Esileht Ilu ja tervis Hambaarstid töötavad hetkel?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Hambaarstid töötavad hetkel?

Postitas:

Kroonialune hammas (suretatud) hakkas täna tuikama. Arvatavasti põletik all 🙁 Kas hambaarstid praegusel ajal töötavad või on ainuke variant minna erakorralisse, kus see siis suure tõenäosusega välja tõmmatakse?

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 16:11; 22.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tööta. Ja jutt oli, et ka erakorralise hambaarstidel pole piisavalt kaitsevahendeid. Mul tuli hambast tükk ära, täidis tuli välja. Algul oli lihtsalt ebameeldiv süüa, siis läks kuumale ja külmale tundlikuks. Nüüd on juba kogu aeg valus, aga mu arst ei tööta ega hakka nii peagi tööle. Ma ei tea, mida teha. Lihtsalt lasen laguneda hambal, kuni polegi enam parandada midagi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no nii, siis on vist ainult 2 varianti – surra koroonasse või saada mädanevast hambast veremürgitus?!? mingi variant on vist paluda perearstil antibiootikumid välja kirjutada, aga ma juba kujutan ette mitu tundi või päeva peaks selleks telefoni otsas rippuma …

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 16:11; 22.03 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Helista oma hambaarstile, äkki antibiootikum aitaks siin, ta saab digiretsepti teha.
Mul hakkas tarkusehammas tulema, sain ka mingid rohud peale, praegu ei tõmba keegi. või noh, ma kannatan oma arsti tööle hakkamiseni, ma ei julge mujale minna. Sekrätär ütles, et enne aprilli algust ilmselt nad vastuvõttu ei tee, et näis, kaua eriolukord kestab. seda ei tea ju keegi praegu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul alles erakorralises tõmmata 2 hammast välja, sest 2 nädalase vahega läks pool nägu paiste. Räige põletik oli, et muud võimalust polnud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kukkus ka täna hambast igivana plomm välja 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Hambaarstid töötavad hetkel?