Esileht Ilu ja tervis Hambad ja atoopiline dermatiit!Küsimus!

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Hambad ja atoopiline dermatiit!Küsimus!

Postitas:

Mul on atoopiline dermatiit millega olen juba võidelnud pea aasta,lihtsalt on nii palju ägenenud. Arstil sai käidud ja raviks sain valgusravi kuid see lõpetati ja taas on allergia ägenenud. Teste ei saa enne teha kui rinnapiim lõppeb. Rasedusega oli asi kohe väga,väga hull. Tekkis ka mädanikke nahale kuid mul on hoopis küsimus,et kas võib olla see sellest,et hambad on katki ja ige on ühest kohast nats pületikus,kas sellest võib tulla paistetus näole?Nahka ise olen koguaeg hooldanud kuid suureks mureallikaks on just nägu.Oskab keegi mingit nõu anda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 19:18; 03.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hammastest võib küll nägu paiste minna. AD puhul soovitatakse jälgida väga toitumist ning valgusravi ja soolavee ravi on abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul nägu on natuke turses ja punane,silmad on paistes kuid see pole hambapaistetus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 19:18; 03.06 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina sain oma 5a lapsel Canah kanepiõli kasutades kenasti AD kontrolli alla, võttis sisse iga päev lusikaga ja määrisime peale ka. Loe lähemalt, mis ja kuidas http://www.kanepitooted.ee, seal uuringute tulemused ka. ca 2 kuu pärast peale alustamist oli jub aväga hea, aga nüüdseks ca 5 kuud hiljem näiteks laps saab ka shokolaadi süüa, mida enne ei saanud suu sissegi võtta, sest kohe lõi punaseks…muide huvitav on ka raamat PH Ime, soovitan uurida toortoitumist ka…ise võtan hoogu just, aga kanepiõli on lihtne manjustada alustuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Ilu ja tervis Hambad ja atoopiline dermatiit!Küsimus!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.