Esileht Ajaviite- ja muud jutud HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!

Postitas:
Lii Silluga

Mul pole dpd-ga kordagi halba kogemust olnud. Elame Lääne-Virumaal. Alati antakse ajavahemik üks tund või äärmisel juhul kaks tundi. Pole sellist asja olnud, et terve päev ootan kullerit. Eelviimasel korral olin aga väga positiivselt üllatunud. Tellisin lapsele arvutitooli, mis kaalus ikka päris palju. Olin juba arvestanud sellega, et vist peab alla koridori jääma niikauaks, kui laps koolist tuleb ja aitab selle teisele korrusele viia. Aga autost hüppas välja mees ja küsis kohe, et mitmendale korrusele võib viia tooli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kaegu007

Mul on ka alati hea kogemus olnud ja ma tellin üpris palju. Alati on kuller sõnumis saadetud ajavahemiku esimesel 5 minutil kohal ja helistab ette ka, et uurida, kas oled ikka kodus. Samas mu mehel on alati mingi jama nendega, iga kord jõuavad tunde hiljem kohale, vahest ka mitu päeva hiljem või ei võta ühendust, kuigi me elame samas kohas ja kuller on koguaeg täpselt sama siin piirkonnas.

Sooline diskrimineerimine.

+1
0
Please wait...

Postitas:
forever21

90 % mul sujub nendega kenasti. Aga kui läheb rappa, siis ikka korralikult. Yhte pakki olen taga nõudnud 2 nädalat- lõpuks läksin ise ikkagi järgi automaati.

Teine seik oli põnev. Pakki ei toodud kaks päeva ära lubatud ajal. Ja mõlemal päeval oli klienditeenindusel sama vabandus- enne teie juurde jõudmist läks rehv katki! See siis näitab, et vabandus võetakse laest lihtsalt

+4
0
Please wait...

Postitas:
pildursokk

Mul on ka alati hea kogemus olnud ja ma tellin üpris palju. Alati on kuller sõnumis saadetud ajavahemiku esimesel 5 minutil kohal ja helistab ette ka, et uurida, kas oled ikka kodus. Samas mu mehel on alati mingi jama nendega, iga kord jõuavad tunde hiljem kohale, vahest ka mitu päeva hiljem või ei võta ühendust, kuigi me elame samas kohas ja kuller on koguaeg täpselt sama siin piirkonnas.

Sooline diskrimineerimine.

Või siis sadistlik kuller, kes mõnu pärast trollib ühte tegelast ja siis teistega on korralik, nii et kui see üks kaebama läheb, siis tundub, et hoopis tema on imelik. Või siis on sel kulleril su mehe vastu vanast ajast mingi vimm.

0
-1
Please wait...

Postitas:
sugarfree

Et siis nende puhul, kel mure selles, et kuller on lihtsalt värava taga passinud, pole pakiootajale ei helistanud ega sms-i saatnud ja tuimalt minema sõitnud, siis asi selles, et pakisaaja pole tordi ja lilledega kullerit väraval ootamas olnud?

Meil on fonolukk kellaga ja enamik kullereid leiab selle üles ja oskavad kasutada ka. Seda, et keegi maja eest helistab, juhtub harva, sõnumit pole kunagi saadetud. Kaua see kuller pärast sõnumi saatmist siis maja ees passima peaks, et äkki keegi ikka tuleb välja? Kullerilt kohale jõudmisel SMSi nõudmine ilma eelnev sellesisulise kokkukeppeta on minu meelest küll liig!

Kas mõndadel neil ärasõidu juhtudel ei või põhjuseks olla mittetöötav uksekell?

Et siis sinu arvates on ok, et kuller sõidab kohale (eelnevalt on teatatud aeg 10-17) suvalisel ajal ning kui inimene päev otsa aknal ei oota, siis sõidabki minema? Kella laskmist või kõnet oodata on liig?

Noh, mina nii ei arva.

Ei, ma ka ei arva nii. Kuidas sa midagi sellist suutsid välja lugeda? Uksekellast tegin mina esmakordselt juttu, sest näisid eeldavat, et kindlasti helistatakse/saadetakse sõnum.

Aga arvan, et kui uksel/väraval on kell ja keegi sellele ei vasta, siis võib kuller eeldada, et inimest pole kodus ja ära sõita.

Kui kella pole või silt juures, et ei tööta või kokku lepitud, et helistatakse, siis kuller helistab.

Aga seda  tõesti ei ootaks, et veel sõnum tuleb ka saata, kui pole just nii kokku lepitud!

Sinu meelest on normaalne, et kuller kõigepealt ronib pakiga värava taha ja annab kella. Ootab, anbab uuesti, ootab. Kedagi ei tule. Siis paneb paki kuhugi maha ja võtab telefoni, otsib numbri, helistab, ootab. Keegi ei vasta. Siis toksib sõnumi ja ootab veel, et äkki keegi suvatseb vastata või välja ilmuda. Aga teised ju ka ootavad oma pakke, mis samas autos!

Sõnumi võib ette saata jõudmise ajaga, aga kohal olles tõesti ootad, et saadetakse sõnum ka veel?

0
-12
Please wait...

Postitas:
muhv1

Ma täitsa imestan selle jutu peale siin. Minu jaoks DPD on ainuke kullerfirma kellega probleeme pole olnud. Omniva, ups-i , dhl, venipaki ja teistega on seda õiendamist-helistamist ikka hulgim olnud aga Dpd on ainuke kes tuleb siis kui ütleb ning pakid on kohal kiiresti. Isegi pakiautomaati tellin epoodidest võimalusel dpd-ga kuna pakid tulevad ruttu ja kindlalt kohale.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Dubois

Et siis nende puhul, kel mure selles, et kuller on lihtsalt värava taga passinud, pole pakiootajale ei helistanud ega sms-i saatnud ja tuimalt minema sõitnud, siis asi selles, et pakisaaja pole tordi ja lilledega kullerit väraval ootamas olnud?

Meil on fonolukk kellaga ja enamik kullereid leiab selle üles ja oskavad kasutada ka. Seda, et keegi maja eest helistab, juhtub harva, sõnumit pole kunagi saadetud. Kaua see kuller pärast sõnumi saatmist siis maja ees passima peaks, et äkki keegi ikka tuleb välja? Kullerilt kohale jõudmisel SMSi nõudmine ilma eelnev sellesisulise kokkukeppeta on minu meelest küll liig!

Kas mõndadel neil ärasõidu juhtudel ei või põhjuseks olla mittetöötav uksekell?

Et siis sinu arvates on ok, et kuller sõidab kohale (eelnevalt on teatatud aeg 10-17) suvalisel ajal ning kui inimene päev otsa aknal ei oota, siis sõidabki minema? Kella laskmist või kõnet oodata on liig?

Noh, mina nii ei arva.

Ei, ma ka ei arva nii. Kuidas sa midagi sellist suutsid välja lugeda? Uksekellast tegin mina esmakordselt juttu, sest näisid eeldavat, et kindlasti helistatakse/saadetakse sõnum.

Aga arvan, et kui uksel/väraval on kell ja keegi sellele ei vasta, siis võib kuller eeldada, et inimest pole kodus ja ära sõita.

Kui kella pole või silt juures, et ei tööta või kokku lepitud, et helistatakse, siis kuller helistab.

Aga seda tõesti ei ootaks, et veel sõnum tuleb ka saata, kui pole just nii kokku lepitud!

Sinu meelest on normaalne, et kuller kõigepealt ronib pakiga värava taha ja annab kella. Ootab, anbab uuesti, ootab. Kedagi ei tule. Siis paneb paki kuhugi maha ja võtab telefoni, otsib numbri, helistab, ootab. Keegi ei vasta. Siis toksib sõnumi ja ootab veel, et äkki keegi suvatseb vastata või välja ilmuda. Aga teised ju ka ootavad oma pakke, mis samas autos!

Sõnumi võib ette saata jõudmise ajaga, aga kohal olles tõesti ootad, et saadetakse sõnum ka veel?

Keegi ei olegi ju oodanud mingit eraldi kohalejõudmise sõnumit. Siin kirjeldati juhtumeid, kus kuller ei tee midagi, ei tule ukse taha, ei lase kella.

Kui kedagi kodus ei ole, siis muidugi võib ära minna. Mina küll eeldaks, et kui number olemas, siis kuller siiski proovib ka helistada. DPD kulleritega on tihti aga selline asi, et kirja läheb “ei olnud võimalik üle anda, polnud kohal”, aga tegelikult ei ole tehtud ühtki liigutust, et üle anda – kas pole kuller üldse sealkandis käinud või pole uksekella andnud. Miks nii tehakse, ei oska öelda, aga seda on juhtunud nii mul endal (fonolukk töötab, telefon on sisse lülitatud ja number neil olemas) kui tuttavatel.

+10
0
Please wait...

Postitas:
rukkilill

Minul on mitu korda juhtunud seda, et nö teavitussõnum paki saabumise ajaga saabub sisuliselt samal ajal, kui kuller helistab, et kohal. Jah see vahemik on õige, aga kui ma saan 17.00 teada, et kuller saabub ajavahemikus 16.30-17.30 ja 17.00 on ta ukse taga, siis jah mind ei pruugi olla kodus.  Esimene kord andsin tagasisidest firmale, teine kord kullerile (ei ole tema ka süüdi), siis lihtsalt loobusin teatamast. Nüüd tellin kullerit väga viimase variandina , sest tean, et midagi ei muutu ja paki kätte saamine on üks peavalu ja riskiteema (kui ei saa kogu aeg istuda kindlal aadressil ja vaadata ise aknast).  Pole see ainult DPD-ga nii, kahjuks ongi see kullerteenuse pakkumine nii alla käinud kõigil (kullerid ise polegi selles süüdi, ikka korraldus ja organiseerimise pool). 15 a tagasi  veel  saidki eelmisel päeval või mõne tunni ette  teada väiksema ajavahemiku, millal kullerit oodata  ja kuller sellel ajal ka jõudis ning ei tulnud päevi hiljem välja, et juskui 3x juba sul ukse tagant mööda sõitnud, aga ise loll pole osanud teada.

Hästi toimibki kullerteenus firmade puhul, kus  kättetoimtamisvõimalus ongi ainult töö ajal ja sekretäri kohal on alati keegi vastu võtmas. Ei ole vahet, kas sõnum  paki kättetoimetamise kellaajaga  (sain aru, et need automatiseeritud) saabub või ei saabu  või saabub samal ajal koos kullEriga või kuller tuleb kell 10.00 või  16.00.

+4
0
Please wait...

Postitas:
värskekartul

Minul on mitu korda juhtunud seda, et nö teavitussõnum paki saabumise ajaga saabub sisuliselt samal ajal, kui kuller helistab, et kohal. Jah see vahemik on õige, aga kui ma saan 17.00 teada, et kuller saabub ajavahemikus 16.30-17.30 ja 17.00 on ta ukse taga, siis jah mind ei pruugi olla kodus. Esimene kord andsin tagasisidest firmale, teine kord kullerile (ei ole tema ka süüdi), siis lihtsalt loobusin teatamast. Nüüd tellin kullerit väga viimase variandina , sest tean, et midagi ei muutu ja paki kätte saamine on üks peavalu ja riskiteema (kui ei saa kogu aeg istuda kindlal aadressil ja vaadata ise aknast). Pole see ainult DPD-ga nii, kahjuks ongi see kullerteenuse pakkumine nii alla käinud kõigil (kullerid ise polegi selles süüdi, ikka korraldus ja organiseerimise pool). 15 a tagasi veel saidki eelmisel päeval või mõne tunni ette teada väiksema ajavahemiku, millal kullerit oodata ja kuller sellel ajal ka jõudis ning ei tulnud päevi hiljem välja, et juskui 3x juba sul ukse tagant mööda sõitnud, aga ise loll pole osanud teada.

Hästi toimibki kullerteenus firmade puhul, kus kättetoimtamisvõimalus ongi ainult töö ajal ja sekretäri kohal on alati keegi vastu võtmas. Ei ole vahet, kas sõnum paki kättetoimetamise kellaajaga (sain aru, et need automatiseeritud) saabub või ei saabu või saabub samal ajal koos kullEriga või kuller tuleb kell 10.00 või 16.00.

Mul on kogemus DHLiga, et saadavad SMSi hommikul, et täna see ja see ajavahemik tuuakse pakk. Samas sõnumis on ka lingid, millega saab kättesaamispäeva muuta või suunata pakk postiautomaati. Seda viimast olen mitu korda kasutanud, kui olen paki kättesaamisaadressiks pannud koduaadressi, aga olen ise sel päeval hoopis tööl. Siis olen juba pmst sama päeva õhtul koduteel saanud ise pakiautomaadist paki omale sobival ajal kätte.

0
0
Please wait...

Postitas:
primaka

Mina eelistan tellimisel alati DPD-d, kui see võimalik on. Ainult ühe korra on probleem olnud, kui pakk oli nii suur, et ei mahtunud automaati. Tuli sõnum, et pakk automaadis, aga kapp oli tühi. Siis läks küll paar päeva ja mitu helistamist enne, kui see pakk mulle lõpuks koju toimetati. Ma ei mõistnud, miks ei teatatud, et pakk kappi ei mahu. Aga see on ka ainuke tilk tõrva olnud ja kõigil juhtub. Muus osas olen nendega väga rahul. Ka koju toovad alati õigeaegselt.
Omniva seevastu on suutnud mitu pakki ära kaotada ja Smardiga läheb mõnikord väga kaua aega enne, kui pakk automaati jõuab. Võimalik, et automaat on täis olnud.
Välismaalt tellides on DHL toonud, mitte ühtegi halba sõna ei ole öelda.
Teistega kogemus puudub.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Dubois

Mina eelistan tellimisel alati DPD-d, kui see võimalik on. Ainult ühe korra on probleem olnud, kui pakk oli nii suur, et ei mahtunud automaati. Tuli sõnum, et pakk automaadis, aga kapp oli tühi. Siis läks küll paar päeva ja mitu helistamist enne, kui see pakk mulle lõpuks koju toimetati. Ma ei mõistnud, miks ei teatatud, et pakk kappi ei mahu. Aga see on ka ainuke tilk tõrva olnud ja kõigil juhtub. Muus osas olen nendega väga rahul. Ka koju toovad alati õigeaegselt.

Omniva seevastu on suutnud mitu pakki ära kaotada ja Smardiga läheb mõnikord väga kaua aega enne, kui pakk automaati jõuab. Võimalik, et automaat on täis olnud.

Välismaalt tellides on DHL toonud, mitte ühtegi halba sõna ei ole öelda.

Teistega kogemus puudub.

Jah, ma olen ka nõus, et teistega on ka probleem. Olen loobunud asjade koju tellimisest, kui vähegi võimalik, sest kõigi kullerfirmadega on probleeme (va toidukullerid). Ei ole DpD hullem kui teised. Ilmselt see, kellega rohkem, sõltub ka konkreetsest piirkonnast ja kullerist.

+3
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud HALB KOGEMUS KULLERFIRMA DPD’ga!!!