Esileht Lapse ootamine Halb hingeõhk viimasel trimestril

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Halb hingeõhk viimasel trimestril

Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi on oma varasema või praeguse raseduse juures kokku puutunud halva hingeõhubprobleemiga? Nimelt viimased 4-5 päeva kurdab mees, et mul on halb hingeõhk ja seda ka peale hammaste pesu. Ämmaemanda visiidini ka veel 3 nädalat, et temalt uurida midagi.

Augusti alguses, enne III trimestri algamist käisin hambaarstil ja polnud ühtegi auku, hambakivi ega midagi. Sooviti vaid jõudu ja et kohtume aasta pärast uuesti.

Hambaid pesen korralikult, kasutan ka hambaniiti. Pesen ka paar korda nädalas hambaharjaga keelt. Viimane kord võtsin veel lisaks appi suuloputuse vedeliku, et äkki jääb midagi kuskile, mida hambahari puhtaks ei tee, kuid ka siis umbes pool tundi hiljem mees kurtis, et mul on halb hingeõhk. Varem pole sellist jama olnud. Ka kõrvetisi õnneks pole olnud.

Kas kellegil on olnud raseduse ajal sarnast kogemust ning oskab kommenteerida? Kas see ongi tavapärane raseduse osa ja kaob peale sünnitust? Olen üpris mures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tekkis halb hingeõhk juba esimesel trimestril ja ainus, millega suutsin seostada, oli magusa söömine. Nii kui magusat sõin, tundsin hiljem omapärast maitset suus.

Usun küll, et see möödub pärast sünnitust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Atsetoon?

Veresuhkur kõrge?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Atsetoon?

Veresuhkur kõrge?

Glükoosi testi järgi 2 nädalat tagasi, mis tehti, on veresuhkur korras. Seega see olla ei saa.

Kaaslane päris kirjeldada ei oska, mille moodi lõhnab, aga ebameeldiv lõhn pidi igaljuhul olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesen ka paar korda nädalas hambaharjaga keelt.

Lihtsalt märkuseks, ma pesen keelt iga kord kui hambaid pesen ehk siis kaks korda päevas. Ilma selleta tundub nagu poleks suud korralikult puhtaks saanudki, sest bakterid nakkuvad keelel ja suu limaskestal ikka väga hästi.

 

Mitte, et see su hingeõhu probleemi kindlasti ära lahendaks. Magu pidi rasedusega natuke ülespoole liikuma, võibolla see tekitab kiirema otsetee mao ja suu vahel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Atsetoon?

Veresuhkur kõrge?

Glükoosi testi järgi 2 nädalat tagasi, mis tehti, on veresuhkur korras. Seega see olla ei saa.

Kaaslane päris kirjeldada ei oska, mille moodi lõhnab, aga ebameeldiv lõhn pidi igaljuhul olema.

Ka kahe nädalaga muutub asi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Halb hingeõhk viimasel trimestril