Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hambaarstil käimine

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: hambaarstil käimine

Postitas:

kui lähen hambaarstile,kas esialgu pean mina maksma,kes ja kuna mulle tagasi makstakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:40; 30.01 19:50; 30.01 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, esialgu maksad sina. Anna ka tõend raseduse kohta hambaarstile, selle saad oma arstilt, kus oled arvel.
Haigekassa kannab raha tagasi kaks korda aastas, vist jaanuaris ja siis kunagi suvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ikka ise maksad. hambaarstilt võtad arve, naistearstilt tõendi, et oled rase ja toimetad need paberid koos avaldusega haigekassasse, kes hiljemalt poole aasta pärast sulle tagasimakse teeb.

http://www.haigekassa.ee/kindlustatule/hambaravi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:40; 30.01 19:50; 30.01 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minagi käin nii siiamaani et ikka ise maksan ,küll sai sebitud järelmaksuga maksmine mis natukenegi leevendab seda..esimene käik-61euri,teine-18euri,kolmas-57euri..ja see kõik ühe hamba peale,3 auku veel vaja korda teha:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii palju kui mina tean siis praegu enam rasedatele hambaarst tasuta pole vaid sulle komenseeritakse mingi summa vist oli 500 krooni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raha saad tagasi ikka 30 päeva jooksul peale haigekassasse tõendi esitamist.

Algul maksad ise, tagasi saad vanas vääringus 450 eeki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hambaarstile pole vaja näidata raseda tõendit,,tema ei tee sellega mitte midagi,,seda tõendit on vaja haigekassasse koos hambaravist saadud tsekiga.
Hambaarstil on kindlasti vaja ära mainida et oled lapseootel,siis ei tohiks teha röntgen pilte ning panoraame ning lõpu kuudel ei tohiks teha ka tuimestust kuna se võib esile kutsuda sünnitegevuse..:-))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nalja teete??tuimestust ei tehta??see ju vabasurma minek,sünnitan märtsis,peab vist ikka enne ära käima:S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 19:40; 30.01 19:50; 30.01 21:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaidleks vastu, et röntgenit ei või teha.
Minu hambaarst (tegemist väga hea hambaarstiga) ütles, et võib küll, tegi oma naisele nt raseduse ajal – kui vaja siis ikka peab.
Ja minu teada võib teha ka tuimestust – arst teab, mida siis kasutab, kui ütled, et oled lapseootel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka hinnad mõnes kohas!?!
Mul oli ka 1 auk, no ikka suur auk. Esimene kord 8.-, teine kord 12.- ja kolmas kord 26.- eur.

Aga teemasse – jah, enne maksad ja siis esitad arved koos rasedus tõendiga haigekassasse. Saad 29 eur tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka kunagi alla 30 eurist arvet hambaarstilt…

Aga algatajale pole siiani keegi täiesti otse öelnud, et tegelikult ei maksta talle tagasi miskit muud, kui 1 kord kalendriaasta jooksul 28.77. Ülejäänud korrad maksad ise ja miskit rohkem tagasi ei saa.

Tuimestust on mulle alati tehtud. Röntgeni kohta on nii ja naa. Doos on väike ja miski kummipõlle saab üle kõhu panna. Aga enamus hambaarste siiski teeb seda ainult sel juhul, kui väga suur häda käes on ning muudmoodi parandada ei saa. Sest röntgenkiirgus lootele täiesti ohutu siiski pole. Samas eks vanasti tehti ka ju lootele röntgenuuringut (mitte kõigile muidugi), kui uh-d olemas polnud ja kõik lapsed ju sellest väärarenguga ei sündinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen hambaravis tööl

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kompenseeritakse 1 kord kalendriaasta jooksul (28.77) rasedale ja alla 1-aastase lapse emale. Kokku tuleb 3 korda, (rasedana sain 2011 eest ja saab 2012 eest ka ja 2013 eest kompensatsiooni saamiseks tuleb enne lapse 1. sünnipäeva ära käia)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine hambaarstil käimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.