Esileht Ilu ja tervis Hamba juureravist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Hamba juureravist

Postitas:

Esihamba ammuse täidise vahelt ronisid bakterid hambasse ja tasapisi hävitasid juure. Valu ei olnud ja probleemist sain alles siis aru kui lõi tugeva põletiku hambasse. Arst on 2 korda puhastanud ja pannud rohu sisse, aga endiselt on nina juurest vajutades valus, hammas ise ei valuta.
Esimest korda juureravi saanuna küsin, kas see protsess võtabki nii kaua aega? Võite ka soovitada väga head juureravi spetsialisti Tallinnas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, osadel puhkudel võtabki kaua.
Mul pandi kokku 4x rohtu, enne kui hammas jääva plommiga suleti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas r6ntgen ei tuvasta põletiku levimist põskkoopasse, kui juba kaugemal on valus? U kolmandik põskkoopapõletikke on just katkisest hambast pärit, mitte nohust, sest põsekoobaste ja hammaste vahel on vahemaa väga väike ja põletikulised hambajuured ulatuvadki kaugele. Ehk peab paikse juureravi taustal ka juba laiemalt ab võtma.
Mul hakkas samuti juureravi tehtud hammas valutama, arst plommis uuesti ja tegi ab kuuri, aitas. Mingiks ajaks, loodetavasti kauaks, aga kunagi ei tea, kuna põletik võib uuesti lüüa, garantiisid ei anna keegi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga hea spetsialist on Laur Samarüütel, aga jah, ega garantiisid keegi anda ei saa. Minul on kaks korda ühele hambale juureravi tehtud, aga ikka hakkas taas valutama, jälle põletik. Ega sellest ei pruugigi lahti saada. Siis ongi ainuke variant implantaat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr Anna Firsova Parodontaliastegi mu hambaga imet kui mu oma arst tõstis käpad püsti ja tunnistas, et tema hakkama ei saa … äärmiselt armas inimene on ka 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi, kas selline asi saab siis tekkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täpselt sama lugu nagu teemaalgatajal. Ma ei mäleta enam, mitu korda rohtu vahetati aga aasta aega käisin näitamas ja rohtu vahetamas (vahepeal parandati teisi hambaid). Nüüd on sellest 4 aastat möödas ja põletik pole tagasi tulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea olema põletikku ka. Mul on kahte hammast ravitud 5 korda, et rohi sisse, jälle välja jne. Lõpuks öeldi, et hammas ei allu ravile ja tõmmati välja. Ma ei tea, et mida see rohi sisaldab, et peale selle sisse panekut kohutavalt hammas valutama hakkab. Ühel korral anti arstiriist koju kaasa ja öeldi, et kougiks ise rohu välja kui jälle valutama hakkab. Nii pidingi tegema sama päeva õhtul. Ei tea mida see rohi sisaldab, mis juurtele ei sobi. Kas tõesti võib kaltsiumist olla. Oleks teinekord siis targem oldud teise hambaga, aga ikka sama teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Hamba juureravist