Esileht Ilu ja tervis Hamba implantaat

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hamba implantaat

Postitas:

Kus Tallinna kliinikus olete lasknud panna implantaadi? Ise otsin hea hinna-kvaliteedi suhtega kohta ja seni olen hinnapakkumise võtnud Tallinna Hambakliinikust ja Viru hambakliinikust. Hind oli mõlemas kohas sama, umbes 1300 euri.
Millise kliinikuga olete ise rahule jäänud ja mis hinda maksite?
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu implantaat on pandud Eurodentis, olen väga rahul. Kuna see oli juba aastaid tagasi, siis hinda enam ei mäletagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen muidu väga rahul K3 hambakliinikuga Süda tänaval. Mul pole muidugi implantaadi kogemust, ehk ei tea kas seal tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata Delfi Naisteka Tervisemuresse, seal on rohkem inimesi koos. Siin on noored koduperenaised, ilmselt pole veel eriti see iga, kus implantaate paigaldama hakatakse, siin pole kogemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 21:23; 07.02 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe siit: http://blog.khp.ee/2011/07/kas-implantaadid-sobivad-koigile.html

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.02 21:23; 07.02 21:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka panek ees, käin eurodentis lootsi tänaval ja sealne arst ütles hinnaks 1250 minu meelest, mul 2 hammast ja pidi minema kokku 2500.

Aga ma küsiks siit seda, et mis selle hinna sees on (kui järgmine kord lähen arstile, siis küsin kindlasti järgi, aga keegi äkki siin teab ka)? Kas seal sees on kõik alates hamba välja tõmbamisest kuni uue hambani, et peab ju käima mitu visiiti ennem kui uued hambad suhu saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Hamba implantaat

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.