Esileht Ilu hambad valgeks

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: hambad valgeks

Postitas:

Kas keegi on kasutanud neid aliexpressis müüdavaid plastikust hambakatteid? Kas toimivad või on selgelt võltsid välimuselt?

Või oskate soovitada mingeid tooteid, mis reaalselt hamba tooni valgemaks muudaks?

https://www.aliexpress.com/item/33047671632.html?spm=a2g0o.detail.1000014.5.632f6fcdb1OEsb&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&pvid=17ee337a-14cb-430d-bb21-85400807aac8

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 20:41; 24.05 13:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas nendega süüa ka saab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole kasutanud, aga tundub küll ülikahtlane, et selline asi loomulik välja võiks paista. Hambaproteesid tehakse ju ka alati konkreetse inimese parameetrite järgi ja võõrad hambaproteesid moonutavad isegi inimese nägu, rääkimata üldse suhusobimisest.
Kui oma hambad ikka suus, siis on kindlasti mingeid valgendavaid tooteid, aga soovitada neid ei oska kahjuks. Kui mul endal aastaid tagasi breketid suust võeti, tehti mulle ka hammastele mingi valgenduskuur ja need lumivalged hambad nägid päris jubedad ja ebaloomulikud välja. Õnneks läksid hambad mõne aja pärast normaalset tooni tagasi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta Tradehouse’st OPALESCENCE hambapastat, soovitan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellest kõige esimesest (teemaalgataja) lingist.
noh, ma arvan, et inimesel tõesti pole ei hambaid ega raha, et kõige odavamaid proteese panna, aga tahaks vahel poes või polikliinikus käies nii naeratada ka, et teised kohe ehmatusest pikali ei kukuks, siis võib ju euro eest need kummist kunsthambad omale tellida.

süüa nendega vaevalt saab.
minu jaoks arusaamatu, millega nad külge pannakse. tavalised liimid ju suhu ei sobi aga proteesiliimid võivad selliste hammaste huvilistele liiga kallid olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

süüa nendega vaevalt saab.
minu jaoks arusaamatu, millega nad külge pannakse. tavalised liimid ju suhu ei sobi aga proteesiliimid võivad selliste hammaste huvilistele liiga kallid olla.

Juurde on ju kirjutatud, et teip on kaasas. Isegi pildid on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

A

süüa nendega vaevalt saab.

minu jaoks arusaamatu, millega nad külge pannakse. tavalised liimid ju suhu ei sobi aga proteesiliimid võivad selliste hammaste huvilistele liiga kallid olla.

Kuurde on ju kirjutatud, et teip on kaasas. Isegi pildid on.

Appikene, täielik huumor, kleebid endale hambad ka teibiga suhu.

Mul hakkab sellistest võltsasjadest lugedes alati fantaasia lendama. Tutvub nägus härra kauni naisega, jõuavad siis intiimsusteni ja siis hakkab tõde tasapisi kooruma: daam võtab meigi maha, push up rinnahoidja seljast, nüüd siis veel ka teibitud hambad suust (taolistega ju suudelda ei saa) …

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkab sellistest võltsasjadest lugedes alati fantaasia lendama. Tutvub nägus härra kauni naisega, jõuavad siis intiimsusteni ja siis hakkab tõde tasapisi kooruma: daam võtab meigi maha, push up rinnahoidja seljast, nüüd siis veel ka teibitud hambad suust (taolistega ju suudelda ei saa)

No võib ju suudelda küll, härra lükkab keeleotsaga ja daami hambad painduvad ja vetruvad edasi-tagasi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 20:34; 20.07 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hammaste valgendamiseks tellitud hambaarsti käest spetsiaalsed kapad, mis on tehtud täpselt minu hammaste järgi ning mille sisse valgendavat keeli kasutan.
Suhteliselt keeruline on uskuda, et üks asi võib sobida kõigile, kui hammaste kuju, asetus jms on inimestel erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hammaste valgendamiseks tellitud hambaarsti käest spetsiaalsed kapad, mis on tehtud täpselt minu hammaste järgi ning mille sisse valgendavat keeli kasutan.

Suhteliselt keeruline on uskuda, et üks asi võib sobida kõigile, kui hammaste kuju, asetus jms on inimestel erinevad.

Äkki siiski kaped?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.07 20:34; 20.07 19:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hammaste valgendamiseks tellitud hambaarsti käest spetsiaalsed kapad, mis on tehtud täpselt minu hammaste järgi ning mille sisse valgendavat keeli kasutan.

Suhteliselt keeruline on uskuda, et üks asi võib sobida kõigile, kui hammaste kuju, asetus jms on inimestel erinevad.

Äkki siiski kaped?

Ja äkki siiski geeli?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu hambad valgeks

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.