Esileht Pereelu ja suhted halvustav suhtumine vallalistesse naistesse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: halvustav suhtumine vallalistesse naistesse

Postitas:

Kas tunnete ka halvustavat suhtumist vallalistesse naistesse? Olen veel suhteliselt noor, 29 aastane, aga ei taha kuuldagi ühegi mehega koos elamisest. Mees oleks vast siis variant kui üldse muidu hakkama ei saaks. Millegi pärast tunnen varjatult imelikku suhtumist, et elan ikka veel üksinda ega plaanigi peret luua. Näiteks minuvanune meessoost ebameeldiv kolleeg pidevalt küsis, mis ma täna teen ja kõva häälega toonitas, et mul lapsi ei ole.

+5
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lapsi ei ole, siis ongi ju suurem valik teha, mida ise tahad. Kus siin halvustamine on?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees üritas külge lüüa hoopis 😀 See laste puudumise rõhutamine oli pigem selleks, et veenduda, et sul lapsi pole 😀

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mingitel ekremeelsetel häirida. Sinu elu, ise tead kuidas sa seda elad. Kui materiaalselt sõltumatu oled, siis pole sul eriti põhjust mingi mehega vägisi koos elada. Lapsed ja armastus on teine asi, kui need on mängus siis vbl hakkad kooselule teisiti vaatama.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teen mis tahan, mul lapsi pole, kelle pärast ei saa teha mida tahan. ja küsid, et mis tema teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näiteks minuvanune meessoost ebameeldiv kolleeg pidevalt küsis, mis ma täna teen ja kõva häälega toonitas, et mul lapsi ei ole.

See on vist kahjuks see juhtum, kus kaks puudega isikut kohtuvad.

Puudega mees loodab, et paneb oma idiootsusega naisel jalad rohkem harki käima ja vastav naine arvab, et sellise planktoni möla on tema jaoks elus ülioluline ja võtab selle südamesse. (ja teeb teema)

Te vist peaks mõlemad kuskil hotellis toa võtma ja asja ära tegema, nii sarnased ja sobivad olete.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 22:49; 24.04 08:02; 24.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tunnete ka halvustavat suhtumist vallalistesse naistesse? Olen veel suhteliselt noor, 29 aastane, aga ei taha kuuldagi ühegi mehega koos elamisest. Mees oleks vast siis variant kui üldse muidu hakkama ei saaks. Millegi pärast tunnen varjatult imelikku suhtumist, et elan ikka veel üksinda ega plaanigi peret luua. Näiteks minuvanune meessoost ebameeldiv kolleeg pidevalt küsis, mis ma täna teen ja kõva häälega toonitas, et mul lapsi ei ole.

Sellist suhtumist kui vanasti pole ikka ammu juba. Muidugi võib igasugune vaenulik suhtumine tunduda halvustamisena ja ega see nooremaid ju ei aita, kui öelda, et vanasti oli hullem. Olid ajad kui vanemad otsustasid, kuna sa abiellud ja kellega. Kas selline elukorraldus sobiks ja kuidas siis end tunneks ?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tunnete ka halvustavat suhtumist vallalistesse naistesse? Olen veel suhteliselt noor, 29 aastane, aga ei taha kuuldagi ühegi mehega koos elamisest. Mees oleks vast siis variant kui üldse muidu hakkama ei saaks. Millegi pärast tunnen varjatult imelikku suhtumist, et elan ikka veel üksinda ega plaanigi peret luua. Näiteks minuvanune meessoost ebameeldiv kolleeg pidevalt küsis, mis ma täna teen ja kõva häälega toonitas, et mul lapsi ei ole.

oh sind lumehelbekest

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 00:20; 23.04 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina abiellusin 29-aastaselt, ajal kui 22 oli viimne taks. Sellistele vastasin otse – eks vanatüdrukuid peab ka olema. Ja suuke jäi kinni.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole vallaline naine mitte see, kes üksi elab, vaid, see, kes pole abielus. Elukaaslasega koos elav naine on ka vallaline.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:06; 23.04 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

see mida sa tunned, on su isiklik probleem

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See meenutab mulle, kuidas sain siit ühe käo käest sõimata, et olen 35 ja mul on ainult 1 laps. Mul kästi hoogu juurde anda, sest “teistel minuvanustel on juba ammu vähemalt 3 last”.

Ma ei saa üldse aru, mida teab mingi kolleeg töö juurest sinu eraelust? Mida teab lastest, mitut ise kasvatab? Lase kõrvust mööda nagu ei kuulekski. Suhtumine lastetutesse naistesse on sama, mis lastega naistesse. Kui oled lastetu, on see probleem. Kui sul on lapsed, annab ikka vigiseda laste arvu üle. Kes on loodud vigiseja, see vigiseb igas olukorras.

Sulle lohutuseks võin öelda, et 29-selt olin samuti vaba ja vallaline. Mehe leidsin alles 31-selt ja lapse sain 32-selt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 25-aastasena kolmanda lapse & paar pooletoobist pakkusid end mulle isiklikult näitama, mismoodi kondoomi kasutataxe. Ela kuidas iganes, kõigile meeldida ei jõua niikuinii. Kuni sympaatsematele yldiselt sobid, on kõik korras, ebameeldivad saagu enda eluga hakkama.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, mida sa kirjeldad, on üht liiki ahistamine. Enamasti teevad seda nilbed vanamehed. Ma eriti ei usu, et naised või normaalses paarisuhtes mehed, nooremad vallalised mehed mingeid selliseid märkusi loobiksid. Keegi, kes reaalselt tahaks sulle kulge lüüa, ei tule ju kohe esimese hooga sellise jutuga, et kuule, sa oled üksi ja lapsi pole, ma aitan sind, vaesekest. Kui mõni sellise jutuga isend leidubki, siis see inimene on mingi vaimse hälbega ja parem eemale hoida nagunii 😀

Ma pigem arvan seda, et sind ennast sisimas häirib see, et oled juba 29 ja ikka üksi, kuigi kõva häälega räägid, et sulle praegune elukorraldus meeldib. Nilbete vanameeste juttudest ei ole iial mõistlik end häirida lasta aga kui see häirima hakkab, ju siis mingi alateadlik soov sinus on juba tärganud, et äkki ikka suhe ja ehk kunagi ka laps. Bioloogiline kell, you know. Mõnel see kell hakkabki tiksuma hiljem. Mina sain lapse 30ndate teisel poolel, aga see soov, et võiks ikka mingi laps ka olla, hakkaski tekkima siis kui 30 ette tiksus. Pärast seda asusin tööle selle nimel, et oleks oma kodu, et kui kunagi laps peaks tulema, siis ei elaks enam kuskil üürikas. Enne seda olin elanud siin, seal ja kolmandas kohas, isegi kommuunis ja ühel suvel lihtsalt käisin ringi, seljakott seljas, kord ühe, kord teise juures, mööda Eestit ja Euroopat (põhivara oli vanematekodus, kus ma käisin heal juhul korra nädalas.) Ei tundnud seda, et keegi oleks halvasti suhtunud, pigem öeldi, et oh kui saaks ka nii, veel. Minu silmis selline elu siiski ei olnud midagi sellist, mida tahtnuks püsivalt tegema jäädagi. Oli tore, aga otsa sai. Omast kogemusest võin öelda, et kui sa hakkad teiste ütlemisi liiga südamesse võtma, siis tuleb hakata enda sisse vaatama. See, et kergelt häirib, on loomulik, ikka on nõme kui mingi nilbik vastikuid märkusi teeb, aga kuna sa juba siin perekooli teema teed, siis…

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole vallaline naine mitte see, kes üksi elab, vaid, see, kes pole abielus. Elukaaslasega koos elav naine on ka vallaline.

Juriidiliselt nii on jah, kolmas variant on veel lesk.

Aga teemaalgataja, ära lase häirida end. Sa oled noor, lastetu ja suvi tuleb. Naudi elu ja igno igasuguseid troppe, kellel puudub taktitunne!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ei ole vallaline naine mitte see, kes üksi elab, vaid, see, kes pole abielus. Elukaaslasega koos elav naine on ka vallaline.

Juriidiliselt nii on jah, kolmas variant on veel lesk.

Aga teemaalgataja, ära lase häirida end. Sa oled noor, lastetu ja suvi tuleb. Naudi elu ja igno igasuguseid troppe, kellel puudub taktitunne!

hea idee sul
abiellugu kadunukesega, siis ongi kohe lesk valmis ja ei pea mehele minema

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 00:20; 23.04 12:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tunnete ka halvustavat suhtumist vallalistesse naistesse? Olen veel suhteliselt noor, 29 aastane, aga ei taha kuuldagi ühegi mehega koos elamisest. Mees oleks vast siis variant kui üldse muidu hakkama ei saaks.

Imelik suhtumine. Nagu mees oleks mingisugune koorem sul kaelas. Suhted tekkivad ju ikka kui inimestel on midagi pakkuda ja koos on tore olla. Suhtes võib olla, aga ei pea ju kaaslasega koos elama. Su enda peas puhtalt see probleem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei kommenteerinud ju su vallalisust vaid laste pudumist. Mina ei ole vallaline, aga meil ei ole lapsi peres.
ja tajun küll seda kolleegide poolt nagu minu vaba aeg poleks nii täisväärtuslik kui nende oma kuna mina ei veeda seda laste eest hoolitsedes.
kui mõnikord ütlen et mulle mingi aeg ei sobi koosolekuks sest teen sellel ajal midagi muud siis öeldakse et ‘ah sa saad ju seda muuta, sul pole lapsi’.(pole kellast kellani töö)
väga kummaline on teise inimese lastearvu kommenteerimine!
kõik ei saa lapsi kuigi väga tahaksid. ja kõik ei taha lapsi ja nende jaoks on laste omamine nagu kellegit eise jaoks laste mitteomamine. mis see kellegi teise asi on

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 16:42; 23.04 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks üldistada? Vallalistesse naistesse? Olin ka suhteliselt kaua vallaline, lasteta naine ja keegi ei kobisenud. 27-aastaselt tekkis esimene püsisuhe, mis osutus õnnestunuks. Lapsi 2, needki päris suured juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei kommenteerinud ju su vallalisust vaid laste pudumist. Mina ei ole vallaline, aga meil ei ole lapsi peres.

ja tajun küll seda kolleegide poolt nagu minu vaba aeg poleks nii täisväärtuslik kui nende oma kuna mina ei veeda seda laste eest hoolitsedes.

kui mõnikord ütlen et mulle mingi aeg ei sobi koosolekuks sest teen sellel ajal midagi muud siis öeldakse et ‘ah sa saad ju seda muuta, sul pole lapsi’.(pole kellast kellani töö)

väga kummaline on teise inimese lastearvu kommenteerimine!

kõik ei saa lapsi kuigi väga tahaksid. ja kõik ei taha lapsi ja nende jaoks on laste omamine nagu kellegit eise jaoks laste mitteomamine. mis see kellegi teise asi on

Sina oled kuidagi kibestunud. Loomulikult sa saad muuta aegu, sest sa ei pea vastutama mitte kellegi eest peale iseenda. Kuna sul lapsi pole, siis sa seda erinevust ehk ei adu? Et mis vahe on elada enda elu ja mis on elada sinust sõltuvate inimeste (laste) elu. Teiste eest vastutamist sa ei tunneta.

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 08:06; 23.04 17:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei kommenteerinud ju su vallalisust vaid laste pudumist. Mina ei ole vallaline, aga meil ei ole lapsi peres.

ja tajun küll seda kolleegide poolt nagu minu vaba aeg poleks nii täisväärtuslik kui nende oma kuna mina ei veeda seda laste eest hoolitsedes.

kui mõnikord ütlen et mulle mingi aeg ei sobi koosolekuks sest teen sellel ajal midagi muud siis öeldakse et ‘ah sa saad ju seda muuta, sul pole lapsi’.(pole kellast kellani töö)

väga kummaline on teise inimese lastearvu kommenteerimine!

kõik ei saa lapsi kuigi väga tahaksid. ja kõik ei taha lapsi ja nende jaoks on laste omamine nagu kellegit eise jaoks laste mitteomamine. mis see kellegi teise asi on

Sina oled kuidagi kibestunud. Loomulikult sa saad muuta aegu, sest sa ei pea vastutama mitte kellegi eest peale iseenda. Kuna sul lapsi pole, siis sa seda erinevust ehk ei adu? Et mis vahe on elada enda elu ja mis on elada sinust sõltuvate inimeste (laste) elu. Teiste eest vastutamist sa ei tunneta.

see et mul pole lapsi ei tähenda et ma ei pea teiste eest vastutama ja mul pole kohustusi.
olen ühe MTÜ ja kahe firma omanik (ja mul on töötajad kelle eest vastutan), paaris kohas vabatahtlik, hooldaja oma vanaemale ja treener laste tantsurühmale.

roosas mullis lapsevanemad ei taju kõiki muid kohustusi enda ümber sest nad ise jäävad hea meelega muudest kohustustest kõrvale oma laste ettekäändega.
keskmine lapsevanem ei taju et maailmas on muud vastutust kui tema 1.6 last ja peab end seetõttu maailmanabaks kes saab teistele ettekirjutusi teha.

ja kujuta nüüd ette et su tööandja ei tule õigeaegselt su arenguvestlusele sest keegi ütles talle teises kohas et võib suvalisele ajale koosoleku tõsta sest tal pole lapsi. Või et su laste treener ei ilmu kohale sest ‘tal ei ole lapsi’.
või no kujuta ette et oled vana ja haige ja sul on hooldaja kes heal päeval ei too sulle toitu sest koosolek sai poe lahtiolekuajale sest ‘sul ei ole lapsi’

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 16:42; 23.04 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina oled kuidagi kibestunud. Loomulikult sa saad muuta aegu, sest sa ei pea vastutama mitte kellegi eest peale iseenda. Kuna sul lapsi pole, siis sa seda erinevust ehk ei adu? Et mis vahe on elada enda elu ja mis on elada sinust sõltuvate inimeste (laste) elu. Teiste eest vastutamist sa ei tunneta

Sinu jutt jätab mulje, nagu inimene ise ja tema isiklikud plaanid pole midagi väärt. Miks peaks ennast vähem hindama kui lapsi?

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just. Lastele veel leiab hoidja, kui väga vaja, aga kui ma kuulun laulukoori või korvpallinaiskonda või loomade varjupaiga igapäevaste vabatahtlike hulka, siis sorry, soolake sisse oma kolme osavõtjaga koosolek, millel arutatavad teemad saax rahulikult meilitsi ära klaarida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa elad mingis paralleelmaailmas? Ma olen samas vanuses ja võin öelda, et 2/3 eakaaslastest pole veel lapsi ning kedagi see ei huvita. Jah, paljud on endale juba kaaslase leidnud, ka abiellutud, kuid noh, veerand on ikka vallalised ning ka neile ei käi keegi peale. Me oleme ju täiesti teine põlvkond, kes mööda maailma laiali pudenes ning kellel ei olnud 22 viimane taks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa elad mingis paralleelmaailmas?

See lihtsalt PEAB olema mingi teine maailm, lausa klaaskupli taga, et omavahel isegi suhelda ei saa.

Siinpool klaasi on nende 30ndate tuuris vallaliste naistega nii, et kuna neil lapsi veel pole, siis neil on aega ka oma välimusega tegeleda, trennis/juuksuris käia, reisimas käia ja hobidega tegeleda.
Kui tööjuures tuba on igavlevaid (ka abielu-) mehi täis ja selline naine tuppa astub, siis mehed elavnevad, kõik üritavad midagi tarka öelda ja meeldida. Pakuvad kõikvõimalikku oma abi nii koti tassimisel kui autorehvide vahetamisel.
Erinevates vanustes naised üritavad samuti nende vallalistega sõbrannad olla.

Kui mingigi mees tuleks kõva häälega toonitama, et lapsi pole vms, siis selline vennike oleks hoopilt täiesti mahakantud vend ja edaspidi poleks tal mingit lootustki. Isegi mitte vestluspartneriks saada…rääkimata muust. Ja sellist meest pole olemaski.

Ütle, teemaalgataja, KUS KOHAS sa elad või tegutsed, et see nii teisiti kõik on?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 22:49; 24.04 08:02; 24.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa elad mingis paralleelmaailmas? Ma olen samas vanuses ja võin öelda, et 2/3 eakaaslastest pole veel lapsi ning kedagi see ei huvita.

Aga mina arvan, et tegelikult pole mingit paralleelmaailma. Kõik, nii kaks viimast kägu kui ka teemaalgataja elavad ikka ühes ja samas maailmas.

Miks aga nii erinevalt tajutakse, seda aselgitab kägu 10.39 kommentaar. Ongi nii, et need, kelle jaoks lapsed pole üldse teema, ei pane kollegide või kelle tahes lausejuppe, kus nenditakse fakti, et neil lapsi ei ole, lihtsalt eriti tähele. Neil on pea muude mõtetega hõivatud.

Kui aga sellised lausejupid, kus laste puudumise fakti nenditakse, kolleegide jutud lastega vaba aja veetmisest, iibeteemalised artiklid jne. jne. kõik hakkavad kuidagi liiga hästi meelde jääma, ärritust tekitama, südamesse minema, survestamise/ahistamisena tunduma, kui suvalise kollegi (kes pole isegi oluline inimene sulle ja üldse, ebameeldiv) poetatud lausekatkega, mille see kolleeg on kindlasti juba unustanudki (Kui temalt selle kohta praegu küsida, siis ta ilmselt ütleks: “Mäh? Ah et ütlesin või? No võibolla mainisin, jah…”) avastad oma mõtted tegelamas veel päevi hiljem ja sul on raske seda unustada… siis tuleb tõesti pigem hakata endasse vaatama, kas TEGELIKULT ikka sulle su preagune elukorraldus meeldib nii palju, nagu sa püüad endale kinnitada?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh kui inimesel pole lapsi, siis tal pole lapsi. Mis on nii alandavat selles, kui keegi küsib, kas sul lapsi on? Vastadki jah või ei ja kumbi vastus pole vale.

Taaskord teema inimeselt, kes suudab solvuda igal sajal juhul.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära lase ennast mingitel ekremeelsetel häirida. Sinu elu, ise tead kuidas sa seda elad. Kui materiaalselt sõltumatu oled, siis pole sul eriti põhjust mingi mehega vägisi koos elada. Lapsed ja armastus on teine asi, kui need on mängus siis vbl hakkad kooselule teisiti vaatama.

Mis krdi ekremeelsetel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis krdi ekremeelsetel?

Ära unusta, et eestis on ligi 200 tuhat inimest, kes käisid valimas, aga said täielikult tünga.

Nad külvavad oma tohutut pettumist ka siin ja igal väiksemalgi võimalusel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.04 22:49; 24.04 08:02; 24.04 17:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ta ei kommenteerinud ju su vallalisust vaid laste pudumist. Mina ei ole vallaline, aga meil ei ole lapsi peres.

ja tajun küll seda kolleegide poolt nagu minu vaba aeg poleks nii täisväärtuslik kui nende oma kuna mina ei veeda seda laste eest hoolitsedes.

kui mõnikord ütlen et mulle mingi aeg ei sobi koosolekuks sest teen sellel ajal midagi muud siis öeldakse et ‘ah sa saad ju seda muuta, sul pole lapsi’.(pole kellast kellani töö)

väga kummaline on teise inimese lastearvu kommenteerimine!

kõik ei saa lapsi kuigi väga tahaksid. ja kõik ei taha lapsi ja nende jaoks on laste omamine nagu kellegit eise jaoks laste mitteomamine. mis see kellegi teise asi on

Sina oled kuidagi kibestunud. Loomulikult sa saad muuta aegu, sest sa ei pea vastutama mitte kellegi eest peale iseenda. Kuna sul lapsi pole, siis sa seda erinevust ehk ei adu? Et mis vahe on elada enda elu ja mis on elada sinust sõltuvate inimeste (laste) elu. Teiste eest vastutamist sa ei tunneta.

see et mul pole lapsi ei tähenda et ma ei pea teiste eest vastutama ja mul pole kohustusi.

olen ühe MTÜ ja kahe firma omanik (ja mul on töötajad kelle eest vastutan), paaris kohas vabatahtlik, hooldaja oma vanaemale ja treener laste tantsurühmale.

roosas mullis lapsevanemad ei taju kõiki muid kohustusi enda ümber sest nad ise jäävad hea meelega muudest kohustustest kõrvale oma laste ettekäändega.

keskmine lapsevanem ei taju et maailmas on muud vastutust kui tema 1.6 last ja peab end seetõttu maailmanabaks kes saab teistele ettekirjutusi teha.

ja kujuta nüüd ette et su tööandja ei tule õigeaegselt su arenguvestlusele sest keegi ütles talle teises kohas et võib suvalisele ajale koosoleku tõsta sest tal pole lapsi. Või et su laste treener ei ilmu kohale sest ‘tal ei ole lapsi’.

või no kujuta ette et oled vana ja haige ja sul on hooldaja kes heal päeval ei too sulle toitu sest koosolek sai poe lahtiolekuajale sest ‘sul ei ole lapsi’

Väga nõus siinkirjutajaga! See arvamus, et ainult lastega töötajate vaba aeg on püha, pole õige! See on väga kitsarinnaline suhtumine.
Lisaks lastele on maailmas olemas ka muid kohustusi, nagu siin tsitaadis mainitakse-muud hooldatavad, lisatöökohad, hobid, vabatahtlik töö, erinevatese korporatsioonidesse/ühendustesse kuulumine jne.
Ja isegi kui neid ei oleks! See on iga inimese enda asi, kuidas ta oma vaba aega veedab!
Kirjutan just magistritööd sellel teemal, et kõikide inimeste töö-eraelu tasakaal on ülioluline.
Ise olen hektel kahe, augustist kolme lapse ema. Lisaks olen oma ema eestkostja ja teen magistrikraadi täiskohaga töö kõrvalt ning ka vabatahtlikku nõustamistööd ühe organisatsiooni kaudu.
Aga vot ei hõõru kellelegi nina alla, kui väga mul eraelu jaoks rohkem aega oleks vaja!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Pereelu ja suhted halvustav suhtumine vallalistesse naistesse

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.