegu võiks olla?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 09:47; 14.04 11:47; 23.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vana sa oled? vbl on menopausiga seotud.
veel võiks kontrollida kilpnääret. kas kaalukaotust ei ole?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 35.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 09:47; 14.04 11:47; 23.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline ärevushäire.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis me siis oskame öelda. Klassikaline: VPE.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine perearsti juurde tagasi ja räägi kõik uuesti.
Las uurib ikka.
Ei ole mõtet kuskile joosta analüüse tegema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

joo peedimahla, see aitab

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire jah. Minul oli ka esimeseks tundemärgiks, et pea hakkas ringi käima. Ebareaalsustunne, jõudu absoluutselt ei ole, süda jõnksutab, unehäired.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõlab küll nagu ärevushäire.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kilpnäärme täispaketi teeksin Synlabis. Kui see korras, siis keskenduks ärevushäire teemale: korralik b-kompleksvitamiin, magneesium (nt Tripla magnesium eliksiir.ee) seespidiselt ja magneesiumivannid ka, ashwaganda (ecoshi oma näiteks)..l-teaniin on ka tore rahustav lisand..

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärevushäire ilmselt, tuleks arstile pöörduda.

_

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 10:06; 23.04 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Millest see ärevushäire siis tekib? Kas seda on võimalik välja ravida? Väga häiriv on olla vahepeal. Minu perearst keeldus mulle mingeid rohtusid andmast, proove tegemast. Ütles ainult, et tee midagi vähem ja midagi rohkem.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.04 09:47; 14.04 11:47; 23.04 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

peaasi.ee lehelt leiad infot

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütles ainult, et tee midagi vähem ja midagi rohkem.

Ja teed siis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui perearst on nii mõttetu tuleks uus perearst võtta või minna psühhiaatri juurde. Antidepressandid aitavad väga hästi ja ei tekita sõltuvust. Tänapäeval on mitmeid, millel praktiliselt puuduvad kõrvaltoimed. Närvisüsteemile mõjub hästi B vitamiinide kompleks, mida saab käsimüügist.

_

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 10:06; 23.04 18:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontrolliks TSH taset, türeotoksikoos ehk kilpnäärme ületalitlus võib anda sellist kliinikut.
https://endokrinoloog.ee/kilpnaarme-uletalitlus/

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Halb enesetunne

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.