Esileht Ajaviite- ja muud jutud halb õhk ja külm tuuletu ilm

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: halb õhk ja külm tuuletu ilm

Postitas:
Kägu

Viimased päevad on Tallinna kesklinnas väga halb õhk.
Vaatasin ohuseire.ee lehte, aga seal on oranzid näitajad paari päeva taguses ajas. Täna siis ka lasnamäel üks parameeter lausa punaseks juba läinud.
Pealegi mulle tundub, et see liivalaias asuv mõõtur ei anna täpselt pilti tegeliku olukorra kohta igal pool. Õhk nagu seisaks kohapeal. Kui olid plusskraadid, siis nii hull ei olnud.
Vaatasin, et Eestis tavapärast tuult on oodata kuskil 2 nädala pärast alles.
Huvitav kas see tuuletu ja külm ilm paneb õhu seisma ja hoiab seda pidevat heitgaasi lõhna, mis igale poole imbub?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma elan Lasnamäe nõlval vastu Kadrioru parki, õhk on väga ok. Aga ilmselt tänu sellele, et see on merele avatud piirkond ja pole kunagi päris tuuletu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui olid plusskraadid, siis nii hull ei olnud.

Praegu on ju ka veel plusskraadid. Väikest miinust lubab alles järgmise nädala alguseks.
Äkki sul on lihtsalt astma vm hingamisteede haigus, kui see õhk kogu aeg nii halb tundub? Et mitte õhk pole halb, vaid sul on hingamisraskused?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ohuseire.ee lehte, aga seal on oranzid näitajad paari päeva taguses ajas.

Eile oli kesklinnas hommikul päris karm põhjatuul. Külm ja tugev.
Numbreid ei mäleta, aga mütsi tahtis peast viia.
Täna on see 4m/s edelatuuleks, mis on pehmem.

Ära vaata neid netilehti nii palju, mine õue, tee näpp märjaks, tõsta üles ja hinda ise.
Saad siis ehk aru, et “punases” oled vaid sina ise.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatasin ohuseire.ee lehte, aga seal on oranzid näitajad paari päeva taguses ajas. Täna siis ka lasnamäel üks parameeter lausa punaseks juba läinud.

Kuidas mina näen terves Eestis ainult kahte kollast: üks Lasnas ja teine K-Järves. Muidu kõik rohelised.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud halb õhk ja külm tuuletu ilm