Esileht Väikelaps Hambad ei tule ära

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Hambad ei tule ära

Postitas:

6-aastasel lapsel pole veel ühtegi hammast ära tulnud. Üks hammas juba ammu-ammu liigub, aga ära ei tule. Alt tuleb jäävhammas, on juba peaaegu piimahamba pikkune. Ja ta kasvab viltu, kuna piimahammas on ees. Tuletan lapsele muudkui meelde,, et loksutagu, aga lapsel läheb muidugi kiiresti meelest ära. Mida teha?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külastage hambaarsti!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hambaarstile! 5 min ja mure lahendatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 00:22; 21.01 22:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võid rahustuseks hambaarstile minna. Meil ka esimesed tulid alumiste taha, viltu. Siiski mingil hetkel tulid piimakad eest ära, jäävhambad liikusid kenasti sirgelt oma kohale. Nüüd on tulnud nende kõrvale jälle viltu uued jäävhambad, neil pole ruumi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:13; 21.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oma lapsega VÄGA palju ja regulaarselt hambaarsti juures käinud ning olude sunnil oleme külastanud erinevaid kabinette. Igaüks ajab väga erinevat juttu. Sama lugu, esihambad ei tulnud, ega tulnud ära. Nii polikliiniku arst kui kooliarst ei pidanud vajalikuks sekkuda, et küll tulevad ikka ise. Kuna aga uued hambad hakkasid lõikuma täiesti vale koha ning vale nurga all ja oli selge, et millalgi on vaja ortotondilist ravi, siis läksime ortotontiakeskusesse. Seal löödi käsi kokku ja noh, tekitati kahtlus, et kas ikka olen last arstile näidanud. Kiiresti pandi uus aeg ning tõmmati lausa 3 esihammast välja!
Nii et minu kogemus ütleb, et kui lähed mõttega, et tõmmake hammas välja, siis ei pruugi arst sellega nõus olla ja ega ma väidagi, et see ainus ja õige tee on.
Ja süstiga tehti eelnevalt tuimestus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul endal on üks purihammas väga ebamugavalt viltu kuna oli tükk piimahammast ees ja hambaarst tõmbas liiga hilja selle välja. seega külastage kindlasti hambaarsti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti peab minema hambaarstile. Arst ilmselt siis eemaldab piimahambad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutage siis, kelle lapsel on piimahambaid välja tõmmatud. Milliseid? Kas süstiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 08:13; 21.01 14:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu lapsel tõmmati 2 piimahammast. Ühte neist eelnevalt arst säilitas kohahoidjana, kuid jäävhammas tuli selle kohale valesse kohta ja vales suunas.
Kuna ka kõrval piimahammas veidi liikus, siis eemaldati ka see.
Süstiga. Eelnevalt tehti ige geeliga tuimaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

üsna varsti peale 6a saamist hakkas poisil esimene hammas alumises reas loksuma, aga ära ei tulnud. ühel hommikul oli kõik hamba ümber tumepunane ja paistes, kiirelt hambaarstile, valuvaigistav süst ja siis hammas välja. mäda vajutas arst välja. poiss oli väga tubli ja lasi kõik ära teha.
pool aastat hiljem teine piimahammas kõrval loksus ja loksus, ära ei tulnud. taha kasvas uus hammas täiesti viltu ja piimahamba alt läks siniseks. järgmisel päeval hambaarstile, tuimestus punase geeliga ja siis hammas välja. hammas siiani pisut viltu, aga natuke on otsemaks läinud küll (kuu möödas).
poiss ise eelistab nüüd järgmiseks korraks süstiga tuimestamise varianti, mõjub küll kauem (ei saa hästi rääkida ega süüa ja segab pisut), aga on tugevam ja süsti järel enam valus miski ei ole. eelnevalt räägitud geeliga tuimestus enne süsti oleks veel kõige parem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 00:22; 21.01 22:39;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Hambad ei tule ära

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.