Esileht Ilu Hallid juuksed

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Hallid juuksed

Postitas:

Avastasin täna, et meelekohad on halle juukseid täis, täielik šokk, sest ma olen 25a!
Pole kunagi pead värvinud, sest kunagi teismelisena värvisin ja tekkis hull allergia, nii et pandi AB peale, kaotasin palju juukseid. Mõned aastad hiljem käisin juuksuris ja kordus sama asi.
Nüüd mõtlen, et mida peale hakata nende juustega, proovisin toonivat shampooni, aga see ei peida ju halli, teeb lihtsalt mu tumepruunid juuksed säravamaks. Ma olen täiesti šokis 🙁 mõnele kindlasti mõttetu probleem, aga ma ei taha halle juukseid, appi? 🙁
Ja jutt ei ole paarist karvast, vaid mõlemal pool pead, meelekohtadel need nö kolmnurksed kohad enamuses halli, ma ei tea kuidas ma alles nüüd märkasin.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 20:58; 17.01 13:19; 27.01 12:47; 10.06 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulik on tumepruun, mul pea süsimustad silmad ka.
Hallid ei olegi nii väga hallid, kui pigem lumivalged, sellised jämedamad ja turris otse püsti. Mul isa ja vanaisa ei ole ka hallid, vaid pigem läikivate lumivalgete juustega, paistab, et minul on sama saatus 🙁

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 12:47; 27.01 12:54; 27.01 21:30; 01.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, kuidas ma 20. aastates igatsesin halliks minna. Minu meelest nii äge ja eriline. Samal ajal, kui kõik teised on pikajuukselised blondiinid nagu ühe vitsaga löödud, oleksin mina täishalli poisipeaga. Pagan, mul see ei õnnestunud.

+3
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuidagi värvida ei õnnestu, siis on olemas toonivad lakid. Ma ise kasutan ka, kui juuksed välja kasvanud, aga värvida veel ei viitsi. Küsi Tradehouse’ist, neil oli seal erinevaid. Mul endal üks tumepruun ja keskmine pruun.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga Henna, see ju looduslik.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

on ju olemas igasugu looduslikke ja allergaiavabu sarju, see toonane allergia oli sul vaid selle konkreetse värvi suhtes.
aga see kirjeldus viitab hallinemisele jah. hallid juuksed kaotavad oma siidise ja nõtke struktuuri ja on kuivemad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Henna ja indigo seguga saab 100% looduslikult ilusa tumepruuni tooni ka hallidel juustel. Valmissegatud segusid ei soovita osta, sest seal ei pruugi vahekord õige olla (hallide juuste katmiseks peab hennat olema vähemalt 1/3 segust).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:20; 29.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuste eest, ma pöördun henna ja muu loodusliku värvide küsimuse osas juuksuri poole(neid hennasi ja asju on ikka juuksuritel tavaliselt olemas?) , ehk saan nii tõesti värvitud. Kodus igatahes katsetama ei hakka ja ega oskakski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 12:47; 27.01 12:54; 27.01 21:30; 01.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kuidagi värvida ei õnnestu, siis on olemas toonivad lakid. Ma ise kasutan ka, kui juuksed välja kasvanud, aga värvida veel ei viitsi. Küsi Tradehouse’ist, neil oli seal erinevaid. Mul endal üks tumepruun ja keskmine pruun.

Mina tänan sind selle info eest! Ei teadnud ise nende toodete olemasolust. Nüüd lähen kohe otsima!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma avastasin ka endal meelekohtadel halli juba enne 30ndat. Aga ma avastasin ka seda, et need aeg-ajalt kadusid. Ma ei tea kuhu ja ma ei tea miks. Kas ehk stressitase, söök võis neid tekitada ning kui olukord normaliseerus, siis kukkusid ära või tuli värv tagasi?
Samuti oli muutust näha sõltuvalt sellest, millega pead pesin. Kui pikemalt munakollasega pesin, siis ei olnud ühtki halli karva peas. Praegu olen juba 38, üle 10 aasta mul aeg-ajalt on meelekohtadelt hall ja siis kaovad hallid karvad jälle ära. Muidu ka juuksed pruunid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Fb Hennaskond, selle adminn on üks väga asjatundlik hennataja, sealt saad ka henna asjus nõu küsida. Ta vist värvib teistel ka vajadusel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk saab kuidagi ka lõikusega/kammimisega juukseid sättida, nii et hallid kohad väga silma ei torka? Endale kindlasti tundub peeglisse vaadates, et kohe on näha, aga asi ei pruugi nii hull olla, eriti kui nägu on ikka veel nooruslik, mida see 25-aastaselt ilmselt on. Ausalt, ma ei taha üldse su muret pisendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouses on näiteksolemas Radico taimsed juuksevärvid, mis ei sisalda keemiat. Kuu aega suht püsib peas ka. Kui korra kuus värvida, siis on juustel kena värvitoon peal. Ise olen ka hallikirju ja tavavärvidega värvida ei taha. Loodusliku värviga oma juuksed võtavad kerge tooni peale ja hallid juuksed jäävad sellest kõvasti heledamad, aga mitte hallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh, kuidas ma 20. aastates igatsesin halliks minna. Minu meelest nii äge ja eriline. Samal ajal, kui kõik teised on pikajuukselised blondiinid nagu ühe vitsaga löödud, oleksin mina täishalli poisipeaga. Pagan, mul see ei õnnestunud.

Haa, minul õnnestus! Väga rahul!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tradehouses on näiteksolemas Radico taimsed juuksevärvid, mis ei sisalda keemiat. Kuu aega suht püsib peas ka. Kui korra kuus värvida, siis on juustel kena värvitoon peal. Ise olen ka hallikirju ja tavavärvidega värvida ei taha. Loodusliku värviga oma juuksed võtavad kerge tooni peale ja hallid juuksed jäävad sellest kõvasti heledamad, aga mitte hallid.

Radico ongi henna/indigo segu, olen seda ka ise kasutanud ja see tõesti ei kata halli normaalselt ära, vähemalt minu proovitud tumepruun seda ei teinud. Kui ostad ise eraldi henna ja indigo pulbri ja õiges vahekorras kokku segad, siis katab ka halli. Samamoodi lihtsalt lisad vett ja kannad juustele, aga hoiad raha kokku ja tulemus on parem.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 20:20; 29.01 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naturigin sari, looduslikum. Hind veidi krõbe aga netist saab tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Waku Organics müüb 100% looduslikku juuksevärvi Radico. Taimne. Ka hennat on sees. Tumedad toonid on väga korralikult tumedad ja mul katab igatahes ka hallid juuksed.
https://www.wakuorganics.ee/radico-colour-me-organic.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://tradehouse.ee/et/?i=72967 ma tulin ka Radicot soovitama. Mu peanahale ei sobi ka ükski värv, sellega saan hallid karvad kahe kasutuskorraga kaetud (seal juhendis on kirjas, kuidas seda läbi viia), hoian peas maksimaalse lubatud aja ja see värvimine on väga kerge, kõik vajalik kaasas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kuskil selle radico lõpptulemusi ka näeb, et milline päriselt juustele jääb? Ja peas peab hoidma 45min ja rohkem?? Iseenesest 12€ ja 2x värvimist proovimiseks ei ole ju üldse kallis, lihtsalt valida ei oska, et pildi järgi tundub, et dark ash blonde on minu toon, aga nimi ei sobi kohe kuidagi ????

Parandan, nüüd leidsin googlest näiteid, ikka dark brown on õige ja läheb ostuks. Aitäh soovitajatele, loodan, et sobib ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 12:47; 27.01 12:54; 27.01 21:30; 01.02 15:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka läksid varakult halliks ja olen tumeda peaga. Olen oma 20 aastat lasknud juuksuril värvida ja kõik on ok.juuksuri profivärvid on inimsõbralikumad kui see jama mida poes müüakse.
Mul ei ole kahjuks niipalju aega laste kõrvalt et hennaga mäkerdada. Või kuskil ökosalongis istuda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekkis allergia ja sellepärast “pandi AB peale”? Allergia vastu küll AB ei aita, miski siin ei klapi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuksevärvi tuleb enne pähe panemist nahal testida, et reaktsiooni vaadata. Seda ka kõikide ökovärvide puhul. Igal värvil on olemas õpetus, kuidas täpsemalt seda teha. Minu mäletamist mööda pidi panema väikese ruudukese värvi käevarrele ja ootama sama kaua kui juuksevärvimise aeg ette näeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on tumedad silmad, äkki tõmmum nahk ka veel, siis see hall/valge kombinatsioonis noore näoga on igavesti äge. Aga kahjuks jah ei saa juukseid sundida ühtlaselt hallinema, kui ainult meelekohtadelt, siis võib ennast häirida küll. Loodetavasti looduslikest värvidest abi, sest neid pihustatavaid väljakasvupeitjaid on meelekohal raske kasutada nii, et pool nägu koos poleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Erinevad abivahendid vitamiinid, mineraalid on juuksepigmendi hoidmise jaoks olemas, sellega tegeleb anti age meditsiin, see on kallis ennast niimoodi uurida puurida, samas aitab. Mina olen 35 ja tarbin rosmariinikapsleid, mõjuvad väga hästi juustele ja nende värvile, soovitused just sealt. Eks saab ka ise internetis otsida, aga oma keha markereid saab määrata ikka vereprooviga.Edu!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Ilu Hallid juuksed

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.