Esileht Ilu hallide juuste värvimine – kui tihti?

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: hallide juuste värvimine – kui tihti?

Postitas:

Küsimus eelkõige just loomulikult tumedapäistele, kellel juuksed juba hallisegused. Kui tihti väljakasvu värvite? Kas kord kuus tundub väga tihti ja peaksin kaaluma juuksehooldusoodete (nt šampooni) vahetamist või ongi see tavaline? Kuna ma enne halliks minemist juukseid ei värvinud ja nüüd ka alles mõni aasta sellega tegelenud, siis suht võhik, et kas mul juuksed kasvavad kiiresti või ongi see normaalne, et värv kulub hallilt ruttu maha? Pesema pean neid ka ülepäeviti või kui väljas ei käia, kannatab ühe päeva edasi lükata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 16.04 15:19; 10.08 10:50; 25.08 10:58; 11.09 10:19; 10.10 15:47; 09.11 15:38; 17.11 13:35; 23.11 15:05; 14.12 14:45; 17.02 12:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvin ainult väljakasvu, nii 1,5-2 kuu tagant. juba värvitud osalt püsivärv küll maha ei kulu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin poolpüsivärviga umbes nelja nädala tagant ehk üks kord kuus. Tegelikult kipub vahe pikemaks venima, kui kogu aeg ühtlast juuksevärvi tahta, siis peaks värvima kindlasti igal neljandal nädalal. Vaat sellest ma küll aru ei saa, kuidas püsivärviga saab pooleteist kuu tagant värvida!?! Asi pole ju selles, et värv maha kuluks, vaid väljakasv on näha. Poolpüsivärviga värvingi selleks, et see inetu rant nii silmatorkav poleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka püsivärviga. Vb kasvavad kiiresti – kuna halli ei ole veel megapalju, siis ei ole rant selgelt tajutav vaid pigem ühekauoa siin-seal hallid karvad, mistõttu ei saagi aru, kas kasvab või kulub ???? Ja kuna juuksed nagunii pikad, siis ei pane seda kasvamist ka niiväga tähele üldpikkuses. Ju siis ikka kasvavad rohkem kui ma oskasin arvata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:50; 10.08 21:56; 19.08 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin 4 nädala tagant. Tegelikult peaksin väljakasvu iga 3 nädala tagant värvima (siis on juba selgelt näha, et alt on hall), aga kuna juuksed kehvad, siis lükkan nädalajagu edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üritan värvida kahe kuu tagant, aga kui on enne mingi sündmus, mille puhul tahaks parem välja näha, siis võib vahe olla ka 1,5 kuud. Mul on juuksed õrnakesed ja värvides tuleb neid palju ära ka, sellepärast üritan edasi lükata. Muidu väljanägemise poolest peaks värvima umbes nelja nädala tagant. Mul on juuksed 99% ajast kinni, kui väljakasvu veel eriti näha pole, siis teen külje peale lahu. Kui juba rohkem on välja kasvanud, siis kammin juuksed üle pea, nii ei paista hall nii palju välja. 1-2 kuud värvimata juustega lahku kanda mul küll ei kannata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just vastupidine mure. Värvisin halliks. Ikka selliseks korralikuks tumedamaks halliks, endal mõned hallid karvad ka juba on, eriti oimukohtadel. Olen 41. Ja otsustasin, et aitab, ma tahan nüüd halliks minna kohe. Imeilus värv jäi, ma uhke nagu paabulind. Aga jama selles, et ikka peab jändama, kuna ka hall värv kipub kuluma ja paljastama kollaka blondi. Kasutan four reasonsi tumehallidele juustele mõeldud maski, see aitab. Muidu ma nii armastan oma uut halli juuksevärvi, see sobib nii hästi mu hõbedast ninarõngaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ideaalis värvin iga 4 nädala tagant juuksuris, aga suvel läheb lappama, olen maal – siis ostan poest värvi ja värvin ise. Mul kasvavad juuksed kiiresti, 4 nädalaga on juba väljakasv näha. Suvel on lihtsam ka, sest väljakasvanud osa pleegib ära ja kui juuksed on heledad, siis ei pasta nii tugevalt välja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 07:26; 15.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lasen värvida 40 päeva tagant tavaliselt, vahel ka natuke pikem vahe. Värvitakse mul ainult väljakasvu ja püsivärviga muidugi, ma ikka tahan ju püsivat tulemust ja et hall oleks peidus. Mõnel kasvavad juuksed väga kiiresti, mul on pigem aeglane kasv. Samas mu arust näha on ju mingil hetkel ikka see väljakasv, päris paarimillimeetrist väljakasvu ju on ka mu meelest veider värvima minna. Võibolla, kui oleks oma toon väga hõbehall ja tahaksin muud värvi olla, käiksin tihemini, aga esialgu on mul juusked hallisegused, peale värvitav toon ei ole oma juuste toonist hirmus erinev (rant on ikka, aga kontrast ei ole väga suur), seega ei ole tihedam värvimine nii hädavajalik. Iga kuu värvivad ikka päris mitmed, kel juuksed kiiremini kasvavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kasutad poolpüsivärvi? see katab halli üldiselt vaid korraks. Muidu oleneb ju ainult sellest, kui kiiresti su juuksed kasvavad (ja see on väga individuaalne). Šampoon siin midagi ei muuda.

Ise värvin 1.5 kuu tagant, lihtsalt ei jõua-raatsi tihemini juuksuris käia. Pidevalt värsket ja 5+ tulemust soovides peaks ka iga kuu värvima, sest 1cm kasvavad juuksed kuus kindlasti.

See oleneb ikka konkreetsest värvist.
Varem värvisin loreal castinguga ja kattis halli täiesti, ei kulunud maha vaid kasvas välja. Natukene oleneb ka toonist, vaid üks toon oli teistest natuke erinev ega katnud nii hästi halli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma üldiselt ei ütleks, et mul juuksed ruttu kasvavad, aga hallid juuksekarvad tulevad juba ca 2 ndl peale värvimist. Mul hästi tumedad juuksed. No ajab tigedaks, nii kole. Värvin iga kuu, kus ma pääsen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin kunagi 20 aastat tagasi loomulikult pähklipruun 🙂 Nüüd ilmselt olen loomulikult juba täitsa hall, aga ega ma seda ei tea, sest värvin kogu aeg. Just sellepärast, et väljakasv nii tervavalt silma ei torkaks, olen ka oma juuksed heledamaks värvinud. Selline kuldne tumeblond, nisukarva vist, või meekarva.
Veel kümme aastat tagasi sain värvida 6 nädala järel, siis ei olnud kõik veel hall. Nüüd ilmselt on üleni hall ja pean värvima 4 nädala tagant. Vahel, kui ei ole mingit suurt üritust ega inimestega kokkusaamist (töötan peamiselt kodust), siis venitan ka 5 nädalat välja.
Värvin alati ise poest ostetud püsivärvidega. Vahepeal värvisin ennast jälle tumedamaks ja siis tagasi heledamaks saamiseks käisin juuksuris. Aga nüüd jälle ise. Nii palju hoiab aega kokku juuksuris passimise arvelt, ja raha muidugi ka. Praegu just tellisin endale Tradehousest ühe kallima öökreemi. Algul jäin kõhklema, et nii kallis, aga siis mõtlesin, et ma olen aastatega juuksuri arvelt nii palju kokku hoidnud küll, et võin selle võrra kallimaid kreeme osta 😀

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:59; 14.08 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, jäin mõtlema, et kas on see hallide juust teema pärilik või sõltub see millestki muust. Ise olen juba 50+ ja aastakümneid värvinud heledaks, loomulik värv on kartul, juuksekarv on peenike. Väljakasv on ca 1,5 cm kahe kuuga ja no ei näe halli juukseosa väljakasvul kuigi vanus eeldaks seda kõigiti. Või peidab üldine hele juuksetoon selle nii hästi ära? Värvimas käin ainult juuksuri juures, ise ei värvi kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, jäin mõtlema, et kas on see hallide juust teema pärilik või sõltub see millestki muust. Ise olen juba 50+ ja aastakümneid värvinud heledaks, loomulik värv on kartul, juuksekarv on peenike. Väljakasv on ca 1,5 cm kahe kuuga ja no ei näe halli juukseosa väljakasvul kuigi vanus eeldaks seda kõigiti. Või peidab üldine hele juuksetoon selle nii hästi ära? Värvimas käin ainult juuksuri juures, ise ei värvi kunagi.

Ikka pärilik. Minu vanaemal ei olnud veel seitsmekümneseltki halle juukseid, kaheksakümneselt oli paar hõbedast karva tumedate juuste sees. Tema ei värvinud kunagi oma juukseid. Tema enda emal olevat samamoodi olnud. Kahjuks mina ei ole temasse, mul on hoopis teist tüüpi juuksed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult tasuks ju kiire väljakasvu üle uhkust tunda – juuksed on kiire kasvuga 🙂
Tõenäoliselt on halliks minemise vanus pärilik.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 12:59; 14.08 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul avastas juuksur esimesed hallid juuksed, kui olin 28. Ema hakkas halliks minema alles 50+.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.08 07:26; 15.08 08:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen see, kellel hakkas vara (peale 20-a) halliks minema ja nüüd mõni aasta enne 40 on juuste värv täiesti hall.
Mis teha. Värvin püsivärviga oma loomulikku tumedamat pruuni tooni 1-1,5-kuulise vahega. Nähtav rant tekib juba paari nädalaga, vahepeal kasutan neid järgmise pesuni püsivaid värvipihusteid või 4-5 pesu kestvat toonivat palsamit, et pilt parem oleks

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pruunid juuksed ja ka 1 x kuus. Kodus värvin, aga kvaliteetvärviga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, jäin mõtlema, et kas on see hallide juust teema pärilik või sõltub see millestki muust. Ise olen juba 50+ ja aastakümneid värvinud heledaks, loomulik värv on kartul, juuksekarv on peenike. Väljakasv on ca 1,5 cm kahe kuuga ja no ei näe halli juukseosa väljakasvul kuigi vanus eeldaks seda kõigiti. Või peidab üldine hele juuksetoon selle nii hästi ära? Värvimas käin ainult juuksuri juures, ise ei värvi kunagi.

Sa lihtsalt ei näe seda. Mu ema on 68. loomulikult punapea. ta ei värvigi oma juukseid. ja pol ehall. Erinevus on üksnes selles, et juuksed pole enam nii erksat värvi, punane on tuhmistunud ja kindlasti hallisegune, aga üldmulje on pigem lihtsalt helepunane/helepruun vmt (ei soka täpselt kirjeldada. Aga sellist konkreetselt hõbedaste karvade turritamist nagu tumedate juuste puhul on, ei ole. Aga halliks hakkasid tal ka kuskil 40selt minema, alguses ikka värvis, aga nüüd viimased 5 aastat enam mitte.

Ka ma ise ei ole mingi hullult hall. Olen 37 ja värvima hakkasin 3 aastat tagasi – sest tumedast lihtsalt hallid karvad helendavad. Kui oleksin blond, siis tõenäoliselt ma oma halli koguse peale ei värviks üldse veel või siis triibutamisega lisaksin sära, kui tunduvad tuhmid. samal põhjusel soovitavad paljud juuksurid üle pea värvimise asemel tumedatesse juustesse heledamad triibud teha, et ei pea nii tihti käima, kuna hallid karvad kaovad blondide triipude sekka ära – aga mulle ei meeldi triibutatud juuksed, seda enam, et mustades juustes heledad triibud on ajast ja arust, see sobib ehk heledamasse pruuni juuksesse, kus mulje on loomulik, mitte karjuvalt triibuline 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:50; 10.08 21:56; 19.08 12:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Ilu hallide juuste värvimine – kui tihti?