Esileht Tööelu, raha ja seadused. Halvad tööandjad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Halvad tööandjad

Postitas:
Kägu

Loetlege selles arutelus kõik halvad töökohad, MILLE KOHTA ON TEIL KOGEMUSI!

Ärge laimage põhjust, aga kui teie töökohal esineb diskrimineerimist, ebaausust või isegi kuritegevust ja miks teised tööotsijad peaksid sellest töökohast kaarega mööda käima, siis räägige sellest.

Soovitatav on siin kommenteerida alles siis kui teil on uus töö juba olemas, kuna veel ebasoodsas kohas olles või äsja sealt lahti lastuna võib uue töö leidmine minna keeruliseks.

+3
-21
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Alustuseks räägi ka.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi halbu ja väga halbu tööandjaid on palju, siis ei maksa unustada, et inimeste kogemused on erinevad. Olen töötanud ettevõtetes, kus mulle üldse ei meeldinud, aga see ei tee nendest automaatselt halba tööandjat. Pigem on asi töö iseloomus ja millised töökaaslased sulle satuvad. Näiteks ei ole võrreldav töö mingi tanklaketi mugavuspoes vs peakontoris, need on ikka kaks väga erinevat asja.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Loetlege selles arutelus kõik halvad töökohad, MILLE KOHTA ON TEIL KOGEMUSI!

    Ärge laimage põhjust, aga kui teie töökohal esineb diskrimineerimist, ebaausust või isegi kuritegevust ja miks teised tööotsijad peaksid sellest töökohast kaarega mööda käima, siis räägige sellest.

    Soovitatav on siin kommenteerida alles siis kui teil on uus töö juba olemas, kuna veel ebasoodsas kohas olles või äsja sealt lahti lastuna võib uue töö leidmine minna keeruliseks.

    Teed artikli?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed artikli?

Sellise lasteaiatasemel grammatikaga?!

+18
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma püüan halbu tööandjaid eos vätida; väga ammusest ajast jäid mulle meilile jooksma teatud piirkonna tööpakkumised ning kui mõni tööandja otsib pidevalt ja aastaid töötajaid, ilma, et ta vahepeal laieneks ja kasvaks, siis sel on tõenäoliselt põhjus ja ma ei hakka seda omal nahal katsetama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

halb tööandja on see, kus töötaja ei püsi. pidevalt samale ametikohale töötajat otsiv asutus ei tee midagi, et parandada töötegemistingimusi.

asutuse imago muutub läbikäiguhooviks.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed artikli?

Sellise lasteaiatasemel grammatikaga?!

Mõtlesin just sama, et nii palju kirjavigu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed artikli?

Sellise lasteaiatasemel grammatikaga?!

Neid tänapäeva artikleid lugedes… keskmine ajakirjanik ongi lasteaia tasemel

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed artikli?

Sellise lasteaiatasemel grammatikaga?!

See ju tänapäeval tavaline.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks teatud ehetepoekett. Vaimuhaige omanik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks teatud ehetepoekett. Vaimuhaige omanik.

Kas mõtled seda ketti, kus omaniku eesnimi algab I-tähega?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks teatud ehetepoekett. Vaimuhaige omanik.

Kas mõtled seda ketti, kus omaniku eesnimi algab I-tähega?

jep…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge laimage põhjust

Mida see küll tähendada võiks?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

imelikke tööandjaid on olnud mitmel pool.
kõige jaburam oli viimane tööpäev ühes Ametis, kus tunniajase vahega oli mu kabinetis järjest 2 inimest: kõigepealt käis Linnapea isilikult kätt surumas, head vana-aasta lõppu soovimas, lisaks tänas hea töö eest ning… tunni aja pärast tuli ülemus ja teatas, mind päeva pealt koondatakse (katseaeg), kuna nad tahavad üht teist kandidaati veel “proovida” sellele kohale.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

imelikke tööandjaid on olnud mitmel pool.

kõige jaburam oli viimane tööpäev ühes Ametis, kus tunniajase vahega oli mu kabinetis järjest 2 inimest: kõigepealt käis Linnapea isilikult kätt surumas, head vana-aasta lõppu soovimas, lisaks tänas hea töö eest ning… tunni aja pärast tuli ülemus ja teatas, mind päeva pealt koondatakse (katseaeg), kuna nad tahavad üht teist kandidaati veel “proovida” sellele kohale.

Koondati, et teine inimene sama ameti peale võtta? Või leiti mingi fiktiivne põhjendus vallandamiseks, et ei oldud katseaja tulemustega rahul vms?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koondati, et teine inimene sama ameti peale võtta? Või leiti mingi fiktiivne põhjendus vallandamiseks, et ei oldud katseaja tulemustega rahul vms?

nagu hiljem teada sain, võeti järgmine ka täpselt kaheks kuuks. ja siis kolmandana võeti (ja jäeti aastateks) ühe suure ülemuse sõbranna, kes konkursi toimumise ajal oli seotud mingi tähtajalise töölepinguga. meie olime lihtsalt augutäited.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koondati, et teine inimene sama ameti peale võtta? Või leiti mingi fiktiivne põhjendus vallandamiseks, et ei oldud katseaja tulemustega rahul vms?

nagu hiljem teada sain, võeti järgmine ka täpselt kaheks kuuks. ja siis kolmandana võeti (ja jäeti aastateks) ühe suure ülemuse sõbranna, kes konkursi toimumise ajal oli seotud mingi tähtajalise töölepinguga. meie olime lihtsalt augutäited.

Kui järjest võeti inimesi asemele, siis ei saanud ju olla ametikoha koondamine, pigem ikka vallandati või oli tegemist tähtajalise lepinguga. Kui just ei mõeldud välja uusi ametinimetusi ja tööülesandeid, kuigi tegelikult töö sisu oli sama.

 

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks farmaatsia-ettevõte, üsna suur ning seal teatud osakonnas on ülemus psühhopaat ja kogu firma töökoormus liiga suur, mis tingib ükskõik milliste tööülesannete väga vaevalise täitmise, aga alati on kiire-kiire…. Ma kahjuks alles otsin uut tööd, ei julge täpsustada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt need jutud liiguvad suust suhu, sest inimesed räägivad omavahel. Enne kuhugi tööle asumist uuri tausta.

Oma kogemusest ei soovita minna tööle mikrofirmadesse, kus on Eesti omanik (eraisik), piltlikult 10 töötajat (reaalselt 10 +-5) ja mis on loodud 15-25a tagasi. Sellistes firmades on üldiselt väga madal juhtimiskvaliteet, sest omanikud said kunagi omal ajal (nõuka ajal) ärìsse jala ukse vahele. Ennast koolitada juhiks pole vaevutud. Töötajatesse suhtutakse kui rahategemise masinatesse. Puudub usaldus meeskonnas. Kokkuvõttes töötad düsfunktsionaalses meeskonnas ja kurta pole kusagil, sest omanik on juht. Parimal juhul oskad omanikule piisavalt pugeda ja saad hästi läbi, halvimal juhul tehakse sulle karjuvas toonis aeg ajalt selgeks sinu töökohustused.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks Eesti suurhaiglaid. Ma enam mitu aastat seal ei tööta (lahkusin omal soovil), kuid siiamaani hakkab kõhus keerama, kui sellele mõtlen. Milline ebakollegiaalsus, üksteisele ärapanemine, nii juhtkonna, arstide kui õdede tasandil. Kedagi eriti sügavalt ei huvita patsientide heaolu ja et justkui ollakse siin koos ühise eesmärgi nimel (patsiendid, ravimine, haigete heaolu ja paranemine), vaid käib pidev kolleegidele koha kättenäitamine, päheistumine, demagoogitsemine, võimutsemine ja manipulatsioon. Tegelikku füüsilist tööd tegevad inimesed (need, kes reaalselt patsiente puudutavad – nii arstid, õed kui hooldajad – on tööriistad HK lepingu täitmiseks, mitte inimesed ega spetsialistid. Kõikvõimalikel ülemustel on tore ja mugav olla ja raha jookseb, meditsiinist ei tea nad sageli enam üldse kuigi palju, kuigi on kunagi meedikuks õppinud.  Väga-väga kurb. Patsiendid muidugi ei tea sellest eriti midagi, mis tagatubades, trepimademetel ja kohvinurkades toimub.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Patsiendid muidugi ei tea sellest eriti midagi, mis tagatubades, trepimademetel ja kohvinurkades toimub.

Ei tea, aga tunda on…

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge laimage põhjust

Mida see küll tähendada võiks?

Et kirjutas mitte eesti emakeelega inimene

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh haiglate puhul on suur vahe, kas oled Tartus või Tallinnas. Tartus on kasti süsteem ikka väga jäik. Tallinnas on asi veits lahedam.

 

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma kogemusest ei soovita minna tööle mikrofirmadesse, kus on Eesti omanik (eraisik), piltlikult 10 töötajat (reaalselt 10 +-5) ja mis on loodud 15-25a tagasi. Sellistes firmades on üldiselt väga madal juhtimiskvaliteet, sest omanikud said kunagi omal ajal (nõuka ajal) ärìsse jala ukse vahele. Ennast koolitada juhiks pole vaevutud.

15 aastat tagasi oli nõukaaeg?

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas mõnes suurhaiglas mõnus õhkkond ka on. Olen päris tihe haiglas viibija ja olen olnud nii PERH-is kui ITK-s. Mõlemas tundub halb õhkkond. Õed on tõredad, umbkeelsed, õiendavad kogu aeg. Kui arst ilmub, on nad madalamad kui muru, aga patsiendid on nagu mingi biomass, kelle peal võib ennast välja elada. PERH-s tundus vähemalt ravikvaliteet parem, ITK-s see ka üsna halb. Olen ka ise õeharidusega, aga vaatasin mõlemas kohas, et töötada ei tahaks kummaski kohas.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh haiglate puhul on suur vahe, kas oled Tartus või Tallinnas. Tartus on kasti süsteem ikka väga jäik. Tallinnas on asi veits lahedam.

Olen töötanud ka ühes Saksamaa haiglas ja sealne kastisüsteem oli veel palju hullem kui mis iganes Eesti haiglas

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh haiglate puhul on suur vahe, kas oled Tartus või Tallinnas. Tartus on kasti süsteem ikka väga jäik. Tallinnas on asi veits lahedam.

Olen töötanud ka ühes Saksamaa haiglas ja sealne kastisüsteem oli veel palju hullem kui mis iganes Eesti haiglas

Oudne

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed artikli?

Sellise lasteaiatasemel grammatikaga?!

Ajakirjanikud ongi Tänapäeval sellise grammatikaga ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen olnud ITK-s, seal on erineva tasemega inimesi. Ühe vanainimese juures istus väga tore hooldaja kogu aeg kõrval ja rääkis temaga (puusaluumurd oli mutikesel) piikalt piikalt, ise oli venelanna, sai kenasti eesti keeles räägitud. Mina olin operatsioonil, sama õde abistas ka mind kui vaja, väga kena inimene oli. Kirurg oli ka igati sõbralik ja tasemel, ei märganud, et keegi oleks tema ees kuidagi kahte lehte jooksnud või teisiti käituma hakanud. Sünnitus oli mul mõned aastad varem samuti ITK-s, üldse ei kurda.

Ebameeldivat suhtumist kohtasin EMOs, see oli reede õhtu, vahetuse lõpu aeg, eks nad olid muidugi väsinud ka seal sel ajal. Järgmise päeva hommikul kui tagasi läksin, siis oli juba leebem vahetus peale tulnud. (mind kutsuti tagasi haigla poolt).

Arstide seas olen kohanud palju erinevaid inimesi, eks kõigil on oma kiikse. Olen kokku puutunud (tööalaselt) psühhiaatriga, kellel oli mitu erinevat foobiat.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Halvad tööandjad