Esileht Tööelu, raha ja seadused. Halvad tööandjad

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Halvad tööandjad

Postitas:
Kägu

njaa, ITK ortopeedia-traumatoloogias olen isegi töötanud. Aga vat see ühe kliendi juures hooldaja istumine – osakonnas on veel 40 patsienti ja tema istub ühe juures.

Osa selle osakonna töötajatest on endised Seppo kliiniku inimesed. Vat seal oli  äga sõbralik õhkkond.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

imelikke tööandjaid on olnud mitmel pool.

kõige jaburam oli viimane tööpäev ühes Ametis, kus tunniajase vahega oli mu kabinetis järjest 2 inimest: kõigepealt käis Linnapea isilikult kätt surumas, head vana-aasta lõppu soovimas, lisaks tänas hea töö eest ning… tunni aja pärast tuli ülemus ja teatas, mind päeva pealt koondatakse (katseaeg), kuna nad tahavad üht teist kandidaati veel “proovida” sellele kohale.

linnapea ei tea ju ametite sisemistest personaliasjadest midagi. Ja kui isegi teab, oleks ikkagi kõik kabinetid läbi käinud et töötajaid võrdselt kohelda ja endast nö poliitiline meenutus jätta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen olnud ITK-s, seal on erineva tasemega inimesi. Ühe vanainimese juures istus väga tore hooldaja kogu aeg kõrval ja rääkis temaga (puusaluumurd oli mutikesel) piikalt piikalt, ise oli venelanna, sai kenasti eesti keeles räägitud. Mina olin operatsioonil, sama õde abistas ka mind kui vaja, väga kena inimene oli. Kirurg oli ka igati sõbralik ja tasemel, ei märganud, et keegi oleks tema ees kuidagi kahte lehte jooksnud või teisiti käituma hakanud. Sünnitus oli mul mõned aastad varem samuti ITK-s, üldse ei kurda.

Ebameeldivat suhtumist kohtasin EMOs, see oli reede õhtu, vahetuse lõpu aeg, eks nad olid muidugi väsinud ka seal sel ajal. Järgmise päeva hommikul kui tagasi läksin, siis oli juba leebem vahetus peale tulnud. (mind kutsuti tagasi haigla poolt).

Arstide seas olen kohanud palju erinevaid inimesi, eks kõigil on oma kiikse. Olen kokku puutunud (tööalaselt) psühhiaatriga, kellel oli mitu erinevat foobiat.

Sa ei räägi päris teemasse. Sa räägid kui patsient, aga teema on töökohast (tööandjast), st sina patsiendina ei näe ega tea seda, mis toimub haiglates kolleegide vahel. See on täiesti teine maailm kui patsiendi oma.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti teine maailm kui patsiendi oma.

Mitte päris. Halb õhkkond jõuab ka patsiendini.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on tööandja siis halb, kui tal on teatmik.ee-s kirjas, et ta keskmine hinnanguline palk on 500 eurot. Järelikult nihverdab maksudega, arveldab sulas ja kotib töötajat.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Halvad tööandjad