Esileht Ilu hambad

Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )

Teema: hambad

Postitas:

Soovitage hambapastat millega hambaid valgemaks saada.KAsutan elekrtihambaharjka aga hambad ikka kusekollased.

Tänan tähelepanu eest

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte ükski pasta ei aita siin. Nühid ainult emaili maha.

Tuleb sajalisi luftitada ja laservalgendus teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 15:12; 11.01 19:32; 15.01 23:52; 23.01 19:49; 28.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb sajalisi luftitada ja laservalgendus teha.

Tegin kunagi, maksis 300.- ja tulemus kestis 1 päeva. Vahetult pärast protseduuri olid 8 tooni valgemad. Järgmise päeva hommikul hakkasid juba tagasi minema ja päev hiljem oli tulemus sama nagu enne käimist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:20; 28.01 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile ei mõjugi ükski valgendus, hambapasta muidugi ammugi mitte.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:14; 16.01 15:38; 16.01 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb sajalisi luftitada ja laservalgendus teha.

Tegin kunagi, maksis 300.- ja tulemus kestis 1 päeva. Vahetult pärast protseduuri olid 8 tooni valgemad. Järgmise päeva hommikul hakkasid juba tagasi minema ja päev hiljem oli tulemus sama nagu enne käimist.

Mina tegin 15 aastat tagasi. Siiamaani on piisavalt valged. Vahepeal vaid soodapesu tehtud.

Kõigile jah sama moodus ei sobi, inimesed erinevad. Samas soovitan teemaalgatajal proovida. Kollased hambad muide alluvad paremini valgendusele, hallikad halvemini. Mul olid ka sellised koledad kollased.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 15:12; 11.01 19:32; 15.01 23:52; 23.01 19:49; 28.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb sajalisi luftitada ja laservalgendus teha.

Tegin kunagi, maksis 300.- ja tulemus kestis 1 päeva. Vahetult pärast protseduuri olid 8 tooni valgemad. Järgmise päeva hommikul hakkasid juba tagasi minema ja päev hiljem oli tulemus sama nagu enne käimist.

Täpselt sama. Käisin Meerhofis tegemas Lauluväljaku lähedal, Zoom laservalgendus, ca 300 eurot. Esimesel päeval olid hambad valgemad, aga laiguliselt. Mõtlesin, et ajapikku ühtlustub valgeks, aga ühtlustus hoopis kollaseks. Nüüd on hambad koledamad kui enne, külmatundlikud, tuhmid, suu hakkab kergesti haisema. Väga kahetsen, mitte ainult maha visatud raha, vaid kogu hammaste olukord halvenes märgatavalt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuleb sajalisi luftitada ja laservalgendus teha.

Tegin kunagi, maksis 300.- ja tulemus kestis 1 päeva. Vahetult pärast protseduuri olid 8 tooni valgemad. Järgmise päeva hommikul hakkasid juba tagasi minema ja päev hiljem oli tulemus sama nagu enne käimist.

Täpselt sama. Käisin Meerhofis tegemas Lauluväljaku lähedal, Zoom laservalgendus, ca 300 eurot. Esimesel päeval olid hambad valgemad, aga laiguliselt. Mõtlesin, et ajapikku ühtlustub valgeks, aga ühtlustus hoopis kollaseks. Nüüd on hambad koledamad kui enne, külmatundlikud, tuhmid, suu hakkab kergesti haisema. Väga kahetsen, mitte ainult maha visatud raha, vaid kogu hammaste olukord halvenes märgatavalt.

Kurb kuulda. Selline olukord pigem erandlik siiski ma loodan.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 15:12; 11.01 19:32; 15.01 23:52; 23.01 19:49; 28.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin 15 aastat tagasi. Siiamaani on piisavalt valged. Vahepeal vaid soodapesu tehtud.

Kõigile jah sama moodus ei sobi, inimesed erinevad. Samas soovitan teemaalgatajal proovida. Kollased hambad muide alluvad paremini valgendusele, hallikad halvemini. Mul olid ka sellised koledad kollased.

Mul sama kogemus kapede ja geeliga ise kodus valgendamisel. Tehtud 15a tagasi (täpselt ei mäleta, 7-10 päeva ehk järjest öösiti) ja hiljem vaid juhuslikult mõned korrad lisaks. Hambad on siiamaani heledamad kui enne valgendamist, ehkki nüüd võiks juba korrata.
Ja mul on pigem hallikad hambad.
Hambapastadest muidu viimase aja hea leid on leedukate ECODENTA Black Whitening toothpaste
Otseselt valgendamist ma sellelt oodanud ei ole, aga hambakattu ka kõige tagumistelt hammastelt eemaldab väga efektiivselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 08:27; 16.01 21:35; 23.01 12:38; 28.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mul on pigem hallikad hambad

Õige märkus, et valgendamine mõjub pigem hallikatele, aga mitte kollakatele hammastele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:14; 16.01 15:38; 16.01 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mul on pigem hallikad hambad

Õige märkus, et valgendamine mõjub pigem hallikatele, aga mitte kollakatele hammastele.

Ma olen siiani aru saanud, et siiski vastupidi – kollakad pidavat paremini alluma.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 08:27; 16.01 21:35; 23.01 12:38; 28.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mul on pigem hallikad hambad

Õige märkus, et valgendamine mõjub pigem hallikatele, aga mitte kollakatele hammastele.

Ma olen siiani aru saanud, et siiski vastupidi – kollakad pidavat paremini alluma.

Mitte alati. Ju siis on nii hallikaid kui kollakaid hambaid, mis ei allu valgendamisele. Mul endal on kollakad hambad, olen proovinud valgendada vesinikuga ja laseriga, ei mõjunud kumbki variant.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.01 17:14; 16.01 15:38; 16.01 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hammaste värv  sõltub hambaluust.  Kollakas hambaluu on tugevam kui need ilusad  valged pärlid, need on üsna õrnad.  Lisaks sõltub hammaste värv sellest kas jood palju kohvi või suitsetad.   Kui ikka väga tahad võid ju valgendada, aga ei pruugi erilist tulemust olla, see on nagunii ajutine ja võid hoopis saada hoopis tihedama põhjuse hambaarsti külastada.  Juhu kui mina teeksin, siis pigem juba lumineerid, aga ei kavatse.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle näitas hambaarst selle soovi peale hammaste naturaalsete toonide värvikaarti ning ütles, et mul on nende skaalal pigem siiski heledad hambad, mis ei vaja valgendamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhu kui mina teeksin, siis pigem juba lumineerid, aga ei kavatse.

See on küll üsna rumal mõttekäik – valgendamisel oma hambaemaili siiski maha ei lihvita ja sul on oma hammas tervena suus. Lumineeridest sa oma algse hamba juurde enam kunagi tagasi pöörduda ei saa. See on siiski juba proteesimine sisuliselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 08:27; 16.01 21:35; 23.01 12:38; 28.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaarli hambapolikliiniku kodulehe info järgi on nii:

NB! Kuna värvimuutuse põhjused on erinevad, siis ei saa ette öelda kui palju ja kui kiiresti hambad valgemaks lähevad, indiviiditi on see väga erinev.
Kõige paremini alluvad valgendamisele kollaka tooniga hambad, veidi halvemini pruunika tooniga ning kõige probleemsemad on hallika tooniga hambad, mis ei pruugigi valgeks minna. Samuti sõltub tulemuse kestvus patsiendi edasisest eluviisist ja soovist hambaid valgena hoida.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 15:12; 11.01 19:32; 15.01 23:52; 23.01 19:49; 28.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väldi toite ja jooke, mis hammaste värvi tumedamaks muudab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väldi toite ja jooke, mis hammaste värvi tumedamaks muudab.

aga mis elu see ilma kohvi, tee ja veinita on

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage hambapastat millega hambaid valgemaks saada.KAsutan elekrtihambaharjka aga hambad ikka kusekollased.

Tänan tähelepanu eest

Ei aita, see on su luu värv. Laminaadid aitavad. Mul oli ca 1000eur tk. Säravvalged hambad nüüd 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 23:45; 28.01 20:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väldi toite ja jooke, mis hammaste värvi tumedamaks muudab.

aga mis elu see ilma kohvi, tee ja veinita on

Tuleb teha laservalgendus ja siis aeg-ajalt soodapesu. Mina olen kohvi-ja veinisõltlane ja hambad püsivad sedasi täitsa valged.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.01 15:12; 11.01 19:32; 15.01 23:52; 23.01 19:49; 28.01 09:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage hambapastat millega hambaid valgemaks saada.KAsutan elekrtihambaharjka aga hambad ikka kusekollased.

Tänan tähelepanu eest

Ei aita, see on su luu värv. Laminaadid aitavad. Mul oli ca 1000eur tk. Säravvalged hambad nüüd ????

Ainult värvi pärast laminaate panna on rumalus. Sul olid ehk ka muidu hambad koledad?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 08:27; 16.01 21:35; 23.01 12:38; 28.01 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult värvi pärast laminaate panna on rumalus. Sul olid ehk ka muidu hambad koledad?

Värvi pärast pannakse lumineerid. Võib-olla ajas sassi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 15:20; 28.01 19:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult värvi pärast laminaate panna on rumalus. Sul olid ehk ka muidu hambad koledad?

Värvi pärast pannakse lumineerid. Võib-olla ajas sassi?

Lumineer vist õhem jah, kuigi laminaadi all ka palju just ei lihvitud. Aga jah ma lasin sellega korrugeerida hambad ilusti ritta, mõni laminaat paksem jne. Ei tahtnud breketeid panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 23:45; 28.01 20:13;
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 1 kuni 22 (kokku 22 )


Esileht Ilu hambad