Esileht Ilu ja tervis Halb lõhn suus

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Halb lõhn suus

Postitas:

Mure selles, et mehel on ikka vastik hais suus. Mandlitega pole kunagi probleeme olnud, hambad terved. millest see küll tulla võib? Olen talle õelnud ka korduvalt, et ta nätsu näriks vähemalt tööl, sest see hais on tõesti meetri kaugusele tunda ja kardan et kolleegid ja kliendid ei pruugi sellest vaimustuses olla. Ise ta vist seda ei tunne, mul on raske temaga suudelda, kui selline mõõk käib suust välja. Oskab keegi pakkuda, milles asi ja kuidas saaks seda leevendada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ta kasutab hambaniiti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maouuring tehtud? Mandliprobleem võib olla ka kurguvaluta, lihtsalt mandlites olevatesse augukestesse (selline käsnjas asi see mandel ju) kogunevad jääkained, tekivad sellised korgid, need lähevad seal seistes halvaks ja eritavad haisu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 13:06; 28.03 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just vaatasin ühte saadet, kus teadlased ümber lükkasid igasuguse teooria sellest, et halb lõhn maost või ei tea kust seedekulglast tuleb. Tähtis on igapäev vähemalt 2 korda hambaid pesta ja kõige tähtsam selle juures on keelt korralikult pesta, sest sealt tuleb ka hais. Keele peal on haisutekitajaid baktereid kõige rohkem. Ise olen lapsest saati keelt ka pesnud, haisuga kunagi probleeme pole olnud. Mehe õpetasin ka üsna varakult välja ja ebameeldiv lõhn kadus. Apteekides müüakse keelekaabitsaid ka, kuid saab ka hambaharjaga korralikult nühkides.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.hambaarst.ee/artiklid/111/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]-LadyBug- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma just vaatasin ühte saadet, kus teadlased ümber lükkasid igasuguse teooria sellest, et halb lõhn maost või ei tea kust seedekulglast tuleb. Tähtis on igapäev vähemalt 2 korda hambaid pesta ja kõige tähtsam selle juures on keelt korralikult pesta, sest sealt tuleb ka hais. Keele peal on haisutekitajaid baktereid kõige rohkem. Ise olen lapsest saati keelt ka pesnud, haisuga kunagi probleeme pole olnud. Mehe õpetasin ka üsna varakult välja ja ebameeldiv lõhn kadus. Apteekides müüakse keelekaabitsaid ka, kuid saab ka hambaharjaga korralikult nühkides.[/tsitaat]Teatud kokkulangevustega võib ka maohaigustega esineda halba suulõhna. Sõbranna haigestus juba väiksena mao-ja kaksteistsõrmiksoole mingisugusesse haigusesse, mille tagajärjel oli tal koguaeg halb lõhn suust. Peale oppi ja pikka ravi sai korda. Mu oma mehel avastati ka lõpuks helicobakter maouuringu käigus. Sai ravi ja halb lõhn kadus. Ühel mu tuttaval oli sama lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 13:06; 28.03 17:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]-LadyBug- kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma just vaatasin ühte saadet, kus teadlased ümber lükkasid igasuguse teooria sellest, et halb lõhn maost või ei tea kust seedekulglast tuleb. Tähtis on igapäev vähemalt 2 korda hambaid pesta ja kõige tähtsam selle juures on keelt korralikult pesta, sest sealt tuleb ka hais. Keele peal on haisutekitajaid baktereid kõige rohkem. Ise olen lapsest saati keelt ka pesnud, haisuga kunagi probleeme pole olnud. Mehe õpetasin ka üsna varakult välja ja ebameeldiv lõhn kadus. Apteekides müüakse keelekaabitsaid ka, kuid saab ka hambaharjaga korralikult nühkides.[/tsitaat]

Mina pesen hambaid vähemalt kaks korda päevas. Kui mingi üritus on tulemas, siis enne seda ka. Elektrihambaharjaga ja hambaniiti kasutan ka, keelt harjan, aga ikkagi haisen. Kurgumandlid on eemaldatud. Helikobakter on mul olemas, aga perearst ütles, et kui kaebusi pole, siis pole mõtet ravida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

99% on hambakivi! las läheb hea parodontoloogi juurde, siis asi läheb korda!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 21:01; 28.03 21:13; 28.03 21:47; 30.03 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]99% on hambakivi! las läheb hea parodontoloogi juurde, siis asi läheb korda![/tsitaat]

Täielik jama. Käisin ultraheli puhastuses väga tunnustatud spetsialisti juures, kes esmalt ütles, et tema suurt probleemi ei näe, aga üle võib ju käia. Tulemus oli suur null. Ainus muutus olid kollased hambad, sest peale puhastust pidin kasutama mingit erilist suuvedelikku, mis hambad kollaseks muutis, õnneks mitte jäädavalt. Mis jäi, on hais.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 19:34; 28.03 21:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Täielik jama. Käisin ultraheli puhastuses väga tunnustatud spetsialisti juures, kes esmalt ütles, et tema suurt probleemi ei näe, aga üle võib ju käia. Tulemus oli suur null. Ainus muutus olid kollased hambad, sest peale puhastust pidin kasutama mingit erilist suuvedelikku, mis hambad kollaseks muutis, õnneks mitte jäädavalt. Mis jäi, on hais.[/tsitaat]

spetsialistid on kahjuks erinevad, minu patsiendid said 99% haisust lahti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 21:01; 28.03 21:13; 28.03 21:47; 30.03 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

halb lõhn tuleb enamikel juhtudel ikkagi igeme- või hambapõletikust! ja nii ongi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:30; 29.03 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]halb lõhn tuleb enamikel juhtudel ikkagi igeme- või hambapõletikust! ja nii ongi. [/tsitaat]
Kas selle vastu aitabki Listerine jt suuveed? Millest see põletik tuleb, kui korralikult hambaid pesta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:38; 31.03 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas selle vastu aitabki Listerine jt suuveed? Millest see põletik tuleb, kui korralikult hambaid pesta?[/tsitaat]

vahet ei ole kui palju pesta, mõni peseb 10x päevas, aga VALESTI! listerine ei lahusta hambakivi, hambakivi ei lahusta miski, igal inimesel varem või hiljem hambakivi koguneb, mõnel peab iga 3 kuu tagant puhastama, mõnel 1x10a jooksul, sõltub.
Kui hambakivi juba olemas, siis seda saab ainult hambaarst ära võtta ja hiljem juba sõltub, kuidas ise hakate hoolitsema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 21:01; 28.03 21:13; 28.03 21:47; 30.03 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambakivi käib regulaarselt eemaldamas ja hambad on olnud tal koguaeg ideaalses korras. Minuarust tuleb see lõhn siiski seestpoolt. Kuidas inimesed seda ise ei tunne küll?
Tänan vastajaid ka muidugi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]-LadyBug- kirjutas:[/small]

Mina pesen hambaid vähemalt kaks korda päevas. Kui mingi üritus on tulemas, siis enne seda ka. Elektrihambaharjaga ja hambaniiti kasutan ka, keelt harjan, aga ikkagi haisen. Kurgumandlid on eemaldatud. Helikobakter on mul olemas, aga perearst ütles, et kui kaebusi pole, siis pole mõtet ravida. [/tsitaat]

Aga sul ju tegelikult on kaebus, see segab normaalselt elamast ja tuleks ikka korda teha.

Teemaalgatajale: Tegelikult on ikka jama küll kui pese palju tahad aga ikka on paha hais suus. Ega siis vist muud üle ei jää kui käia erinevate arstide ukse taga muret kurtmas. Kuskil peab see probleem olema ja see tuleb üles leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis siis teha, kui minu mehel on sama probleem, aga ta ise mingit probleemi ei näe ega tunne ja arsti poole ei kavatsegi pöörduda? Hambad on tal korras ja hambakivi käib regulaarselt eemaldamas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 02:55; 29.03 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui probleem on suus, saab seda ise kindlaks teha. Katsu sõrmega keelepära ja nuusuta mõne aja pärast – kui sõrm haiseb, siis seal see haisuallikas ongi. Sama igemetega, mandlitega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 04:18; 31.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui probleem on suus, saab seda ise kindlaks teha. Katsu sõrmega keelepära ja nuusuta mõne aja pärast – kui sõrm haiseb, siis seal see haisuallikas ongi. Sama igemetega, mandlitega.[/tsitaat]

Et katsu ise sõrmega mandleid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

keelega tõmmata üle käeselja ja nuusutada 10 sek. pärast, siis tunned mis lõhn sul suust tuleb. Hambaniit aitab ikka palju, mul hambad puseriti ja kui peaks ühe päeva vahele jätma, siis tunnen kohe peale teatud hambavahede puhastamist niidil võigast haisu. Mehele pead kindlasti ütlema, sest inimene ise seda haisu kohe kindlasti ei tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga mis siis teha, kui minu mehel on sama probleem, aga ta ise mingit probleemi ei näe ega tunne ja arsti poole ei kavatsegi pöörduda? Hambad on tal korras ja hambakivi käib regulaarselt eemaldamas.[/tsitaat]

no kui suu haiseb, siis ilmselgelt ei ole tal hambad korras või millest ta seda järeldab küll, et hambad korras on, kui hambaarsti juurde minna ei kavatsegi? sellest, et peseb neid ja peeglist vaadates tunduvad okeid? saada ta korraliku hambaarsti juurde! 99,9%-l juhtudest, kui suust paha lõhna tuleb, paikneb põhjus ikkagi suus! paljusid probleeme silmaga ei pruugi nähagi, samuti hambaarst, sest mõned probleemid on hambajuure all, mida selgitatakse röntgeni abil üldse!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:30; 29.03 23:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

no kui suu haiseb, siis ilmselgelt ei ole tal hambad korras või millest ta seda järeldab küll, et hambad korras on, kui hambaarsti juurde minna ei kavatsegi? sellest, et peseb neid ja peeglist vaadates tunduvad okeid? saada ta korraliku hambaarsti juurde! 99,9%-l juhtudest, kui suust paha lõhna tuleb, paikneb põhjus ikkagi suus! paljusid probleeme silmaga ei pruugi nähagi, samuti hambaarst, sest mõned probleemid on hambajuure all, mida selgitatakse röntgeni abil üldse![/tsitaat]Hambaarsti juures käib küll korralikult ja regulaarselt. Tal ei ole kaariestki. Pidasin silmas seda, et sisehaiguste arsti vms juurde ta küll ei lähe, kui mina ütlen, et suu haiseb. Ise ta ju seda ei tunne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 02:55; 29.03 23:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Hambaarsti juures käib küll korralikult ja regulaarselt. Tal ei ole kaariestki. Pidasin silmas seda, et sisehaiguste arsti vms juurde ta küll ei lähe, kui mina ütlen, et suu haiseb. Ise ta ju seda ei tunne.[/tsitaat]

Kui pole kaariest e. auke, siis usun, et hambakivi on(tavaliselt ongi nii, et kas inimesel terve suu auke või hambakivi-mõlemad probleemid harvem)! Pöörduge parodontoloogi juurde mitte hambaarsti juurde, kahjuks mõned hambaarstid ei näe hambakivi ja ei puhastagi seda korralikult!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 21:01; 28.03 21:13; 28.03 21:47; 30.03 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
Pöörduge parodontoloogi juurde mitte hambaarsti juurde, kahjuks mõned hambaarstid ei näe hambakivi ja ei puhastagi seda korralikult![/tsitaat]
Mida paradontoloog võrreldes tavalise hambaarstiga teisiti teeb? hambakivi võtab ainult ära?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Et katsu ise sõrmega mandleid?[/tsitaat]Jah. Sa ei julge endale sõrme suhu panna või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 04:18; 31.03 07:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui probleem on suus, saab seda ise kindlaks teha. Katsu sõrmega keelepära ja nuusuta mõne aja pärast – kui sõrm haiseb, siis seal see haisuallikas ongi. Sama igemetega, mandlitega.[/tsitaat]
Mina tegin endaga katseid, taskuräti – mitte sõrmedega. Keelepära ongi see, mis haiseb. Hambad ja igemed üldse mitte.
Keelepäral on mingi valkjas katt. kas see on normaalne? Kas seda peaks hambaharjaga maha hõõruma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.03 21:38; 31.03 20:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Halb lõhn suus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.