Esileht Ajaviite- ja muud jutud HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!

Postitas:
Skyler

Tellisin paki teisipäevase kohaletoimetamisega, tuli isegi SMS, et pakk saabub kuid mida ei saabunud oli pakk. Helistades kullerfirmasse öeldi, et pakki üritati maha anda kuid ebaõnnestus. Küsisin siis kuhu ja öeldi hoopis teise linna aadress mis polnud õige! Sama asi juhtus veel edasi kolm päeva. Täpselt sama jutt ja sama tegu!! Täna on reede, maja kaamerast nägin, et dpd buss on värava taga, ootasin millal helistab ja uksele koputab ja läksin siis lõpuks vaatama ja buss sõitis hoopis mjnema! Helistades kullerfirmasse öeldi, et auto juba kaugel ja pakk saabub alles järgmisel esmaspäeval ehk siis nädal hiljem!

+19
-1
Please wait...

Postitas:
liskam

Mulle saatis DPD hiljuti sõnumi, et kuller tuleb vahemikus 8-17. Passisin terve päeva kodus. Õhtul tuli sõnum, et viivad hoopis pakiautomaati 🤦‍♂️

+14
0
Please wait...

Postitas:
sokisahtel

Ei viitsinud lihtsalt bussikesest väja tulla et uksekella lasta. Aastaid oma kadunud vanemetega sama probleem olnud. Nägid bussi ukse ees ja said teate et polnud kodus vms. Jõle väsitav, pead hakkama helistama, seletama jne.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Skyler

Huvitav on veel see, et kolm päeva järjest klienditeenindus lubab paki kohale tuua samal päeval, isegi ütlevad, et pakk on autos kuid mida ei saabu on pakk

Mul oli eelmisest korrast jäänud kulleri telefoni number alles, helistasin talle ja küsisin miks te värava tagant ära läksite ja ei helistanud siis vastas, et ei tea miks

+10
0
Please wait...

Postitas:
freyafefa

Olen samuti viimasel ajal DPDga probleeme kogenud.

1. sms, et toimetavad teatud ajavahemikul reedel, aga ei tulnud kedagi. Esmaspäeval uus sms, et toimetavad teatud ajavahemikul esmaspäeval – siis toodi kohale. Ju siis ei viitsinud reedel väga pikalt töötada

2. Üritasin panna eelregistreeritud pakki pakiautomaati. Koodi sisestamisel avanes küll kapp, aga see oli juba täis. Järgnes mitu päeva telefonitsi jamamist, et välja selgitada, kus ja kuidas ma oma paki siiski ära saata saaks.

3. Kulleriga saabuvad pakid on tihti kahjustatud (karbid lahti või lausa katki lõigatud)

+7
0
Please wait...

Postitas:
Skyler

Olen samuti viimasel ajal DPDga probleeme kogenud.

1. sms, et toimetavad teatud ajavahemikul reedel, aga ei tulnud kedagi. Esmaspäeval uus sms, et toimetavad teatud ajavahemikul esmaspäeval – siis toodi kohale. Ju siis ei viitsinud reedel väga pikalt töötada

2. Üritasin panna eelregistreeritud pakki pakiautomaati. Koodi sisestamisel avanes küll kapp, aga see oli juba täis. Järgnes mitu päeva telefonitsi jamamist, et välja selgitada, kus ja kuidas ma oma paki siiski ära saata saaks.

3. Kulleriga saabuvad pakid on tihti kahjustatud (karbid lahti või lausa katki lõigatud)

Kohutav teenindus ikka dpd’l!!

+5
0
Please wait...

Postitas:
helium

Mu pakki ka väidetavalt prooviti kätte anda ja lõpuks ma ei saanudki seda, sest kui asjale jälile jõudsin mõne päeva pärast, oli pakk juba tagasiteel riiki, kust oli tulnud. Telefon oli täiesti õige peal, mingit teadet ei saanud, keegi ei helistanud. Ei tea, mis värk.

+9
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Mul on ka nendega probleeme olnud. On juhtunud, et ei ole õigel päeval tulnud, kui on lubatud jne.
Ükskord tellisin koerale toitu, kuna olin imikuga kodus ja mees ei olnud Eestis. Tuli siis kuller ja helistas mulle, et ta on maja juures ja tema ei hakka neid raskeid pakke mulle korteri ukse taha vedama. Kui selgitasin, et ma olen imikuga kodus ja ma ei saa neid vedada, siis teda see ei huvitanud. Jättiski umbes 70 kilogrammise paki mulle õue ja sõitis minema.

+6
-13
Please wait...

Postitas:
Katza

Ükskord tellisin koerale toitu, kuna olin imikuga kodus ja mees ei olnud Eestis. Tuli siis kuller ja helistas mulle, et ta on maja juures ja tema ei hakka neid raskeid pakke mulle korteri ukse taha vedama. Kui selgitasin, et ma olen imikuga kodus ja ma ei saa neid vedada, siis teda see ei huvitanud. Jättiski umbes 70 kilogrammise paki mulle õue ja sõitis minema.

Päriselt arvad, et kuller peaks sulle 70kg paki korteri ukse taha tooma? Telli endale transporttöölised, kui sellist teenust vaja.

+35
-6
Please wait...

Postitas:
sadness

Päriselt arvad, et kuller peaks sulle 70kg paki korteri ukse taha tooma? Telli endale transporttöölised, kui sellist teenust vaja.

Need olid pakid ja jah ma eeldan, sest alati on nii olnud. Mulle on alati kõik pakid ukse taha toodud, ka rasked pakid. Ja isegi kui see ei olegi tema töö, siis ta oleks võinud seda mulle viisakalt öelda, aga ta ei teinud seda.

+5
-21
Please wait...

Postitas:
Sheebah

Need olid pakid ja jah ma eeldan, sest alati on nii olnud. Mulle on alati kõik pakid ukse taha toodud, ka rasked pakid. Ja isegi kui see ei olegi tema töö, siis ta oleks võinud seda mulle viisakalt öelda, aga ta ei teinud seda.

Tõsi, kuna see ei ole tema töö, oleks ta võinud viisakalt end väljendada. Aga tõesti, 70 kg pakk ületab maksimaalset 31,5 kg, mis kulleril ette nähtud vedada, üle 2 korra. Selliste pakkide puhul tulnuks lisaks tellida kandeteenus. Mõnel juhul on ka mõni pereliige appi tulnud, et raske pakk kohale vedada, aga teie puhul poleks see variant pädenud. Seega pakk jäigi õue, nagu ette on nähtud.

*endise DPD kulleri abikaasa

+22
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Tellisin paki teisipäevast kohaletoimetamisega,

No kui sa tõesti tellisid paki kohaletoimetamise teisipäevaST, siis pole ju firma midagi valesti teinud. Teisipäevast tähendab alates teisipäevast, st mitte varem kui teisipäeval.

Rahulolematuseks oleks põhjust, kui tellisid kohaletoomise teisipäeval või teisipäevaks.

+2
-7
Please wait...

Postitas:
sadness

Tõsi, kuna see ei ole tema töö, oleks ta võinud viisakalt end väljendada. Aga tõesti, 70 kg pakk ületab maksimaalset 31,5 kg, mis kulleril ette nähtud vedada, üle 2 korra. Selliste pakkide puhul tulnuks lisaks tellida kandeteenus. Mõnel juhul on ka mõni pereliige appi tulnud, et raske pakk kohale vedada, aga teie puhul poleks see variant pädenud. Seega pakk jäigi õue, nagu ette on nähtud.

*endise DPD kulleri abikaasa

Olgu, ma mõistan ja ma tõesti ei teadnud seda. Aga mis mind häiris kõige rohkem, oli see, et antud kuller oli ebaviisakas. Lisaks, ta oleks võinud mulle seda öelda, et seda ta tegema ei pea. Tema lihtsalt ütles, et tema neid vedama ei hakka ja ongi kõik. Oleks ta mulle seda selgitanud, poleks mulle mõru maitset suhu jäänud.
Aga jah, see oli minu enda viga, nüüd ma vähemalt tean.

+10
-6
Please wait...

Postitas:
Siil udus

Ma olen pikka aega juba juurelnud, et mis on see põhjus, et kuller küll sõidab kohale, aga pakki üle ei anna? Okei, sõidab kohale, et gps-is oleks jälg maas, aga kui sa juba seal x kohas oled, miks mitte autost välja tulla? Üle mõistuse palju on neid lugusid, kus kliendid ütlevad, et nad olid ju kodus, näevad autot, aga kuller lihtsalt läheb minema.

Sõidavadki niisama sihtkoha ukse taha sõnumit toksima, et kedagi polnud? Ma tahaks loota, et sellisel käitumisel on ikkagi mingi põhjus, ükskõik kui jabur see poleks. Antud olukorrast jaburam ikka olla ei saa. See paki üleandmine võtab ju vähem aega kui sihtkohta sõitmine. Ajapuuduse taha nagu ei anna pugeda.

+20
0
Please wait...

Postitas:
Maryana32

Mul oli ka kord väga veider lugu kulleriga. Valisin saatmisviisiks just ekstra kullerteenuse, mis oli kallim, kui pakiautomaati viimine. Hommikul tuli sõnum, et kuller on tulemas, istusin terve päeva kodus ja kiikasin pidevalt aknast välja, siis tuli sõnum, et pakk on viidud pakiautomaati. Helistasin, öeldi, et kuller ei saanud mind kätte ja kedagi ei olnud kodus. Kuller tegelikult ei käinud ukse taga ega helistanud, ei olevat ka valel aadressil käinud.  Täiesti müstika. Ma ei tea ka, kuidas kullerite töö toimib, seetõttu luban endal ette kujutada, kuidas kuller rõõmsalt kogu päeva pakid automaati ladus ja siis hiljem kurvalt ohkas, et mitte ükski inimene ei olnud täna kodus 😀 Aga peale seda ei ole näinud vajadust kullerteenuse eest maksta, kui nii ehk naa pakk automaati jõuda võib, maksan pigem kohe automaadi eest ja hoian paar eurot kokku.

Ah, lisan selle ka, et Omniva kullerid on palju meeldivamad ja on mitu korda juhtunud nii, et kuller toob raskema paki tuppa ja ütleb, et ah, mis see ikka ära ei ole. Ühest mööblipoest sai tellitud diivan ja see on küll puhtalt poe viga, aga kohaletoimetamise päev sai kindlalt kokku lepitud, ajal kui abikaasal vaba päev on, sest ise olin viimaseid nädalaid lapseootel. Järsku nagu välk selgest taevast sain kõne, et diivan on kohal, kaks päeva enne kokkulepitud aega. Kullereid oli kaks, diivani lohistasid mulle ukse ette, laiutasid käsi, et mida nemad teha saavad, neid saadeti sellisel päeval ja sõitsid minema. Pood ütles, et selle 40 eurose kohaletoimetamise sees tegelikult oli mõeldud vajadusel tuppa toimetamist ka, sain pool sellest summast tagasi.

+10
-1
Please wait...

Postitas:
Shmigun

Minul oli viimane kogemus DPD-ga väga positiivne. Saabus sõnum, et kuller saabub 9.07-… Ja täpselt 9.07 oli kuller kohal.

Varasemalt on ka minul olnud probleeme, kui ootasin kullerit ja hiljem selgus, et pakki polnud võimalik kätte toimetada. Ometigi istusin kodus. Väidetavalt oli ka kuller mulle helistanud, kuid ühtegi vastamata kõnet polnud.

Pakiautomaadiga oli üks kord nii, et soovisin pakki saada Kristiine keskuse pakiautomaati, kuid pakk viidi Mustamäe tee alguses olevasse automaati.

+7
0
Please wait...

Postitas:
mannnn

Kus te elate, et teil sellised probleemid on?
Meil (Kuressaares) on küll väga toredad DPD kullerid ja ma tellin/saadan tavapärasest rohkem, et võimalus halva otsa sattuda on tunduvalt suurem. Ka pole kunagi probleemi olnud teiste/Tallinna kulleritega (Fedex, UPS, DHL).

UPSi kuller toob peaaegu alati mu pojale kommi, sest paar korda mu poeg andis talle ja ütles hea töö (paki toomise eest).

Nt olles kohe-kohe sünnitama minemas, siis pesapunumisfaasis oli mul vaja uus diivan tellida ja see jõudis oodatust päeva varem st. elukaaslane/vend/isa olid kõik ära, kes oleks pidanud seda vedama. Omniva kuller (täiesti vööras) tuli ja pidi selle maja ette maha tõstma, aga nähes mind (jõudsin ainult õelda naljatades, et loodan, et täna vihma siis sadama ei hakka) helistas ise oma sõbrale, kes tuli talle appi ja nad tõid selle mul tuppa.

Või kas asi on minus ja “tere-tere, kuidas sul täna läheb?” suhtumises, et kui oled ise sõbralik, siis “saad” rohkem?

+11
-14
Please wait...

Postitas:
värskekartul

Meil (Kuressaares) on küll väga toredad DPD kullerid ja ma tellin/saadan tavapärasest rohkem, et võimalus halva otsa sattuda on tunduvalt suurem. Ka pole kunagi probleemi olnud teiste/Tallinna kulleritega (Fedex, UPS, DHL).

UPSi kuller toob peaaegu alati mu pojale kommi, sest paar korda mu poeg andis talle ja ütles hea töö (paki toomise eest).

Nt olles kohe-kohe sünnitama minemas, siis pesapunumisfaasis oli mul vaja uus diivan tellida ja see jõudis oodatust päeva varem st. elukaaslane/vend/isa olid kõik ära, kes oleks pidanud seda vedama. Omniva kuller (täiesti vööras) tuli ja pidi selle maja ette maha tõstma, aga nähes mind (jõudsin ainult õelda naljatades, et loodan, et täna vihma siis sadama ei hakka) helistas ise oma sõbrale, kes tuli talle appi ja nad tõid selle mul tuppa.

Või kas asi on minus ja “tere-tere, kuidas sul täna läheb?” suhtumises, et kui oled ise sõbralik, siis “saad” rohkem?

Et siis nende puhul, kel mure selles, et kuller on lihtsalt värava taga passinud, pole pakiootajale ei helistanud ega sms-i saatnud ja tuimalt minema sõitnud, siis asi selles, et pakisaaja pole tordi ja lilledega kullerit väraval ootamas olnud?

+25
-1
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Meil (Kuressaares) on küll väga toredad DPD kullerid ja ma tellin/saadan tavapärasest rohkem, et võimalus halva otsa sattuda on tunduvalt suurem. Ka pole kunagi probleemi olnud teiste/Tallinna kulleritega (Fedex, UPS, DHL).

Et siis nende puhul, kel mure selles, et kuller on lihtsalt värava taga passinud, pole pakiootajale ei helistanud ega sms-i saatnud ja tuimalt minema sõitnud, siis asi selles, et pakisaaja pole tordi ja lilledega kullerit väraval ootamas olnud?

Just, kella kaheksast hommikul õhtul kella viieni või mis see vahemik neil antud oligi.

+9
0
Please wait...

Postitas:
koolera

Mina elan Rakveres ja pole mul iial ühegi DPD kulleriga probleemi olnud, kõik on olnud väga meeldivad inimesed ja pakid on tulnud kohale kui kellavärk.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Tiivatuul

Kuskil aasta-kaks tagasi oli DPD minu poolt eelistatuim kullerfirma, jäin alati rahule. Viimastel kordadel ei ole enam head kogemust paraku olnud.

+4
0
Please wait...

Postitas:
kris2359

Olen alati rahule jäänud, Viimsis toredad ja asjalikud kullerid. Pakiautomaadi valin ka alati DPD, ei ole täis isegi jõulude ajal, tuleb ka kiirelt. Ainult külmiku puhul pidin ootama, sest suur kaubaauto käib neil Viimsis vist kord nädalas, tellisin laupäeval ja esmaspäevase auto peale ei jõudnud, pidin nädala ootama.

+3
-1
Please wait...

Postitas:
jetha

Ma vist saan kõik oma DPD pakid ilusti kätte, sest kuller istub mõned tunnid oma kaubikuga kuude viisi pea iga päev meie tänaval. Mingi väga pikk lõunapaus vist.

Aga kiidan UPS, aastaid olnud üks tore noormees meid teenindamas.

+1
0
Please wait...

Postitas:
naine55

Siin lõuna pool väikelinnas pole ka kunagi probleemi olnud. Iga kuu saan pakke. Sõnum saadetakse hommikul ja ajavahemik on üks tund millal tuleb kuller ja alati nii tulebki. DHL saatis sõnumi, et sel päeval oodake ja kuller helistas 10 minutit enne jõudmist. See palju halvem variant.

+1
0
Please wait...

Postitas:
sugarfree

Meil on fonolukk kellaga ja enamik kullereid leiab selle üles ja oskavad kasutada ka. Seda, et keegi maja eest helistab, juhtub harva, sõnumit pole kunagi saadetud. Kaua see kuller pärast sõnumi saatmist siis maja ees passima peaks, et äkki keegi ikka tuleb välja? Kullerilt kohale jõudmisel SMSi nõudmine ilma eelnev sellesisulise kokkukeppeta on minu meelest küll liig!

Kas mõndadel neil ärasõidu juhtudel ei või põhjuseks olla mittetöötav uksekell?

+1
-12
Please wait...

Postitas:
kessel

me lihtsalt keelasime lõpuks oma firma koostööpartneritel DPD teenuseid meile saadetavate kaupade puhul kasutada, pärast seda, kui meile oli pandud üks suurem tehnikasaadetis nii teele, et saatja ei hoiatanud ette, et saadetis sel nädalal tulemas ja loomulikult ei vaevunud ka DPD mingit smsi saatma ega telefonikõnet tegema,
see oli lihtsalt väga suur juhus, et ma just sel hetkel ühe kliendi juurest tulles meie kontori ette saabusin samal ajal kui DPD autost mitme tuhande eest tehnikat lihtsalt lambist meie asutuse kontorihoone ees kõnniteele laaditi. Tallinna kesklinnas, kus liigub pidevalt inimesi päris palju.
Kui ma poleks sel hetkel sinna punkti sattunud, oleks meie firma 99,99% tõenäosusega oma tehnikast lihtsalt ilma jäänud.

Kusjuures huvitav, nii DHLil kui Itellal on mõlemal olemas ka võimalus, et kui kulleri ajad ei sobi, siis saab ettevõte või eraisik oma kaubale ise ka nende logistikakeskussesse järgi minna (vist oli ühel 7-19 ja teisel vist 8-20 või midagi sinnakanti, igaljuhul suht pikk ajavahemik), aga DPD puhul pole sellisest võimalusest iial kuulnud.

+8
0
Please wait...

Postitas:
marju2

Täpselt minu teema, olin ise ka ebameeldiva kogemuse tunnistaja. Ise pärit Tartust ja väldin alati DPD kullereid (pakiautomaadiga head kogemused, kuller samas ka varasemalt ette hoiatamata kohale tulnud, mis tööl käivatele inimestele ei olnud alati sobilik). Paar nädalat tagasi pidin kasutama DPD kullerit, sest sai soetatud üks suur elektroonikaseade, mis pakiautomaati ei mahtunud. Helistati teisipäeva ennelõunal ja sai kokku lepitud, et olen kodus alates 17.15, Mingeid muid kokkuleppeid ei pakutud välja, ei mainitud, et see kell 17.15 on kuu aja pärast vms. Samal päeval ei tulnud ei mingit meili, ega SMS-i, et oleks saanud eelnevalt juba aegu muuta. Ootasime 3 õhtut, mitte midagi.  Helistasin juba veidi kurjalt siis klienditeenindusse. Seal ka ühtegi lahendust ei pakutud ja ainuke lahendus oligi, et läksime ise DPD punkti Ülenurme järgi (no seal oli seda õiget teenindavat ust juba leida keeruline suurest laadimisjaamast). Muidu oleks see asi jälle venima jäänud ja meil hakkas juba kiire paki saamisega. Ühesõnaga väga negatiivne kogemus ja tõesti rohkem nende kulleritega tegemist teha ei taha. Loodan, et DPD loeb ja teeb järeldused, seekord kaebust ei viitsinud esitada,

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kikukaku

Mul on ka alati hea kogemus olnud ja ma tellin üpris palju. Alati on kuller sõnumis saadetud ajavahemiku esimesel 5 minutil kohal ja helistab ette ka, et uurida, kas oled ikka kodus. Samas mu mehel on alati mingi jama nendega, iga kord jõuavad tunde hiljem kohale, vahest ka mitu päeva hiljem või ei võta ühendust, kuigi me elame samas kohas ja kuller on koguaeg täpselt sama siin piirkonnas.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Dubois

Meil on fonolukk kellaga ja enamik kullereid leiab selle üles ja oskavad kasutada ka. Seda, et keegi maja eest helistab, juhtub harva, sõnumit pole kunagi saadetud. Kaua see kuller pärast sõnumi saatmist siis maja ees passima peaks, et äkki keegi ikka tuleb välja? Kullerilt kohale jõudmisel SMSi nõudmine ilma eelnev sellesisulise kokkukeppeta on minu meelest küll liig!

Kas mõndadel neil ärasõidu juhtudel ei või põhjuseks olla mittetöötav uksekell?

Et siis sinu arvates on ok, et kuller sõidab kohale (eelnevalt on teatatud aeg 10-17) suvalisel ajal ning kui inimene päev otsa aknal ei oota, siis sõidabki minema? Kella laskmist või kõnet oodata on liig?

Noh, mina nii ei arva.

+9
0
Please wait...

Postitas:
Style

Suvel oli selline kogemus, et jalutasime linnas beebivankriga ning mulle tuli sms, et pakk on automaati pandud(nad vist ei viitsi vahel meile sõita) ja mõtlesime, et toome ära, see kerge mingi H&Mi pakk. Mees ootas muuseas ka kullerilt pakki, mis pidi ka tulema sama päev ja koju. Tegin siis automaadi lahti ja minu sulgkerge paki all oli minu mehe megaraske ja suur pakk. Ühesõnaga kuller ei viitsinud meile maale sõita ja pani mehe paki minu pakiga kokku😀 Mis oleks olnud, kui ma oleks üksi olnud, kuhu ma selle suure ja raske paki oleks pannud? Igatahes sai dpd’le tagasisidet antud ka. Muidu on kõik head ja viisakad kullerid olnud, aga üks oli selline tõrvatilk meepotis 😔😀

+1
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!