Esileht Pereelu ja suhted Halvasti ütlemine

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: Halvasti ütlemine

Postitas:
Kägu

Mis asja te siin soovitate? Spa, romantiline õhtusöök jms. Ainuke asi mis toimib-lahuta. Ja seda kiiremas korras.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

boksigu patju

Misasja? Boksigu? Mis keeles sa räägid?

See on ju düskraafia keel, ma oskan ka selles keeles kirjutada :P.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie peres ei öelda midagi halvasti. Minu lapsepõlvekodu oli teistsugune. Öeldi igat, eri toonil ja sõnastuses. Mees on mind ka ümber kasvatanud. Aga vahel ma tunnen puudust oma emotsioonide väljastamisest. Mulle tundub vahel et meil on nagu vilets rahvateater. Tunded tuleb panna sõnadesse-ma olen nii vihane, et tahaks sind sõimata. Ja seda öeldakse monotoonselt ja häält tõstmata:)

Nii on ka õudne. Korra kõva häälega põrgu saata on mõnusam. Ropult sõimata on muidugi vale, aga täiega vihaselt olles monotoonse-vaikse häälega nentida, et ma tahaks sind sõimata, endal sees kõik keeb. No ei!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline stamplause – minuga nii ei räägita! Mehel ei ole pidanud seda ütlema, aga pubekatele küll.

Mina pubekana ütlesin sellise rumala käratamise peale vastu: “Räägitakse. Ma praegu räägin”.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on selline stamplause – minuga nii ei räägita! Mehel ei ole pidanud seda ütlema, aga pubekatele küll.

Mina pubekana ütlesin sellise rumala käratamise peale vastu: “Räägitakse. Ma praegu räägin”.

Eks õigem sõnastus oleks : “Ma ei luba endaga sellisel viisli rääkida.” Nii pubekatele kui mehele.

Võib ka lisaks öelda, et: “Ma armastan ja austan sind, aga armastan ja austan ennast ka ning  ja ei lase endaga selliselt käituda.”

Eneseaustuse kõrgel hoidmine ning ka seda lastele välja näitamine (neile õpetamine) on oluline osa nende kasvamisest. Muidu õpivad veel, et neendest võivad ka mehed ja teised inimesed (näiteks nende tulevased pubekatest lapsed) lihtsalt hoolimatult üle sõita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks õigem sõnastus oleks : “Ma ei luba endaga sellisel viisli rääkida.” Nii pubekatele kui mehele.

Kui ma oleksin mees või puberteetik, siis selle peale ma vastaksin, et sa ei saa mind keelata.

Või et okei, lööme käed, aga siis ei tohi sina ka minuga praegusel toonil rääkida. See, et ma olen sinu laps (või mees), ei tähenda, et sina võid minuga kamandaval toonil rääkida ja häält tõsta, aga mina ei sinuga nii ei tohi. Niisiis ema/naine, kas edaspidi räägid sa minuga ainult viisakal, lahkel ja lubupidaval toonil?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted Halvasti ütlemine