Esileht Ilu ja tervis Hamba väljatõmbamisest taastumine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Hamba väljatõmbamisest taastumine

Postitas:

Neljapäeva õhtul tõmmati mul üks alumine (mitte tarkuse-)hammas välja.

Sellest tekib küsimus, et kui kaua see põrguvalu ja taastumine reeglina kestab? Täna on pühapäev ja ärkasin sellise piina peale üles, et ära tahtis tappa!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 12:00; 18.04 22:58; 19.04 20:36; 19.04 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme on juba parem! Mul valutas ka 4-5 päeva nagu põrguline ja siis hakkas kiirelt paremaks minema. Hambaarst kinnitas, et see on normaalne. Võtsin regulaarselt tugavamaid valuvaigisteid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tõmmati paar kuud tagasi üks esihamams. Hambaasti soovitusel võtsin regulaarselt valuvaigisteid ja 3-4 päevaga oli kõik ok.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aitas tarkusehamba väljatõmbamise järgselt kummelikompress. Piinlesin ja piinlesin ja lõpuks selline lihtne asi aitas. Hoidsin ikka tükk aega kompressi igemel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas mul on eriti vedanud, väljatõmmatud kokku 8 hammast ja mitte üksi haav ei ole valu ega mingeid vaevusi teinud!
Vahest mõtlen kas mul on hambaarstiga vedanud !?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Peale tõmbamist valutab tavaliselt lõualuu, ja palju sõltub sellest, millised ja mis asendis olid hambajuured. Luu, ka lõualuu on vägagi valutundlik, nii et korralik valuvaigisti on vägagi asjakohane. Ibuprofen 400-600 mg korraga 2-3-4 korda ööpäevas, vajadusel juurde paracetamoli 1000 mg( 2 tabletti)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul tõmmati paar kuud tagasi üks esihamams. Hambaasti soovitusel võtsin regulaarselt valuvaigisteid ja 3-4 päevaga oli kõik ok.[/tsitaat]
Kole lugu, kas said mingi ajutise proteesi asemele või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme on hamba välja tõmbamisest nädal möödas. Tuim ja kohati hoogudena väljenduv valu on siiamaani olemas. Haav päris kinni kasvanud ei ole ning süüa selle poolega ei saa. Lõualuu ikka tuikab.

Kas see tõesti peab nii pikalt olema või oleks nüüd aeg arsti poole pöörduda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 12:00; 18.04 22:58; 19.04 20:36; 19.04 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Homme on hamba välja tõmbamisest nädal möödas. Kas see tõesti peab nii pikalt olema või oleks nüüd aeg arsti poole pöörduda?[/tsitaat]

See võib vabalt niimoodi olla. Kui mul esimest korda hammas välja tõmmati, valutas vist 2 nädalat. Nüüd hiljuti läks nii hästi, et isegi järgmisel päeval polnud vaja valuvaigistit võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasulikum oleks pöörduda arsti poole ja haav lasta üle vaadata ning vajadusel lasta haava loputada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale söömist teeb see hambaauk ikka kohutavat valu. Nüüd jälle pool lõualuud tulitab.

Hambaauku puhastades paistab sealt põhjast midagi valget. Ei tea kas see on mäda…

Peab vist tõesti arstile minema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 12:00; 18.04 22:58; 19.04 20:36; 19.04 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

valge on uus kude, mis hakkab kasvama, peale söömist soovitan loputada kasvõi tavalise veega, et toit sisse ei koguneks, läheb üle, kannatust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tarkusehammas – 2 nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Neljapäeva õhtul tõmmati mul üks alumine (mitte tarkuse-)hammas välja.\”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.04 12:00; 18.04 22:58; 19.04 20:36; 19.04 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Haa, mul samad kogemused mis Aednikul. KAHEKSA (8) hammast tõmmati välja üsna lühikese perioodi ajal (pandi breketid) ja tõesti ei olnud mingit tagantjärgi valutamist. Et äkki pole tõesti arst kõige osavam…?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis Hamba väljatõmbamisest taastumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.