Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Halvustav suhtumine kui rasestuda kunstlikult ivf jne

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Halvustav suhtumine kui rasestuda kunstlikult ivf jne

Postitas:

Mõned halvustavadki kõike ja kõiki.

Mul on üsna palju rasedusi katkenud – halvustati ka selle pärast – mees on liiga vana, mul on liiga raske töö, küllap tarvitasin nooruses antibeebipille, tegin raseduste ajal valesid asju jne – ühesõnaga ise olen süüdi, et rasedused katkesid. Normaalsel naisel ei juhtu ju niimoodi!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peab sellistest asjadest mööda küla rääkima.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul halvustavat suhtumist ei ole olnud. Küll aga kui olen seletanud mis teema meil mehega on, siis on soovitatud, et me ikka prooviks loomulikul teel, sest küll õnnestub. Nooo..ei õnnestu ???? aga tänan soovituse eest, olen juba proovinud seda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 16:34; 26.11 08:08; 26.11 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul halvustavat suhtumist ei ole olnud. Küll aga kui olen seletanud mis teema meil mehega on, siis on soovitatud, et me ikka prooviks loomulikul teel, sest küll õnnestub. Nooo..ei õnnestu ???? aga tänan soovituse eest, olen juba proovinud seda.

Just-just.. mu isiklik lemmik on “lõdvaks laskmise” soovitus – lihtsalt ärge mõelge selle peale ja küll siis ise juhtub ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul halvustavat suhtumist ei ole olnud. Küll aga kui olen seletanud mis teema meil mehega on, siis on soovitatud, et me ikka prooviks loomulikul teel, sest küll õnnestub. Nooo..ei õnnestu ???? aga tänan soovituse eest, olen juba proovinud seda.

Just-just.. mu isiklik lemmik on “lõdvaks laskmise” soovitus – lihtsalt ärge mõelge selle peale ja küll siis ise juhtub ????

Või siis igsugused toidusoovitused, mis teevad tervise tugevaks. Meie puhul on probleem mehes ja mulle on öeldud, et sööda oma mehele sibulat, kala jms asju sisse, sest küll siis see laps tuleb. ????????‍♀️????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 16:34; 26.11 08:08; 26.11 18:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen seetõttu väga valikuliselt rääkinud oma IVF-idest. Näiteks mu lapse vanavanemad ei tea sellest. Vanema generatsiooni puhul (rohkem küll minu vanavanemate) seas on selliseid arvamusi kuulda, et “ega need katseklaasilapsed ikka normaalsed lapsed ei ole” ja et “kui pole antud lapsi saada, siis polegi seda looduse poolt ette nähtud”. Nagunii tulevad nõrga tervisega jne.

Samas teistes (rohkem omaealiste) ringkondades pole ma IVF-ist saladust teinud. Ma usun, et on palju paare, kel rasestumisega raskusi ja siis on just hea kuulda, et keegi teine sama jama läbi teinud on. Kui me triipe püüdsime väga pikalt ja õnnetult, siis ümberringi kõik jäid rasedaks “täitsa kogemata” ja “enne kui triipude püüdmisega alustadagi jõudsime”. Siis tekkiski mul tunne nagu me oleks ainsad, kel üldse selle nii “normaalse ja lihtsa” asjaga probleem on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasin mainida kuidas mu üks väga lähedane sõber rääkis ülientusiastlikult kuidas tema sõbra sõbra sõber tegi ka IVF-i ja kuidas nende laps on autist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.11 16:34; 26.11 08:08; 26.11 18:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Halvustav suhtumine kui rasestuda kunstlikult ivf jne