Esileht Väikelaps hambaarst Tartus keerulisele lapsele

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: hambaarst Tartus keerulisele lapsele

Postitas:
Kägu

Olen lapsega mitmeid kordi käinud hambaarsti juures, kuid keeldub suudki lahti tegemast. Enne minekut lubab avada suu ja koostööd teha, toolile istudes pigistab silmad kõvasti kinni ja on täiesti lukus, ei vasta küsimustele ega vaata, mida näidatakse. Tal on ka mõned augud. Palun soovitage hambaarsti Tartus, kes saab lastega hästi hakkama. Proovin siiski veel enne, kui teda narkoosi all parandama hakatakse. Siiani olen käinud Unimedis dr. Kõivu juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Stoma hambaravi vahva onu dr.Ragnar oli meie lastel esimene hambaarst, sai hästi hakkama, jutustab kõrvale ja vaadatud need hambad ongi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lapsega mitmeid kordi käinud hambaarsti juures, kuid keeldub suudki lahti tegemast. Enne minekut lubab avada suu ja koostööd teha, toolile istudes pigistab silmad kõvasti kinni ja on täiesti lukus, ei vasta küsimustele ega vaata, mida näidatakse. Tal on ka mõned augud. Palun soovitage hambaarsti Tartus, kes saab lastega hästi hakkama. Proovin siiski veel enne, kui teda narkoosi all parandama hakatakse. Siiani olen käinud Unimedis dr. Kõivu juures.

Narkoosi hambaravi soovitan.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Korra aastas narkoosi saada on ikka karm.
Aga tundub, et see on populaarseks saanud, isegi môned blogijad kiidavad seda kui mugavat lahendust.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen lapsega mitmeid kordi käinud hambaarsti juures, kuid keeldub suudki lahti tegemast. Enne minekut lubab avada suu ja koostööd teha, toolile istudes pigistab silmad kõvasti kinni ja on täiesti lukus, ei vasta küsimustele ega vaata, mida näidatakse. Tal on ka mõned augud. Palun soovitage hambaarsti Tartus, kes saab lastega hästi hakkama. Proovin siiski veel enne, kui teda narkoosi all parandama hakatakse. Siiani olen käinud Unimedis dr. Kõivu juures.

Narkoosi hambaravi soovitan.

Uskumatu, et ollakse valmis oma lapsele nii kergekäeliselt narkoosi tegema!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps hambaarst Tartus keerulisele lapsele