Esileht Ilu ja tervis Hambaarst

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Hambaarst

Postitas:
Kägu

Tere!
Mure järgmine: olen hetkel hambaarsti juures käimas ning viimane kord ütles arst, et vaja ka tarkusehambad välja tõmmata, need võivad varsti valutama hakata. Kirjutas üles kirurgi nime: Vitali Stsepeniuk, kes pidi selles superhea olema.
Arst justkui sõnus ära hammaste valutamise koha pealt, järgmine päev hakkaski üks tarkusehammastest valutama. Võibolla valutab isegi kaks tükki, raske on juba vahet teha. Aeg kirurgi juurde alles 24. mai.

Helistasin täna hommikul kliinikusse, et ehk on valutava hambaga võimalik varem jaole saada, kuid kahjuks mitte. Pakuti välja, et neil on ka valvearst olemas, kes samuti kirurg ja, et tema siis võtab patsiente elava järjekorra alusel. Olen ise hambaarstide suhtes alati üks suur jänes ja soovin tõesti arsti, kes on oma töös super hea! Siit tulebki minu küsimus: kas kellelgi on kogemust dr Tea Rosteriga? Tema siis ongi Lääne-Tallinna Keskhaigla hambakliiniku Mustamäe osakonna valvearst. Kas tegemist samuti toreda ja oskusliku arstiga, kes selle hamba mul valutult kätte võiks saada?

kaalun nüüd siin, kas minnagi valvearsti juurde või võtta nädal aega valuvaigisteid (ibustari) ja oodata ära arst, kelle puhul ma tean, et ta teeb tööd väga hästi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

valutava hambaga mine kohe. põletik tekib aju lähedal, oht on veremürgituseks. on ennegi valutava hamba pärast kutuks mindud.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervisetrend.ee/hambaarst/tea-roster

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaarst